Generatorius 14V 85A; JCB, MANITOU, PERKINS, TEREX

  • Kraunamos nuotraukos
    Kodas: 143737317
    Kaina 83 
    Šią prekę turime sandėlyje.
    Į krepšelį 
    Gamintojas
    JUBANA
    Įtampa
    14V
    Srovės stiprumas
    85 A
    Sukimosi kryptis
    Pagal laikrodžio rodyklę
  •  

    Generatorius 14V 85A; JCB, MANITOU, PERKINS, TEREX - 143737317

    Įtampa: 14V
    Srovės stiprumas: 85A
    Sukimasis: CW
    Skriemulio tipas: W/P
     

    ATITIKMENYS:

    GAMINTOJAS GAMINTOJO NUMERIS
    CARGO 113763
    CATERPILLAR 2253141
    CATERPILLAR 2253142
    CATERPILLAR 2253143
    DELCO REMY DRA0027
    DENSO 1022118160
    DENSO 1022118161
    DENSO 1022118170
    DENSO 1022118171
    DENSO 1022118180
    DENSO 1022118181
    DENSO DAN653
    DENSO DAN654
    DENSO DAN655
    DIXIE 166-15103
    DIXIE A-497
    ELSTOCK 28-3797
    JCB 71432200
    JCB 71440152
    JCB 71440153
    JCB 71440154
    JUBANA 143737317
    LESTER 12550
    LESTER 12738
    LUCAS 54022466
    LUCAS 54022469
    LUCAS 54022524
    LUCAS 54022606
    LUCAS LRB00291
    MAGNETI MARELLI 63320349
    MAGNETI MARELLI 63321466
    MAGNETI MARELLI 63377460
    MAGNETI MARELLI 63377461
    MAGNETI MARELLI 63377462
    PERKINS 185046500
    PERKINS 185046501
    PERKINS 185046522
    PERKINS 2871A156
    PERKINS 2871A168
    PERKINS 2871A300
    PERKINS 2871A301
    PERKINS 2871A302
    PERKINS 2871A303
    PERKINS 2871A306
    PERKINS 2871A307
    PERKINS 2871A308
    PERKINS 3181A084
    PERKINS TPN758
    PERKINS TPN771
    ROVER YLE10099
    ROVER YLE10118
    UNIPOINT ALT-5136
    WAI 12738N
    WILSON 90-19-2514
    WILSON 90-19-2514N
    WOOD-UK ALT12100


    PRITAIKYMAI:

    GAMINTOJAS TRANSPORTO PRIEMONĖ TIPAS VARIKLIS DATA
    BOBCAT TELEHANDLER T2566 1004-40T; 4-cyl; 4-L 2000-2004
    BOBCAT TELEHANDLER T2566 1104C-44T; 4-cyl; 4.4-L 2000-2004
    BOBCAT TELEHANDLER T2566 1104D-44TA; 4-cyl; 4.4-L 2008-
    BOBCAT TELEHANDLER T35100 SL 1104C-44T; 4-cyl; 4.4-L 2007-2013
    CATERPILLAR SKID STEER LOADER 216B 3024C; 4-cyl; 2.2-L 2004-2008
    CATERPILLAR SKID STEER LOADER 226B 3024C; 4-cyl; 2.2-L 2004-2008
    CATERPILLAR SKID STEER LOADER 232B 3024C; 4-cyl; 2.2-L 2004-2008
    CATERPILLAR SKID STEER LOADER 242B 3024C; 4-cyl; 2.2-L 2004-2008
    CATERPILLAR SKID STEER LOADER 257B 3024C; 4-cyl; 2.2-L 2004-2008
    HYDREMA BACKHOE LOADER 906C 1104D-E44T; 4-cyl; 4.4-L -
    JCB TRACTOR 1115S Fastrac 1000-6 HR1; 6-cyl; 6-L 1997-1998
    JCB TRACTOR 1125 Fastrac 1000-6 HR2; 6-cyl; 6-L 1997-1998
    JCB TRACTOR 1135 Fastrac 1000-6 HR5; 6-cyl; 6-L 1997-1998
    JCB TRACTOR 1135 Fastrac 1000-6 HR5; 6-cyl; 6-L 1995-1998
    JCB TRACTOR 125 Fastrac 1000-6...; 6-cyl; 6-L 1991-1993
    JCB TRACTOR 135 Fastrac 1000-6 HR5; 6-cyl; 6-L 1993-
    JCB TRACTOR 155 Fastrac 1000-6 T4; 6-cyl; 6-L 1993-
    JCB LOADER 409ZX 1104C-44; 4-cyl; 4.4-L 2001-2008
    JCB TELEHANDLER 525-58 4-cyl; 4-L 1987-1997
    JCB TELEHANDLER 525-67 4-cyl; 4-L 1987-1997
    LAND ROVER PASSENGER CAR Land Rover 3.5 V8 8-cyl; 3.5-L 1993-1990
    LAND ROVER PASSENGER CAR Range Rover I 4x4 8-cyl; 3.95-L 1988-1992
    MANITOU TELEHANDLER MLT 1035 LT LSU 1104C-44; 4-cyl; 4.4-L 2007-
    MANITOU TELEHANDLER MLT 845 120LSU 1104D-E44TA; 4-cyl; 4.4-L 2004-2011
    MANITOU TELEHANDLER MLT735 120LSU 1104D-E44TA; 4-cyl; 4.4-L 2006-
    MASSEY FERGUSON TELEHANDLER 8947 1104D-44TA; 4-cyl; 4.4-L 2006-
    TEREX BACKHOE LOADER TX860B 1104C-44TH; 4-cyl; 4.4-L 1985-
    WEIDEMANN LOADER 4270 1104D-E44T; 4-cyl; 4.4-L 2008-
  • Prenumeruok naujienlaiškį

    Informacija