Starteris 12V 2,8kW; AGRIFULL, BENFRA, FIAT, IVECO

  • Kraunamos nuotraukos
    Kodas: 123708139
    Kaina 137 
    Šią prekę turime sandėlyje.
    Į krepšelį 
    Įtampa
    12V
    Galia (W)
    2,8kW
    Sukimosi kryptis
    Pagal laikrodžio rodyklę
    Dantų skaičius
    9
    Starterio tipas
    Su reduktoriumi

  • Starteris su reduktoriumi 12V 2,8kW; AGRIFULL, BENFRA, FIAT, IVECO  - 123708139

    • Įtampa: 12 V
    • Galia: 2,8 kW
    • Sukimasis: CW / pagal laikrodžio rodyklę
    • Dantų skaičius: 9
    • Starterio tipas: OSGR / su reduktoriumi
    • B+ (Terminalas 30): M10  


    Pastaba: Starteris su papildoma "MASĖS" jungtimi (su terminalu 31). Starteris skirtas transporto priemonėms su 2, 3 ir 4 cilindrų varikliais. 
     

    ATITIKMENYS:

    GAMINTOJAS GAMINTOJO NUMERIS
    AGCO C000900060050
    BOSCH 0001359021
    BOSCH 0001359102
    BOSCH 0001367028
    BOSCH 0001367082
    BOSCH 0986011220
    BOSCH 0986011221
    BOSCH SR914X
    BOSCH EXCHANGE BX1122
    CARGO 110529
    CLAAS 6005706621
    DELCO REMY DRS1220
    DIXIE 246-30110
    DIXIE TS-6042
    EFEL 11370
    ELSTOCK 25-0226
    FIAT 2022506
    FIAT 4169093
    FIAT 4169096
    FIAT 4172113
    FIAT 4699705
    FIAT 4702248
    FIAT 4703751
    FIAT 4737755
    FIAT 4755109
    FIAT 4763996
    FIAT 4807375
    FIAT 5111319
    FIAT 9972215
    FIAT 87376493
    FIAT 88205006
    HC-PARTS CS240
    HELLA 8EA726032001
    IVECO 500333271
    JUBANA 123708139
    LANCIA 2022507
    LESTER 16659
    LESTER 17111
    LESTER 18029
    LETRIKA 11.130.140
    LETRIKA 11.130.199
    LETRIKA 11.130.322
    LETRIKA 11.130.403
    LETRIKA 11.130.410
    LETRIKA AZJ3110
    LETRIKA AZJ3116
    LETRIKA AZJ3517
    LETRIKA AZJ3535
    LETRIKA AZJ3582
    LETRIKA IS0403
    LUCAS LRS00182
    LUCAS LRS01976
    MAGNETI MARELLI 30380301
    MAGNETI MARELLI 63213815
    MAGNETI MARELLI 63213853
    MAGNETI MARELLI 63213855
    MAGNETI MARELLI 63216825
    MAGNETI MARELLI 63216826
    MAGNETI MARELLI 63216827
    MAGNETI MARELLI 63216831
    MAGNETI MARELLI 63224600
    MAGNETI MARELLI 63296865
    MAGNETI MARELLI 943216831
    MAGNETI MARELLI M125312
    MAGNETI MARELLI MSN219
    MAGNETI MARELLI MT38Q
    MAGNETI MARELLI MT38QA
    MAGNETI MARELLI MT38QB
    MAGNETI MARELLI MT38TB
    MAGNETI MARELLI MT68A
    MAGNETI MARELLI MT68AA
    MAGNETI MARELLI MT68AB
    MAGNETI MARELLI MT68AC
    MAGNETI MARELLI MT68AD
    MAGNETON 9142680
    MAHLE MS195
    NEW HOLLAND 4692478
    NEW HOLLAND 4832942
    PIC 120-526
    PIC 120-526A
    PIC 182-154
    WAI 18029N
    WILSON 91-15-7010
    WILSON 91-15-7010N

     

    PRITAIKYMAI: 

