Generatorius 14V 90A; CLAAS

  • Generatorius 14V 90A; CLAAS

    Kodas: 143732215
    Kaina 101 
    Šią prekę turime sandėlyje.
    Likutis: 2 vnt.
    Į krepšelį 
    Gamintojas
    JUBANA
    Sukimosi kryptis
    Pagal laikrodžio rodyklę
    Įtampa
    14V
    Srovės stiprumas
    90A
  •  

    Generatorius 14V 90A; CLAAS - 143732215 

    Įtampa: 14V
    Srovės stiprumas: 90A
    Sukimasis: CW
    Skriemulio tipas: W/P

     

    ATITIKMENYS:

     

    GAMINTOJAS GAMINTOJO NUMERIS
    BOSCH 0120469013
    BOSCH 0120469506
    BOSCH 0120469526
    BOSCH 0120469540
    BOSCH 0120469687
    BOSCH 0120469895
    BOSCH 0986033090
    BOSCH AL924X
    CARGO 113611
    CLAAS 6856900
    DELCO REMY DRA3090
    DIXIE 160-69102
    DIXIE A-6187
    ELSTOCK 28-0927
    HC-PARTS CA502IR
    HELLA 8EL725801001
    JUBANA 143732215
    LESTER 12160
    LESTER 13198
    LUCAS LRA01251
    LUCAS LRA01657
    MERCEDES BENZ 0051543202
    MERCEDES BENZ 0071542602
    MERCEDES BENZ A0051543202
    MWM 622620710014
    WILSON 90-15-6219

     

    PRITAIKYMAI: 

     

    GAMINTOJAS TRANSPORTO PRIEMONĖ TIPAS VARIKLIS DATA
    CLAAS HARVESTER Dominator 106 OM360; 6-cyl; 8.7-L 1980-1993
    CLAAS HARVESTER Dominator 106 OM401; 6-cyl; 9.6-L 1980-1993
    CLAAS HARVESTER Dominator 116 OM401; 6-cyl; 9.6-L 1980-1993
    CLAAS HARVESTER Jaguar 675 OM360; 6-cyl; 8.7-L 1985-1993
    CLAAS HARVESTER Jaguar 680 OM421; 6-cyl; 11-L 1975-1987
    CLAAS HARVESTER Jaguar 685SL OM421A; 6-cyl; 11-L 1987-1993
    MASSEY FERGUSON HARVESTER 8460 OM366; 6-cyl; 6-L 1989-1997
    MASSEY FERGUSON HARVESTER 8460 OM421; 6-cyl; 11-L 1989-1997
    MERCEDES BENZ TRUCK Various models - -
  • Prenumeruok naujienlaiškį

    Informacija