LED BAR žibintai LITLEDA

 • Kaina 33 
  Prekė išparduota. Susisiekite
 •  

  LED BAR žibintai internetu

  LED BAR žibintai – tai specialios LED šviesos juostos, kurios sudarytos iš atskirų šviečiančių LED diodų ir naudojamos kaip papildomas šviesos šaltinis. Ši LED technologija naudojama transporto priemonių dieniniuose ir galiniuose žibintuose, panelėse, švyturėliuose, papildomuose žibintuose, jie montuojami ant automobilio priekio arba ant stogo. LED BAR žibintai - puikus pasirinkimas daug važinėjantiems ne miesto (neapšviestose) teritorijose.


  Tansporto priemonėse įsidiegus papildomus LED BAR žibintus stipriai padidės matomumas kelyje, o tai leis saugiai naviguoti tamsoje, išvengiant netikėtai kelyje pasirodžiusių kliūčių. Jubana.lt internetinėje parduotuvėje rasite gausų pasirinkimą tiek siauro, tiek kombinuoto spindulio BAR žibintų. O jei reikalinga pagalba prekių paieškoje – mielai padėsime!

   

  LED BAR žibintų privalumai

  BAR žibintai populiarūs dėl daugelio priežasčių, įskaitant ir tai, jog šie žibintai pasižymi sukoncentruota šviesa, kuri nukreipiama tikslingai į vieną tašką tolumoje (siauro spindulio lempos) arba tikslingai sukuriamas išsklaidytas šviesos šaltinis (plataus spindulio lempos), kuris padeda geriau apšviesti arti esančią aplinką.

  Jei kalbėtume apie ekonomiškumą LED BAR žibintai skleidžia ypatingai daug šviesos su mažomis energijos sąnaudomis, dėl šios ekonomiškumo savybės, lengvo montavimo, atsparumo vandens, dulkių, vibracijų poveikui bei išorinių objektų smūgiams, jie ypač populiarūs naudojant kaip papildomą apšvietimą automobiliuose, sunkvežimiuose ar kitose specifinėse transporto priemonėse.


  Šie žibintai taip pat pasirenkami ir dėl jų efektyvumo. Pažeidus vieną LED‘ą kiti juostoje esantys LED‘ai ir toliau švies - jie vieni nuo kitų nepriklauso. Nors sertifikuotų LED BAR kaina su EMC filtru yra nemaža lyginant su kitais šviesos šaltiniais, tačiau jų tarnavimo laikas yra ženkliai ilgesnis. Taigi, pradinė LED šviesos juostos kaina atsiperka greitai, nes išleidžiama mažiau pinigų jos veikimui ir priežiūrai, bei mažiau apkraunamos transporto priemonių elektroninės sistemos.

   

  Į kokias technines specifikacijas svarbu atkreipti dėmesį renkantis LED BAR žibintus?

  Renkantis šviesos juostas savo transporto priemonei svarbu atkreipti dėmėsį į žibintų dydį, formą, apšvietimo kampą, montavimo tipą, galią ir LED kiekį. Pavyzdžiui, žemės ūkio, statybinės technikos ar kitos sunkios technikos transporto priemonėms dažniausiai naudojami didesni ir galingesni (su dvigubom LED eilučių juostom) žibintai, kad priemonei suteiktų maksimalų apšvietimą tamsiu paros metu. Kviečiame investuoti į patikimas LED šviesas jau dabar! Jubana.lt parduotuvėje rasite tiek sertifikuotus, tiek pigesnius nesertifikuotus BAR žibintus. Nuolat papildome LED lempų prekių asortimentą. Todėl tikrai rasite tai, ko ieškote!

    

 • Prenumeruok naujienlaiškį

  Informacija