Generatorius 14V 65A; CASE, FORD, MF, PERKINS

  • Kraunamos nuotraukos
    Kodas: 143701024
    Kaina 71 
    Šią prekę turime sandėlyje.
    Į krepšelį 
    Gamintojas
    JUBANA
    Įtampa
    14V
    Srovės stiprumas
    65 A
    Sukimosi kryptis
    Pagal laikrodžio rodyklę
  •  

    Generatorius 14V 65A; CASE, FORD, MF, PERKINS - 143701024 

    Įtampa: 14V
    Srovės stiprumas: 65A
    Sukimasis: CW
    Skriemulio tipas: 1V / A
     

    ATITIKMENYS:

    GAMINTOJAS GAMINTOJO NUMERIS
    BOSCH 0120489052
    BOSCH 0120489096
    BOSCH 0120489098
    BOSCH 0120489100
    BOSCH 0120489213
    BOSCH 0120489244
    BOSCH 0120489245
    BOSCH 0120489251
    BOSCH 0120489252
    BOSCH 0120489287
    BOSCH 0120489292
    BOSCH 0120489426
    BOSCH 0120489691
    BOSCH 0120489846
    BOSCH 0986044571
    CASE 188590A1
    CASE 229301A1
    FORD 76BB10300HB
    FORD 76BB10300KD
    FORD 76GB10300HB
    FORD 78GB10300JC
    FORD 78GB10300JD
    FORD 78GX10300JD
    FORD 81BB10300CA
    FORD 82BB10300GA
    FORD 82HF10300B2A
    FORD 84BB10300AA
    FORD 84BB10300AB
    FORD 84BX10300AB
    FORD 84FB10300AAB
    FORD 85BB10300GA
    FORD 86AB10300ADA
    FORD 86AX10300ADA
    FORD 86FB10300BA
    FORD 86FF10300GA
    FORD 86FX10300BA
    FORD 86VB10300A2A
    FORD 870G10300AA
    FORD 89FF10300AB
    FORD 89FF10300AC
    JUBANA 143701024
    LAND ROVER ADU1148
    LAND ROVER ADU8858
    LAND ROVER AUU1036
    LAND ROVER AUU1053
    LAND ROVER AUU1184
    LAND ROVER YLE101560
    LAND ROVER RTC5846
    LESTER 12072
    LUCAS 24100
    LUCAS 24129
    LUCAS 24155
    LUCAS 24161
    LUCAS 24221
    LUCAS 24260
    LUCAS 24297
    LUCAS 54022059
    LUCAS 54022162
    LUCAS 54022178
    LUCAS 54022186
    LUCAS 54022188
    LUCAS 54022192
    LUCAS 54022214
    LUCAS 54022217
    LUCAS 54022227
    LUCAS 54022235
    LUCAS 54022263
    LUCAS 54022285
    LUCAS 54022291
    LUCAS 54022309
    LUCAS 54022313
    LUCAS 54022342
    LUCAS 54022379
    LUCAS 54022393
    LUCAS 54022635
    LUCAS 54022646
    LUCAS 54022648
    LUCAS 54022663
    LUCAS 54022666
    LUCAS 24100B
    LUCAS 24145A
    LUCAS 24145D
    LUCAS 24155A
    LUCAS 24161A
    LUCAS 24200A
    LUCAS 24221A
    LUCAS 24221D
    LUCAS 24260A
    LUCAS 24260B
    LUCAS 54022058A
    LUCAS 54022058B
    LUCAS 54022060A
    LUCAS 54022234D
    LUCAS 54022251A
    LUCAS 54022275A
    LUCAS 54022281B
    LUCAS 54022312A
    LUCAS 54022313A
    LUCAS 54022313B
    MAGNETI MARELLI 63324145
    MAGNETI MARELLI 63324161
    MAGNETI MARELLI 63324200
    MAGNETI MARELLI 63324221
    MAGNETI MARELLI MAN100
    MAGNETI MARELLI MAN104
    MAGNETI MARELLI MAN119
    MAGNETI MARELLI MAN697
    MAGNETI MARELLI MAN701
    MAGNETI MARELLI MAN751
    MASSEY FERGUSON 1475922M91
    MASSEY FERGUSON 1475923M91
    PERKINS 2871A142
    PERKINS 2871A161
    PRESTOLITE 66021637
    WAI 12072N
    WAI 1-2754-02LU
    WOOD-UK ALT16068

     

    PRITAIKYMAI:

    GAMINTOJAS TRANSPORTO PRIEMONĖ TIPAS VARIKLIS DATA
    CASE TRACTOR C100 1004.40T; 4-cyl; 4-L 1998-2002
    CASE TRACTOR C50 903.27; 3-cyl; 2.7-L 1998-
    CASE TRACTOR C60 903.27T; 3-cyl; 2.7-L 1998-
    CASE TRACTOR C70 1004.42; 4-cyl; 4.2-L 1998-
    CASE TRACTOR C80 1004.40T; 4-cyl; 4-L 1998-2002
    CASE TRACTOR C90 1004.40T; 4-cyl; 4-L 1998-2002
    CASE TRACTOR CX100 1004.40T; 4-cyl; 4-L 1998-2002
    CASE TRACTOR CX70 1004.42; 4-cyl; 4.2-L 1998-2002
    CASE TRACTOR CX80 1004.40T; 4-cyl; 4-L 1998-2002
    CASE TRACTOR CX90 1004.40T; 4-cyl; 4-L 1998-2002
    FERMEC TRACTOR 640B Perkins 1999-2009
    FERMEC TRACTOR 650B Perkins 1999-2009
    FERMEC BACKHOE LOADER 660B Perkins 1999-2009
    FORD PASSENGER CAR Various models - -
    LAND ROVER FOUR WHEEL DRIVE VEHICLE Various models - -
    MANITOU TELEHANDLER Various models Perkins -
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 154 AD3.152; 3-cyl; 2.5-L 1983-
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 184 A4.236; 4-cyl; 3.9-L 1985-1989
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 273 A4.236; 4-cyl; 3.9-L 1983-1987
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 274 A4.236; 4-cyl; 3.9-L 1982-1987
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 283 A4.248; 4-cyl; 4.1-L 1985-
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 284 - -
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 294 A4.248; 4-cyl; 4.1-L 1982-1987
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 383 A4.248; 4-cyl; 4.1-L 1986-
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 154-4 AD3.152; 3-cyl; 2.5-L -
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 274S A4.236; 4-cyl; 3.9-L 1982-1987
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 274SK A4.236; 4-cyl; 3.9-L 1983-1987
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 284S A4.236; 4-cyl; 3.9-L 1983-1987
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 284SK A4.236; 4-cyl; 3.9-L 1983-1987
    MASSEY FERGUSON CRAWLER TRACTOR 294C A4.248; 4-cyl; 4.1-L 1982-1987
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 294S A4.248; 4-cyl; 4.1-L 1983-1987
    PERKINS ENGINE 1004.40 4-cyl; 4-L -
    PERKINS ENGINE 1004.42 4-cyl; 4.2-L -
    PERKINS ENGINE 903.27 3-cyl; 2.7-L -
    PERKINS ENGINE A4.236 4-cyl; 3.9-L -
    PERKINS ENGINE A4.248 4-cyl; 4.1-L -
    PERKINS ENGINE AD3.152 3-cyl; 2.5-L -
    ROVER PASSENGER CAR Various models - -
  • Prenumeruok naujienlaiškį

    Informacija