Generatorius 28V 80A; ETALON, VOLVO

  • Kraunamos nuotraukos
    Kodas: 283733115
    Kaina 90 
    Šią prekę turime sandėlyje.
    Į krepšelį 
    Įtampa
    28V
    Srovės stiprumas
    80 A
    Sukimosi kryptis
    Pagal laikrodžio rodyklę
  •  

    Generatorius 28V 80A; ETALON, VOLVO - 283733115  

    Įtampa: 28V
    Srovės stiprumas: 80A
    Sukimasis: CW
    Skriemulio tipas: W/P

     

    ATITIKMENYS:

    GAMINTOJAS GAMINTOJO NUMERIS
    ANDRE NIERMANN 02468093
    AS A0008
    BOSCH 0120468093
    BOSCH 0120468135
    BOSCH 0120468144
    BOSCH 0120469018
    BOSCH 0120469033
    BOSCH 0120469044
    BOSCH 0986039260
    BOSCH 6033GB3020
    BOSCH 6033GB3021
    BOSCH EXCHANGE BX3926
    CARGO 111746
    DELCO REMY 19070049
    DELCO REMY 19070057
    DELCO REMY DRA9260
    DIXIE 160-68210
    DIXIE A-6344
    ELSTOCK 48-2563
    ELSTOCK 48-3728
    HC-PARTS CA907IR
    HELLA 8EL732690001
    JUBANA 283733115
    LESTER 12596
    LESTER 12597
    LESTER 12598
    LETRIKA 11.203.275
    LETRIKA 11.203.864
    LETRIKA 11.204.154
    LETRIKA AAN5171
    LETRIKA AAN5313
    LETRIKA AAN5765
    LETRIKA IA1150
    LUCAS LRA02470
    LUCAS LRA02501
    LUCAS LRA2470
    LUCAS LRA2501
    PIC 220-5162
    PRESTOLITE 860551
    RS 1011-008RS
    UNIPOINT ALT-0113
    VALEO 436393
    VALEO 437476
    VALEO 2541624
    VALEO 2542514
    VOLVO 317821
    VOLVO 813477
    VOLVO 1096757
    VOLVO 1096758
    VOLVO 3173821
    VOLVO 3963143
    VOLVO 3986428
    VOLVO 3986429
    VOLVO 8112416
    VOLVO 8113055
    VOLVO 8113258
    VOLVO 8113915
    VOLVO 8136817
    VOLVO 8144401
    VOLVO 8156816
    VOLVO 8156817
    VOLVO 8521761
    VOLVO 9156816
    VOLVO 9521761
    VOLVO 11170011
    VOLVO 85000478
    VOLVO 85000479
    VOLVO 85000507
    VOLVO 85000508
    VOLVO VOE9003986428
    VOLVO VOE9008156817
    WAI 12596N
    WAI 1-2709-00BO
    WILSON 90-15-6409
    WILSON 90-15-6411
    WOOD-UK ALT20012

     

    PRITAIKYMAI:

    GAMINTOJAS TRANSPORTO PRIEMONĖ TIPAS VARIKLIS DATA
    ETALON BUS A079 Euro-2   2006-
    ETALON BUS A079 Euro-3   2009-
    VOLVO BUS 9700 DH12D...; 6-cyl; 12.1-L 2001-
    VOLVO ARTICULATED HAULER A25D D10B...; 6-cyl; 9.6-L 2000-2003
    VOLVO ARTICULATED HAULER A30D D10B...; 6-cyl; 9.6-L 2000-2003
    VOLVO ARTICULATED HAULER A35D D12C...; 6-cyl; 12.1-L 2000-2003
    VOLVO ARTICULATED HAULER A40D D12C...; 6-cyl; 12.1-L 2000-2003
    VOLVO BUS B12 D12...; 6-cyl; 12.1-L 1995-2003
    VOLVO BUS B12B D12...; 6-cyl; 12.1-L 2001-2003
    VOLVO BUS B12M D12...; 6-cyl; 12.1-L 2001-2003
    VOLVO TRUCK FH12 D12A...; 6-cyl; 12.1-L 1993-1998
    VOLVO TRUCK FH12 D12C...; 6-cyl; 12.1-L 1998-2001
    VOLVO TRUCK FH12 D12D...; 6-cyl; 12.1-L 2001-
    VOLVO TRUCK FH16 D16A... 6-cyl; 16.1-L 1993-1999
    VOLVO TRUCK FH16 D16B...; 6-cyl; 16.1-L 1999-
    VOLVO TRUCK FH16 D16G... 6-cyl; 16.1-L 2006-
    VOLVO TRUCK FL10 D10A...; 6-cyl; 9.6-L 1995-
    VOLVO TRUCK FL10 TD10...; 6-cyl; 9.6-L 1985-1996
    VOLVO TRUCK FL12 D12A...; 6-cyl; 12.1-L 1995-1998
    VOLVO TRUCK FM10 D10B...; 6-cyl; 9.6-L 1998-2005
    VOLVO TRUCK FM12 D12C...; 6-cyl; 12.1-L 1998-2005
    VOLVO TRUCK FM12 D12D...; 6-cyl; 12.1-L 1998-2005
    VOLVO TRUCK FM7 D7C...; 6-cyl ; 7.3-L 1998-2005
    VOLVO TRUCK FM9 D9A...; 6-cyl; 9.4-L 2002-
    VOLVO TRUCK NH12 D12C...; 6-cyl; 12.1-L 1999-
  • Prenumeruok naujienlaiškį

    Informacija