    GAMINTOJAS TRANSPORTO PRIEMONĖ TIPAS VARIKLIS DATA
    AGRIFULL TRACTOR 65 8045.06.320; 4-cyl; 3,6-L 1985-1989
    AGRIFULL TRACTOR 70 8045.06.206; 4-cyl; 3,6-L 1984-
    AGRIFULL TRACTOR 70 8045.06.307; 4-cyl; 3,6-L 1990-
    AGRIFULL TRACTOR 80 8045.05.206; 4-cyl; 3,9-L 1984-1989
    AGRIFULL TRACTOR 80 8045.05.207; 4-cyl; 3,9-L 1990-
    AGRIFULL TRACTOR 80 8045.05.306; 4-cyl; 3,9-L 1984-1989
    AGRIFULL TRACTOR 80 8045.05.307; 4-cyl; 3,9-L 1990-
    AGRIFULL TRACTOR 670 8045.02.378; 4-cyl; 3,5-L 1980-1984
    AGRIFULL TRACTOR 65 DT 8045.06.220; 4-cyl; 3,6-L 1985-
    AGRIFULL TRACTOR 65 LM 8045.06.321; 4-cyl; 3,6-L 1990-
    AGRIFULL TRACTOR 70 C 8045.06.306; 4-cyl; 3,6-L 1985-1989
    AGRIFULL TRACTOR 70 C 8045.06.307; 4-cyl; 3,6-L 1990-
    AGRIFULL TRACTOR 70 DT Frutteto 8045.06.208; 4-cyl; 3,6-L 1985-
    AGRIFULL TRACTOR 70 Frutteto 8045.06.308; 4-cyl; 3,6-L 1985-1989
    AGRIFULL TRACTOR 70 Frutteto 8045.06.309; 4-cyl; 3,6-L 1990-
    AGRIFULL TRACTOR 70.86 F 8045.06....; 4-cyl; 3,6-L 1992-
    AGRIFULL TRACTOR 70.86 V 8045.06....; 4-cyl; 3,6-L 1992-
    AGRIFULL TRACTOR 80 C 8045.05.206; 4-cyl; 3,9-L 1985-1989
    AGRIFULL TRACTOR 80 C 8045.05.207; 4-cyl; 3,9-L 1990-
    AGRIFULL TRACTOR 80 C 8045.05.306; 4-cyl; 3,9-L 1985-1989
    AGRIFULL TRACTOR 80 C 8045.05.307; 4-cyl; 3,9-L 1990-
    AGRIFULL TRACTOR 80 DTF 8045.05.308; 4-cyl; 3,9-L 1986-1989
    AGRIFULL TRACTOR 80 DTF 8045.05.309; 4-cyl; 3,9-L 1990-
    AGRIFULL TRACTOR 80 F 8045.05.208; 4-cyl; 3,9-L 1986-1989
    AGRIFULL TRACTOR 80 F 8045.05.209; 4-cyl; 3,9-L 1990-
    AGRIFULL TRACTOR 80.66 8045.02.276; 4-cyl; 3,5-L 1984-
    AGRIFULL TRACTOR 80.70 C 8045.02.211; 4-cyl; 3,5-L 1980-1983
    AGRIFULL TRACTOR 80.70 F 8045.02.278; 4-cyl; 3,5-L 1980-1984
    AGRIFULL TRACTOR 80.76 8045.04.276; 4-cyl; 3,7-L 1984-
    AGRIFULL TRACTOR 82.86 F 8045.05.208; 4-cyl; 3,9-L 1992-
    AGRIFULL TRACTOR 82.86 F 8045.05.309; 4-cyl; 3,9-L 1992-
    AGRIFULL TRACTOR A70LM 8045.06.206; 4-cyl; 3,6-L 1990-
    AGRIFULL TRACTOR A70LM 8045.06.307; 4-cyl; 3,6-L 1990-
    AGRIFULL CRAWLER TRACTOR C70 L 8045.06.206; 4-cyl; 3,6-L 1985-
    AIFO ENGINE 8031.04.300 3-cyl; 2,8-L 1979-1983
    AIFO ENGINE 8041.04.200 4-cyl; 3,7-L 1980-
    AIFO ENGINE 8041.04.300 4-cyl; 3,7-L 1979-1983
    BENFRA BACKHOE LOADER 1.45 8041SI25; 4-cyl; 3,9-L 1989-
    BENFRA LOADER 215 I 8031I002; 3-cyl; 2,8-L 1979-1985
    BENFRA BACKHOE LOADER 4.11 8041SI25; 4-cyl; 3,9-L 1989-
    BENFRA EXCAVATOR 7.07 8041SI25; 4-cyl; 3,9-L 1989-1991
    FIAT TRACTOR 666 8045.02.276; 4-cyl; 3,5-L 1982-1984
    FIAT TRACTOR 670 8045.02.278; 4-cyl; 3,5-L 1980-1982
    FIAT TRACTOR 580 DT 8035.04.270; 3-cyl; 2,8-L 1977-1984
