Generatorius 14V 95A; BOMAG, DEUTZ-FAHR, IVECO, KRAMER ALLRAD, LIEBHERR, WEIDEMANN

  • Kraunamos nuotraukos
    Kodas: 143737309
    Kaina 66 
    Šią prekę turime sandėlyje.
    Į krepšelį 
    Gamintojas
    JUBANA
    Įtampa
    14V
    Srovės stiprumas
    95 A
    Sukimosi kryptis
    Pagal laikrodžio rodyklę
  •  

    Generatorius 14V 95A; BOMAG, DEUTZ-FAHR, IVECO, KRAMER ALLRAD, LIEBHERR, WEIDEMANN - 143737309   

    Įtampa: 14V
    Srovės stiprumas: 95A
    Sukimasis: CW
    Skriemulio tipas: W/P
     

    ATITIKMENYS:

    GAMINTOJAS GAMINTOJO NUMERIS
    BOMAG 05717201
    BOSCH 0120484001
    BOSCH 0986041840
    BOSCH AL9974X
    CARGO 112046
    DAF 1516466R
    DELCO REMY 19093027
    DELCO REMY DRB1840
    DEUTZ AG (KHD) 01177063
    DEUTZ AG (KHD) 01178607
    DEUTZ AG (KHD) 01182173
    DEUTZ AG (KHD) 01182961
    DEUTZ AG (KHD) 01183455
    DEUTZ AG (KHD) 04191523
    DIXIE 160-84102
    DIXIE A-6183
    ELSTOCK 28-1830
    HC-PARTS CA1433IR
    HELLA 8EL737617001
    IVECO 1177063
    IVECO 1178607
    IVECO 42498275
    IVECO 42522743
    JOHN DEERE AL3846201
    JOHN DEERE AZ3846201
    JUBANA 143737309
    LESTER 12169
    LESTER 13203
    LETRIKA 11.201.991
    LETRIKA 11.203.331
    LETRIKA 11.203.656
    LETRIKA 11.204.054
    LETRIKA 11.204.709
    LETRIKA 11.204.742
    LETRIKA AAK1312
    LETRIKA AAK1811
    LETRIKA AAK3822
    LETRIKA AAK4320
    LETRIKA AAK4946
    LETRIKA AAK4977
    LETRIKA IA1081
    LUCAS LRA01397
    MAHLE MG314
    PIC 220-021
    PIC 282-549
    PRESTOLITE 20130137
    TEREX 5411663461
    VALEO 434017
    WAI 12169N
    WAI 1-3200-01BO
    WILSON 90-15-6224
    WILSON 90-15-6224N
    WOOD-UK ALT10395

     

    PRITAIKYMAI:

