Generatorius 28V 70A; CUMMINS

  • Kraunamos nuotraukos
    Kodas: 283733123
    Kaina 118 
    Šią prekę turime sandėlyje.
    Į krepšelį 
    Gamintojas
    JUBANA
    Įtampa
    28V
    Srovės stiprumas
    70 A
    Sukimosi kryptis
    Pagal laikrodžio rodyklę
  •  

    Generatorius 28V 70A; CUMMINS - 283733123 

    Įtampa: 28V
    Srovės stiprumas: 70A
    Sukimasis: CW
    Skriemulio tipas: W/P

     

    ATITIKMENYS:

    GAMINTOJAS GAMINTOJO NUMERIS
    ANDRE NIERMANN 028709
    CASCO CAL60615
    CUMMINS 3972735
    CUMMINS 4936879
    CUMMINS 4993343
    CUMMINS 5282841
    DELCO REMY 8600017
    DELCO REMY 8600020
    DELCO REMY 8600154
    DELCO REMY 8600360
    DELCO REMY 8600504
    DELCO REMY 8700019
    DIXIE 101-24201
    DIXIE A-1701
    FARCOM 113064
    JUBANA 283733123
    KÜHNER 553355RI
    LESTER 8709
    PIC 240-4079
    PRESTOLITE MDA3946
    WAI 1-3122-00DR
    WAI 8709N
    WILSON 90-01-4466
    WILSON 90-01-4466N
    WOOD-UK ALT40023

     

    PRITAIKYMAI:

    GAMINTOJAS TRANSPORTO PRIEMONĖ TIPAS VARIKLIS DATA
    CUMMINS ENGINE Various models    
    FREIGHTLINER TRUCK Various models    
    HYUNDAI LOADER HL740-7 QSB5.9-C; 6-cyl; 5.9-L  
    HYUNDAI LOADER HL760-7 QSB5.9-C; 6-cyl; 5.9-L  
    HYUNDAI LOADER HL770-7 QSC8.3-C; 6-cyl; 8.3-L  
    HYUNDAI LOADER HL780-7A QSM11; 6-cyl; 11.0-L  
    HYUNDAI MISC. EQUIPMENT Various models CUMMINS  
    MACK TRUCK Various models    
    ROSTSELMASH HARVESTER AKROS 560 QSC8.3; 6-cyl; 8.3-L  
    STERLING TRUCK Various models    
    THOMAS BUILT CHASSIS BUS Various models    
    VOLVO TRUCK Various models    
    ЛИDА HARVESTER 1300 CUMMINS; 6-cyl  
  • Prenumeruok naujienlaiškį

    Informacija