Apie mus

 • UAB JUBANA starterių ir generatorių gamintojas Baltijos šalyse ir viena iš lyderiaujančių kompanijų žemės ūkio technikos atsarginių dalių gamybos ir tiekimo Lietuvoje ir Pabaltyje.

  Pagrindinės JUBANA veiklos kryptys:

  - Reduktorinių Starterių "JOB’s" ir "JUBANA" gamyba;
  - Generatorių "JUBANA" gamyba;
  - Kuro aparatūros "KA" gamyba;
  - NVS šalių, Europos ir pasaulinių gamintojų žemės ūkio technikos atsarginių dalių gamyba, tiekimas ir pardavimai;
  - Didmeninė ir mažmeninė prekyba su visomis pasaulio šalimis.

  JUBANA žinoma savo inovacijomis, aukšta gaminamos produkcijos kokybe, stipria marketingo sistema ir orientuota į kliento reikalavimus ir pageidavimus.
  UAB JUBANA kasmet eksportuoja į daugiau nei 50 pasaulio šalių, tokias kaip: Ukraina, Lenkija, Rumunija, Latvija, Bulgarija, Estija, Moldova, Vengrija, Airija, Čile, Nyderlandai, Didžioji Britanija, Vokietija, Graikija, Bolivija, Ispanija ir kt. 

  JUBANA savo produkciją tiekia į įvairias pasaulio šalis tiesiogiai savo klientams arba per prekybines atstovybes, o panaudojus savo gamybinius, tiekimo ir pardavimo tinklus, siūlo savo klientams ir partneriams kokybiškas ir greitas paslaugas.

  2014 m. vasaros pabaigoje sumontuota, suderinta ir paleista nauja automatizuota starterių surinkimo linija. Ši linija atitinka visus šiandienai keliamus technologinius, techninius, kontrolės ir saugos reikalavimus, užtikrina aukštą ir ilgalaikę gaminio kokybę ir patikimumą. 

 • Prenumeruok naujienlaiškį

  Informacija