    GAMINTOJAS TRANSPORTO PRIEMONĖ TIPAS VARIKLIS DATA
    ATLAS COPCO COMPRESSOR XAS 66 Deutz -
    ATLAS COPCO COMPRESSOR XAS 67 Deutz -
    ATLAS COPCO COMPRESSOR XAS 67 DdG D2011 L03i; 3-cyl; 2.33-L -
    ATLAS COPCO COMPRESSOR XAS 67Dd D2011 L03; 3-cyl; 2.33-L -
    BOBCAT TELEHANDLER TL470 HF TCD; 4-cyl; 3.6-L -
    BOMAG ROLLER BW151 AD-4 TCD2011 L04W; 4-cyl; 3.6-L -
    DEUTZ FAHR TRACTOR Agrofarm 100 BF4M2012C; 4-cyl; 4-L -
    DEUTZ FAHR TRACTOR Agrofarm 410 G BF4M2012C; 4-cyl; 4-L 2012-
    DEUTZ FAHR TRACTOR Agrofarm 410 T BF4M2012C; 4-cyl; 4-L 2012-
    DEUTZ FAHR TRACTOR Agrofarm 410 TB BF4M2012C; 4-cyl; 4-L 2012-
    DEUTZ FAHR TRACTOR Agrofarm 420 T BF4M2012C; 4-cyl; 4-L 2012-
    DEUTZ FAHR TRACTOR Agrofarm 420 TB BF4M2012C; 4-cyl; 4-L 2012-
    DEUTZ FAHR TRACTOR Agrofarm 430 G BF4M2012C; 4-cyl; 4-L 2012-
    DEUTZ FAHR TRACTOR Agrofarm 80 BF4M2012C; 4-cyl; 4-L -
    DEUTZ FAHR TRACTOR Agrotron K410 TCD2012 L04; 4-cyl; 4-L 2008-
    DEUTZ FAHR TRACTOR Agrotron K420 TCD2012 L04; 4-cyl; 4-L 2008-
    DEUTZ FAHR TRACTOR Agrotron K430 TCD2012 L04; 4-cyl; 4-L 2008-
    DEUTZ FAHR TRACTOR Agrotron K610 TCD2012 L04; 4-cyl; 4-L -
    DEUTZ FAHR TRACTOR DX 4.56 BF4L913; 4-cyl; 4.1-L 1991-1995
    DEUTZ FAHR TRACTOR DX 4.57 BF4L913; 4-cyl; 4.1-L 1991-1995
    DEUTZ FAHR TRACTOR DX 4.61 BF4L913; 4-cyl; 4.1-L 1990-1993
    DEUTZ FAHR TRACTOR DX 4.68 BF4L913; 4-cyl; 4.1-L 1993-1993
    DEUTZ FAHR TRACTOR DX 4.71 BF4L913; 4-cyl; 4.1-L 1990-1993
    DEUTZ FAHR TRACTOR DX 4.78 BF4L913; 4-cyl; 4.1-L 1993-1993
    DEUTZ FAHR TRACTOR DX 6.06 F6L912; 6-cyl; 5.7-L 1990-1995
    DEUTZ FAHR TRACTOR DX 6.07 F6L912; 6-cyl; 5.7-L 1991-1995
    DEUTZ FAHR TRACTOR DX 6.08 BF6L913; 6-cyl; 6.1-L 1990-1993
    DEUTZ FAHR TRACTOR DX 6.08 F6L912; 6-cyl; 5.7-L 1993-1995
    DEUTZ FAHR TRACTOR DX 6.11 F6L912; 6-cyl; 5.7-L 1990-1993
    DEUTZ FAHR TRACTOR DX 6.16 F6L912; 6-cyl; 5.7-L 1991-1995
    DEUTZ FAHR TRACTOR DX 6.17 F6L912; 6-cyl; 5.7-L 1991-1995
    DEUTZ FAHR TRACTOR DX 6.21 BF6L913; 6-cyl; 6.1-L 1990-1993
    DEUTZ FAHR TRACTOR DX 6.28 F6L913; 6-cyl; 6.1-L 1993-1995
    DEUTZ FAHR TRACTOR DX 6.31 BF6L913T; 6-cyl; 6.1-L 1990-1994
    DEUTZ FAHR TRACTOR DX 6.38 BF6L913T; 6-cyl; 6.1-L 1990-1993
    DEUTZ FAHR TRACTOR DX 6.50 BF6L913; 6-cyl; 6.1-L 1984-1994
    DEUTZ FAHR TRACTOR DX 6.61 BF6L913T; 6-cyl; 6.1-L 1990-1995
    DEUTZ FAHR TRACTOR DX 7.10 BF6L913; 6-cyl; 6.1-L 1986-1994
    DEUTZ FAHR TRACTOR Intrac 6.30 BF6L913T; 6-cyl; 6.0-L 1988-
    DEUTZ FAHR TRACTOR Intrac 6.30 F6L913; 6-cyl; 6.0-L 1988-
