Generatorius 14V 65A; CASE, JOHN DEERE

  • Kraunamos nuotraukos
    Kodas: 143701049
    Kaina 7550
    Prekė išparduota.
    Susisiekite
    Įtampa
    14V
    Srovės stiprumas
    65 A
    Sukimosi kryptis
    Pagal laikrodžio rodyklę
  •  

    Generatorius 14V 65A; CASE, JOHN DEERE - 143701049 

    Įtampa: 14V
    Srovės stiprumas: 65A
    Sukimasis: CW
    Skriemulio tipas: 2V / Z

    Generatorius gaminamas, norint užsisakyti kreipkitės – shop@jubana.lt  

     

    ATITIKMENYS:

    GAMINTOJAS GAMINTOJO NUMERIS
    JUBANA 143701049
    BOSCH 0120488205
    BOSCH 0120488285
    BOSCH 0120488293
    BOSCH 0120489475
    BOSCH 0986040290
    BOSCH AL9959X
    BOSCH F005A00023
    CARGO 111888
    CASE A186125
    CASE A187873
    CATERPILLAR 3E7285
    CATERPILLAR 3E7295
    CUMMINS 3911248
    CUMMINS 3920679
    CUMMINS 3604448RX
    CUMMINS 3604480RX
    DELCO REMY 19093026
    DELCO REMY DRB0290
    DIXIE 160-89112
    DIXIE A-6339
    ELSTOCK 28-2574
    HC-PARTS CA1197IR
    HELLA 8EL737217001
    INTERNATIONAL AR187873
    JOHN DEERE AT173624
    JOHN DEERE RE533516
    JOHN DEERE SE501387
    JOHN DEERE SE501835
    LESTER 12146
    LESTER 12158
    LESTER 12161
    LESTER 12595
    LETRIKA 11.201.595
    LETRIKA 11.201.935
    LETRIKA AAK1363
    LETRIKA AAK3330
    LETRIKA IA0595
    LUCAS LRB00305
    MAHLE MG279
    PRESTOLITE 20110305
    THERMO KING 44-8499
    WAI 12161N
    WAI 1-2237-00BO
    WILSON 90-15-6170
    WILSON 90-15-6170N
    WILSON 90-15-6230
    WILSON 90-15-6412
    WOOD-UK ALT10105
    MAGNETON 9515170

     

    PRITAIKYMAI:

    GAMINTOJAS TRANSPORTO PRIEMONĖ TIPAS VARIKLIS DATA
    CASE AGRICULTURAL MACHINERY Various models - -
    JOHN DEERE AGRICULTURAL MACHINERY Various models - -
  • Alternatyvios prekės

    Generatorius 14V 65A; CASE, JOHN DEERE
    Nauja prekė  
    Kaina 6050
    Prekė išparduota. Susisiekite
    Generatorius 14V 120A; CASE, JOHN DEERE
    Nauja prekė  
    Kaina 7550
    Prekė išparduota. Susisiekite
  • Prenumeruok naujienlaiškį

    Informacija