    FIAT CRAWLER TRACTOR 605 C 8045.02.211; 4-cyl; 3,5-L 1977-1982
    FIAT CRAWLER TRACTOR 605 CS 8045.02.211; 4-cyl; 3,5-L 1977-1982
    FIAT TRACTOR 640 DT 8045.02.200; 4-cyl; 3,5-L 1977-1982
    FIAT TRACTOR 65.46 8045.06.220; 4-cyl; 3,6-L 1985-1988
    FIAT TRACTOR 65.46 8045.06.320; 4-cyl; 3,6-L 1985-1988
    FIAT TRACTOR 65.56 8045.06.220; 4-cyl; 3,6-L 1990-
    FIAT TRACTOR 65.56 8045.06.321; 4-cyl; 3,6-L 1990-
    FIAT TRACTOR 65.66 8045.06.220; 4-cyl; 3,6-L 1987-
    FIAT TRACTOR 65.66 8045.06.321; 4-cyl; 3,6-L 1987-
    FIAT TRACTOR 65.88 8045.06.219; 4-cyl; 3,6-L 1989-
    FIAT TRACTOR 65.88 8045.06.319; 4-cyl; 3,6-L 1989-
    FIAT TRACTOR 65.90 8045.06.225; 4-cyl; 3,6-L 1987-
    FIAT CRAWLER TRACTOR 665 C 8045.02.276; 4-cyl; 3,5-L 1982-1984
    FIAT TRACTOR 666 DT 8045.02.376; 4-cyl; 3,5-L 1982-1984
    FIAT TRACTOR 670 DT 8045.02.270; 4-cyl; 3,5-L 1977-1982
    FIAT TRACTOR 680 DT 8045.02.270; 4-cyl; 3,5-L 1977-1982
    FIAT TRACTOR 70.56 8045.06.206; 4-cyl; 3,6-L 1990-
    FIAT TRACTOR 70.56 8045.06.307; 4-cyl; 3,6-L 1990-
    FIAT TRACTOR 70.65 8045.06.206; 4-cyl; 3,6-L 1984-1989
    FIAT TRACTOR 70.65 8045.06.306; 4-cyl; 3,6-L 1984-1989
    FIAT TRACTOR 70.66 8045.06.206; 4-cyl; 3,6-L 1984-
    FIAT TRACTOR 70.66 DT 8045.06....; 4-cyl; 3,6-L 1990-
    FIAT TRACTOR 70.66 DT 8045.06.307; 4-cyl; 3,6-L 1990-
    FIAT TRACTOR 70.66 F 8045.06....; 4-cyl; 3,6-L 1990-
    FIAT TRACTOR 70.66 FDT 8045.06....; 4-cyl; 3,6-L 1990-
    FIAT TRACTOR 70.66 LP 8045.06....; 4-cyl; 3,6-L 1990-
    FIAT TRACTOR 70.66 Vigneto 8045.06.208; 4-cyl; 3,6-L 1990-
    FIAT TRACTOR 70.66 Vigneto 8045.06.309; 4-cyl; 3,6-L 1990-
    FIAT TRACTOR 70.75 8045.06.206; 4-cyl; 3,6-L 1990-
    FIAT TRACTOR 70.75 8045.06.307; 4-cyl; 3,6-L 1990-
    FIAT TRACTOR 70.76 8045.06.208; 4-cyl; 3,6-L 1990-
    FIAT TRACTOR 70.76 8045.06.309; 4-cyl; 3,6-L 1990-
    FIAT TRACTOR 70.88 8045.06.216; 4-cyl; 3,6-L 1989-
    FIAT TRACTOR 70.88 8045.06.317; 4-cyl; 3,6-L 1989-
    FIAT TRACTOR 70.90 8045.06.200; 4-cyl; 3,6-L 1984-
    FIAT TRACTOR 765 C 8045.04.276; 4-cyl; 3,7-L 1982-1984
    FIAT TRACTOR 766 DT 8045.04.376; 4-cyl; 3,7-L 1982-1983
    FIAT TRACTOR 766 DT 8045.04.376; 4-cyl; 3,7-L 1982-1984
    FIAT TRACTOR 780 DT 8045.04.270; 4-cyl; 3,7-L 1975-1984
    FIAT TRACTOR 80.65 8045.06.200; 4-cyl; 3,6-L 1984-1989
    FIAT TRACTOR 80.66 8045.05.207; 4-cyl; 3,9-L 1990-
    FIAT TRACTOR 80.66 8045.06.206; 4-cyl; 3,6-L 1984-1989
    FIAT TRACTOR 80.66 2RM 8045.05.208; 4-cyl; 3,9-L 1987-1989
    FIAT TRACTOR 80.66 2RM 8045.05.209; 4-cyl; 3,9-L 1990-
    FIAT TRACTOR 80.66 4RM 8045.05.308; 4-cyl; 3,9-L 1987-1989
    FIAT TRACTOR 80.66 4RM 8045.05.309; 4-cyl; 3,9-L 1990-
    FIAT TRACTOR 80.66 DT 8045.05.307; 4-cyl; 3,9-L 1990-