    DEUTZ FAHR TRACTOR Intrac 6.60 BF6L913; 6-cyl; 6.0-L 1988-2003
    DEUTZ FAHR HARVESTER M 2385 F6L912; 6-cyl; 5.7-L 1982-
    DEUTZ-ALLIS TRACTOR 7110 BF6L913; 6-cyl; 6.1-L 1987-1992
    DEUTZ-ALLIS TRACTOR 7120 BF6L913; 6-cyl; 6.1-L 1987-1992
    DEUTZ-ALLIS TRACTOR 7145 BF6L913; 6-cyl; 6.1-L 1987-1992
    DEUTZ-ALLIS HARVESTER M 1320 F6L913; 6-cyl; 6.1-L 1980-1987
    DEUTZ-ALLIS HARVESTER M 2480 F6L912; 6-cyl; 5.7-L 1979-1987
    DEUTZ-ALLIS HARVESTER M 2580 F6L913; 6-cyl; 6.1-L 1979-1987
    GEHL SKID STEER LOADER 4640 F3M2011; 3-cyl; 2.33-L 2004-2005
    GEHL SKID STEER LOADER 4840 F4M2001; 4-cyl; 3.11-L 2004-2005
    GEHL SKID STEER LOADER 5640 F4M2001; 4-cyl; 3.11-L 2004-2005
    GEHL SKID STEER LOADER 6640 BF4M2001; 4-cyl; 3.11-L 2004-2005
    GEHL SKID STEER LOADER 4640 E F3M2011; 3-cyl; 2.33-L 2006-2009
    GEHL SKID STEER LOADER 4840 E F4M2001; 4-cyl; 3.11-L 2006-2009
    GEHL SKID STEER LOADER 5640 E F4M2001; 4-cyl; 3.11-L 2006-2009
    GEHL SKID STEER LOADER 6640 E BF4M2001; 4-cyl; 3.11-L 2006-2009
    IVECO TRUCK 110-13A BF6L913T; 6-cyl; 6.1-L 1983-1986
    IVECO TRUCK 110-13A F6L913; 6-cyl; 6.1-L 1983-1986
    IVECO TRUCK 110-16A BF6L913; 6-cyl; 6.1-L 1983-1991
    IVECO TRUCK 130-13A BF6L913T; 6-cyl; 6.1-L 1983-1986
    IVECO TRUCK 130-13A F6L913; 6-cyl; 6.1-L 1983-1986
    IVECO TRUCK 130-16A BF6L913; 6-cyl; 6.1-L 1983-1991
    IVECO TRUCK 75-9A F4L913; 4-cyl; 4.1-L 1983-1986
    IVECO TRUCK 80-13A BF6L913T; 6-cyl; 6.1-L 1983-1986
    IVECO TRUCK 80-13A F6L913; 6-cyl; 6.1-L 1983-1986
    IVECO TRUCK 80-16A BF6L913; 6-cyl; 6.1-L 1983-1991
    IVECO TRUCK 80-9A F4L913; 4-cyl; 4.1-L 1983-1986
    IVECO TRUCK 90-13A BF6L913T; 6-cyl; 6.1-L 1983-1986
    IVECO TRUCK 90-13A F6L913; 6-cyl; 6.1-L 1983-1986
    IVECO TRUCK 90-9A F4L913; 4-cyl; 4.1-L 1983-1986
    KRAMER ALLRAD WHEEL LOADER 380 D2011 L04W; 4-cyl; 3.6-L  
    KRAMER ALLRAD WHEEL LOADER 480 D2011 L04W; 4-cyl; 3.6-L  
    KRAMER ALLRAD WHEEL LOADER 580 TCD2011 L04W; 4-cyl; 3.6-L  
    KRAMER ALLRAD WHEEL LOADER 750 D2011 L04W; 4-cyl; 3.6-L  
    KRAMER ALLRAD WHEEL LOADER 780 D2011 L04W; 4-cyl; 3.6-L  
    KRAMER ALLRAD WHEEL LOADER 850 D2011 L04W; 4-cyl; 3.6-L  
    KRAMER ALLRAD WHEEL LOADER 880 TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L  
    KRAMER ALLRAD WHEEL LOADER 950 TCD2011 L04W; 4-cyl; 3.6-L  
    KRAMER ALLRAD WHEEL LOADER 1150 D2011 L04W; 4-cyl; 3.6-L  
    KRAMER ALLRAD TELEHANDLER 2506 TD2009 L04; 4-cyl; 50kW  
    KRAMER ALLRAD TELEHANDLER 3307 TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L  
