Generatorius 14V 35A; GEHL, KUBOTA

  • Kraunamos nuotraukos
    Kodas: 143736343
    Kaina 2250
    Šią prekę turime sandėlyje.
    Į krepšelį 
    Gamintojas
    JUBANA
    Įtampa
    14V
    Srovės stiprumas
    35 A
    Sukimosi kryptis
    Pagal laikrodžio rodyklę
  •  

    Generatorius 14V 35A; GEHL, KUBOTA  - 143736343 

    Įtampa: 14 V
    Srovės stiprumas: 35A
    Sukimasis: CW
    Skriemulio tipas: 1V / A

    Pastaba: viršutinė tvirtinimo ausis be sriegio

    ATITIKMENYS:

    GAMINTOJAS GAMINTOJO NUMERIS
    CARGO 111195
    DELCO REMY 10459521
    DENSO 0210005670
    DENSO 0210006840
    DENSO 0210008620
    DENSO 1210000980
    DENSO 9702109684
    DIXIE 146-18102
    DIXIE A-8289
    JUBANA 143736343
    KUBOTA 1532164010
    KUBOTA 1532164012
    KUBOTA 1541164010
    KUBOTA 1541164011
    KUBOTA 1547164010
    KUBOTA 1547164011
    KUBOTA 1560664010
    KUBOTA 1560664011
    KUBOTA 1576364010
    KUBOTA 1576364011
    KUBOTA 1576364012
    LESTER 12068
    PIC 290-140A
    WAI 12068N
    WILSON 90-29-5097

     

    PRITAIKYMAI:

    TRANSPORTO PRIEMONĖ TIPAS VARIKLIS DATA
    SKID STEER LOADER SL4625 V2203; 4-cyl; 2.2-L 1991-
    ENGINE F2302 5-cyl; 2.3-L 1983-
    EXCAVATOR KH191 S2800-D; 6-cyl; 2.8-L 1988-
    TRACTOR L2850DT V1702-DI-A; 4-cyl; 1.7-L 1985-1990
    TRACTOR L2850DTGST V1702-DI-A; 4-cyl; 1.7-L 1985-1990
    TRACTOR L2850F V1702-DI-A; 4-cyl; 1.7-L 1985-1990
    TRACTOR L2850GST V1702-DI-A; 4-cyl; 1.7-L 1985-1990
    TRACTOR L3250DT V1902-DI-A; 4-cyl; 1.9-L 1989-1990
    TRACTOR L3250F V1902-DI-A; 4-cyl; 1.9-L 1989-1990
    TRACTOR L3350HDT V1902-DA-A; 4-cyl; 1.9-L 1985-1990
    TRACTOR L3350MDT V1902-DA-A; 4-cyl; 1.9-L 1985-1990
    TRACTOR L3750HDT F2302-D1-L; 5-cyl; 2.3-L 1984-1990
    TRACTOR L3750HF F2302-D1-L; 5-cyl; 2.3-L 1984-1990
    TRACTOR L3750MDT F2302-D1-L; 5-cyl; 2.3-L 1984-1990
    TRACTOR L3750MF F2302-D1-L; 5-cyl; 2.3-L 1984-1990
    TRACTOR L4150DTN F2302-D1-2; 5-cyl; 2.3-L 1988-1990
    TRACTOR L4150F F2302-D1-2; 5-cyl; 2.3-L 1990-1992
    TRACTOR L4150HDT F2302-D1-2; 5-cyl; 2.3-L 1984-1990
    TRACTOR L4150HF F2302-D1-2; 5-cyl; 2.3-L 1984-1990
    TRACTOR L4150MDT F2302-D1-2; 5-cyl; 2.3-L 1984-1990
    TRACTOR L4150MF F2302-D1-2; 5-cyl; 2.3-L 1984-1990
    TRACTOR M4030 S2602-DI-A; 6-cyl; 2.6-L 1986-1989
    TRACTOR M4030DT S2602-DI-A; 6-cyl; 2.6-L 1986-1989
    TRACTOR M4030F S2602-DI-A; 6-cyl; 2.6-L 1986-1989
    TRACTOR M4030MDT S2602-DI-A; 6-cyl; 2.6-L 1986-1989
    TRACTOR M4030MF S2602-DI-A; 6-cyl; 2.6-L 1986-1989
    TRACTOR M4030SU S2602-DI-A; 6-cyl; 2.6-L 1986-1996
    TRACTOR M4030TF S2602-DI-A; 6-cyl; 2.6-L 1986-1989
    TRACTOR M4950F S2800-A; 6-cyl; 2.8-L 1983-1993
    TRACTOR M4950FC S2800-A; 6-cyl; 2.8-L 1983-1985
    TRACTOR M4950S S2800-A; 6-cyl; 2.8-L 1983-1993
    TRACTOR M5030DT S2800-A; 6-cyl; 2.8-L 1986-1989
    TRACTOR M5030DTL S2800-A; 6-cyl; 2.8-L 1986-1989
    TRACTOR M5030F S2800-A; 6-cyl; 2.8-L 1986-1989
    TRACTOR M5030L S2800-A; 6-cyl; 2.8-L 1986-1989
    TRACTOR M5030MDT S2800-A; 6-cyl; 2.8-L 1986-1989
    TRACTOR M5030MDTL S2800-A; 6-cyl; 2.8-L 1986-1989
    TRACTOR M5030MF S2800-A; 6-cyl; 2.8-L 1986-1989
    TRACTOR M5030SU S2800-A; 6-cyl; 2.8-L 1990-1996
    TRACTOR M5030SUDT S2800-A; 6-cyl; 2.8-L 1990-1996
    TRACTOR M5030SUMDT S2800-A; 6-cyl; 2.8-L 1990-1996
    ENGINE V1702 4-cyl; 1.7-L 1983-
  • Prenumeruok naujienlaiškį

    Informacija