    FIAT TRACTOR 80.66 DT 8045.06.306; 4-cyl; 3,6-L 1984-1989
    FIAT TRACTOR 80.75 8045.05.206; 4-cyl; 3,9-L 1984-1989
    FIAT TRACTOR 80.75 8045.05.207; 4-cyl; 3,9-L 1990-
    FIAT TRACTOR 80.88 8045.05.216; 4-cyl; 3,9-L 1989-
    FIAT TRACTOR 80.88 8045.05.317; 4-cyl; 3,9-L 1989-
    FIAT TRACTOR 80.90 8045.05.205; 4-cyl; 3,9-L 1984-
    FIAT TRACTOR 80.90 DT 8045.05.205; 4-cyl; 3,9-L 1984-
    FIAT TRACTOR 85.55 8045.05.200; 4-cyl; 3,9-L 1984-1989
    FIAT TRACTOR 85.55 8045.05.300; 4-cyl; 3,9-L 1984-1989
    FIAT TRACTOR 85.90 8045.25.310; 4-cyl; 3,9-L 1991-
    FIAT TRACTOR 855 C 8045.04.275; 4-cyl; 3,7-L 1981-1984
    FIAT TRACTOR 880 5 8055.04.200; 4-cyl; 3,7-L 1980-1982
    FIAT FORKLIFT DI25C 8035.04.359; 3-cyl; 2,8-L 1980-1986
    FIAT FORKLIFT DI25C 8035.05.359; 3-cyl; 2,9-L 1986-1990
    FIAT FORKLIFT DI30C 8035.04.359; 3-cyl; 2,8-L 1986-1990
    FIAT FORKLIFT DI30C 8035.05.359; 3-cyl; 2,9-L 1986-1990
    FIAT FORKLIFT DI30C 8045.04.359; 3-cyl; 2,8-L 1981-1985
    FIAT FORKLIFT DI30CH 8045.05.359; 3-cyl; 2,9-L 1985-1990
    FIAT FORKLIFT DI35C 8045.04.359; 3-cyl; 2,8-L 1981-1985
    FIAT FORKLIFT DI35C 8045.05.359; 3-cyl; 2,9-L 1985-1990
    FIAT FORKLIFT DI40C 8045.04.359; 3-cyl; 2,8-L 1981-1985
    FIAT FORKLIFT DI40C 8045.05.359; 3-cyl; 2,9-L 1985-1990
    FIAT FORKLIFT DI45C 8045.05.359; 3-cyl; 2,9-L 1985-1990
    FIAT FORKLIFT DI50CH 8045.05.359; 3-cyl; 2,9-L 1985-1990
    FIAT FORKLIFT DI60C 8045.05.359; 3-cyl; 2,9-L 1985-1990
    FIAT ALLIS GRADER FG65A 8041.04.300; 4-cyl; 3,9-L 1984-1988
    FIAT OM CARELLI ELEVATORI FORKLIFT DI20C 8035.05.359; 3-cyl; 2,9-L 1990-
    FIAT OM CARELLI ELEVATORI FORKLIFT DI25C 8035.05.359; 3-cyl; 2,9-L 1990-
    FIAT OM CARELLI ELEVATORI FORKLIFT DI30C 8035.05.359; 3-cyl; 2,9-L 1990-
    FIAT OM CARELLI ELEVATORI FORKLIFT DI30CH 8045.05.359; 4-cyl; 3,9-L 1990-
    FIAT OM CARELLI ELEVATORI FORKLIFT DI35C 8045.05.359; 4-cyl; 3,9-L 1990-
    FIAT OM CARELLI ELEVATORI FORKLIFT DI40C 8045.05.359; 4-cyl; 3,9-L 1990-
    FIAT OM CARELLI ELEVATORI FORKLIFT DI45C 8045.05.359; 4-cyl; 3,9-L 1990-
    FIAT OM CARELLI ELEVATORI FORKLIFT DI50CH 8045.05.359; 4-cyl; 3,9-L 1990-
    FIAT OM CARELLI ELEVATORI FORKLIFT DI60C 8045.05.359; 4-cyl; 3,9-L 1990-
    IVECO ENGINE 8031.04.300 3-cyl; 2,8-L 1983-1984
    IVECO ENGINE 8031.05.300 3-cyl; 2,9-L 1985-1989
    IVECO ENGINE 8031I05.00 3-cyl; 2,9-L 1990-
    IVECO ENGINE 8041.04.300 4-cyl; 3,7-L 1983-1984
    IVECO ENGINE 8041.05.260 4-cyl; 3,9-L 1986-1988
    IVECO ENGINE 8041.05.300 4-cyl; 3,9-L 1985-1989
    IVECO ENGINE 8041I05.00 4-cyl; 3,9-L 1990-
    IVECO ENGINE 8041I05.50 4-cyl; 3,9-L 1990-
    IVECO ENGINE 8041SI25.00 4-cyl; 3,9-L 1990-