    KRAMER ALLRAD TELEHANDLER 4009 TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L  
    KRAMER ALLRAD TELEHANDLER 4507 TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L  
    KRAMER ALLRAD WHEEL LOADER 680T TCD2011 L04W; 4-cyl; 3.6-L  
    KRAMER ALLRAD FARM TELE WHEEL LOADER KL27T D2011 L04; 4-cyl; 3.6-L  
    KRAMER ALLRAD FARM WHEEL LOADER KL35 D2011 L04; 4-cyl; 3.6-L  
    KRAMER ALLRAD FARM TELE WHEEL LOADER KL35T D2011 L04; 4-cyl; 3.6-L  
    KRAMER ALLRAD FARM WHEEL LOADER KL37 D2011 L04; 4-cyl; 3.6-L  
    KRAMER ALLRAD FARM WHEEL LOADER KL43 D2011 L04; 4-cyl; 3.6-L  
    KRAMER ALLRAD FARM WHEEL LOADER KL54 TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L  
    KRAMER ALLRAD FARM TELEHANDLER KT256 TCD2009 L04  
    LIEBHERR WHEEL LOADER L506 Compact D2011 L04W; 4-cyl; 3.6-L  
    LIEBHERR WHEEL LOADER L507 Speeder D2011 L04W; 4-cyl; 3.6-L  
    LIEBHERR WHEEL LOADER L507 Stereo D2011 L04W; 4-cyl; 3.6-L  
    LIEBHERR WHEEL LOADER L508 Compact D2011 L04W; 4-cyl; 3.6-L  
    LIEBHERR WHEEL LOADER L509 Speeder D2011 L04W; 4-cyl; 3.6-L  
    LIEBHERR WHEEL LOADER L509 Stereo D2011 L04W; 4-cyl; 3.6-L  
    LIEBHERR WHEEL LOADER L510 Stereo D2011 L04W; 4-cyl; 3.6-L  
    TEREX WHEEL LOADER TL80 D2011 L04W; 4-cyl; 3.6-L 1985-
    WACKER NEUSON COMPACT EXCAVATOR 9503 TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L  
    WACKER NEUSON COMPACT EXCAVATOR 14504 TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L  
    WACKER NEUSON WHEEL LOADER WL48 TD2011 L04W; 4-cyl; 3.6-L  
    WEIDEMANN WHEEL LOADER 2070 CX80 D2011 L04W; 4-cyl; 3.6-L  
    WEIDEMANN WHEEL LOADER 2070 CX80 LP D2011 L04W; 4-cyl; 3.6-L  
    WEIDEMANN TELE WHEEL LOADER 2070 CX80 LP T D2011 L04W; 4-cyl; 3.6-L  
    WEIDEMANN TELE WHEEL LOADER 2070 CX80 T D2011 L04W; 4-cyl; 3.6-L  
    WEIDEMANN WHEEL LOADER 3070 CX60 D2011 L04W; 4-cyl; 3.6-L  
    WEIDEMANN WHEEL LOADER 3070 CX60 LP D2011 L04W; 4-cyl; 3.6-L  
    WEIDEMANN TELE WHEEL LOADER 3070 CX60 LP T TD2011 L04W; 4-cyl; 3.6-L  
    WEIDEMANN TELE WHEEL LOADER 3070 CX60 T TD2011 L04W; 4-cyl; 3.6-L  
    WEIDEMANN WHEEL LOADER 3070 CX80 D2011 L04W; 4-cyl; 3.6-L  
    WEIDEMANN WHEEL LOADER 3070 CX80 LP D2011 L04W; 4-cyl; 3.6-L  
    WEIDEMANN TELE WHEEL LOADER 3070 CX80 LP T D2011 L04W; 4-cyl; 3.6-L  
    WEIDEMANN TELE WHEEL LOADER 3070 CX80 T D2011 L04W; 4-cyl; 3.6-L  
    WEIDEMANN WHEEL LOADER 4070 CX80 D2011 L04W; 4-cyl; 3.6-L  
    WEIDEMANN WHEEL LOADER 4070 CX80 LP D2011 L04W; 4-cyl; 3.6-L  
    WEIDEMANN TELE WHEEL LOADER 4070 CX80 T D2011 L04W; 4-cyl; 3.6-L  
  • Prenumeruok naujienlaiškį

    Informacija