Starteris JUBANA 12V 3,2kW; JOHN DEERE, RENAULT

  • Kodas: 123708519
    Kaina 156 
    Šią prekę turime sandėlyje.
    Į krepšelį 
    Gamintojas
    JUBANA
    Įtampa
    12V
    Galia (W)
    3,2kW
    Sukimosi kryptis
    Pagal laikrodžio rodyklę
    Dantų skaičius
    10
    Starterio tipas
    Su reduktoriumi

  • Starteris su reduktoriumi 12V 3,2kW; JOHN DEERE, RENAULT - 123708519

    • Itampa: 12 V
    • Galia: 3,2 kW
    • Sukimasis: CW / pagal laikrodžio rodyklę
    • Dantu skaicius: 10
    • Starterio tipas: OSGR / su reduktoriumi
    • B+ (Terminalas 30): M10  

    Starteris gaminamas, norint užsisakyti kreipkitės – shop@jubana.lt 

     

    ATITIKMENYS:

    GAMINTOJAS GAMINTOJO NUMERIS
    AC DELCO 323-672
    AC DELCO 323-826
    AGCO C000900060100
    AGCO C000900060190
    BOSCH 0001359016
    BOSCH 0001359090
    BOSCH 0001367037
    BOSCH 0001367075
    BOSCH 0001367078
    BOSCH 0001369001
    BOSCH 0001369005
    BOSCH 0001369022
    BOSCH 0986012420
    BOSCH 0986014740
    CARGO 111221
    CARGO 111755
    CLAAS 11320110
    DELCO REMY 1107577
    DELCO REMY 1107599
    DELCO REMY 1107863
    DELCO REMY 1107871
    DELCO REMY 1109251
    DELCO REMY 1109265
    DELCO REMY 1113271
    DELCO REMY 1998346
    DELCO REMY 1998367
    DELCO REMY 10461443
    DELCO REMY 10465347
    DELCO REMY 10479603
    DELCO REMY 10496885
    DELCO REMY 12301329
    DELCO REMY DRS2420
    DIXIE 201-28103
    DIXIE 260-69105
    DIXIE TS-1574
    DIXIE TS-6147
    ELSTOCK 25-0227
    ELSTOCK 25-2427
    FIAT 73328003
    HC-PARTS CS395
    HELLA 8EA726143001
    JOHN DEERE AL110503
    JOHN DEERE AL110504
    JOHN DEERE AL110597
    JOHN DEERE AL110598
    JOHN DEERE AL11503
    JOHN DEERE AL62772
    JOHN DEERE AR70436
    JOHN DEERE AT23401
    JOHN DEERE RE500733
    JOHN DEERE RE50095
    JOHN DEERE RE501002
    JOHN DEERE RE505670
    JOHN DEERE RE505745
    JOHN DEERE RE507670
    JOHN DEERE RE509658
    JOHN DEERE RE549296
    JOHN DEERE RE60384
    JOHN DEERE SE501427
    JOHN DEERE SE501851
    JOHN DEERE TY25650
    JOHN DEERE TY25951
    JOHN DEERE TY25974
    JOHN DEERE TY25994
    JOHN DEERE TY29551
    JOHN DEERE TY66515
    JOHN DEERE TY6720
    JOHN DEERE TY6726
    JOHN DEERE TY6780
    JUBANA 123708519
    LESTER 6570
    LESTER 6860
    LESTER 16563
    LESTER 18422
    LESTER 19835
    LETRIKA 11.130.534
    LETRIKA 11.130.569
    LETRIKA 11.130.762
    LETRIKA 11.130.793
    LETRIKA 11.130.819
    LETRIKA 11.130.876
    LETRIKA 11.131.374
    LETRIKA 11.132.062
    LETRIKA AZF4284
    LETRIKA AZF4521
    LETRIKA AZF4596
    LETRIKA AZJ3158
    LETRIKA AZJ3181
    LETRIKA AZJ3274
    LETRIKA AZJ3283
    LETRIKA AZJ3307
    LETRIKA IS0534
    LETRIKA IS0569
    LETRIKA IS0793
    LUCAS LRS00565
    LUCAS LRS01484
    MAGNETI MARELLI 943252256
    MAGNETI MARELLI 943252295
    MAGNETI MARELLI MSR733
    MAGNETI MARELLI MSR746
    MAHLE MS264
    MAHLE MS312
    MAHLE MS89
    NIKKO 0230002060
    NIKKO 0-23000-2060
    PIC 120-500
    PIC 120-500A
    PIC 140-915
    PIC 182-333
    PRESTOLITE 35258810
    PRESTOLITE 35259580
    PRESTOLITE 35259580S
    RENAULT AGRICULTURE 6005012975
    RENAULT AGRICULTURE 6005012976
    RENAULT AGRICULTURE 6005022635
    RENAULT AGRICULTURE 6005706631
    RENAULT AGRICULTURE 7700044184
    UNIPOINT STR-7072
    VALEO 436070
    WAI 16563N
    WAI 18422N
    WAI 6570N
    WILSON 91-01-4037
    WILSON 91-01-4367
    WILSON 91-04-7835
    WILSON 91-15-6872
    WILSON 91-15-6872N
    WILSON 91-23-6503
    WILSON 91-23-6503N
    WOOD-UK STR22079
    WOOD-UK STR7072
    WOOD-UK STR80116

     

    PRITAIKYMAI: 

    GAMINTOJAS TRANSPORTO PRIEMONĖ TIPAS VARIKLIS DATA
    BOBCAT SKID STEER LOADER 975 4276; 4-cyl; 4,5-L 1989-1990
    INGERSOLL-RAND COMPRESSOR P185 Neptune JD; 4-cyl -
    INGERSOLL-RAND COMPRESSOR P185 Platinum JD; 4-cyl -
    INGERSOLL-RAND COMPRESSOR P250 Neptune JD; 4-cyl -
    INGERSOLL-RAND COMPRESSOR P250 Omega JD; 4-cyl -
    JOHN DEERE SKID STEER LOADER 270 4045D; 4-cyl; 4,5-L 1999-2002
    JOHN DEERE SKID STEER LOADER 280 4045T; 4-cyl; 4,5-L -
    JOHN DEERE WINDROWER 880   1970-1980
    JOHN DEERE HARVESTER 932 4239DZ04; 4-cyl; 3,9-L 1980-
    JOHN DEERE HARVESTER 935 4239DZ03; 4-cyl; 3,9-L 1977-
    JOHN DEERE HARVESTER 942 4239DZ03; 4-cyl; 3,9-L 1979-1983
    JOHN DEERE HARVESTER 945 4239TZ01; 4-cyl; 3,9-L 1975-1979
    JOHN DEERE HARVESTER 950 6329DZ07; 6-cyl; 5,4-L 1972-
    JOHN DEERE HARVESTER 952 4239TZ01; 4-cyl; 3,9-L 1977-1983
    JOHN DEERE HARVESTER 955 6329DZ02; 6-cyl; 5,4-L 1975-1983
    JOHN DEERE HARVESTER 960 6329DZ02; 6-cyl; 5,4-L 1972-
    JOHN DEERE HARVESTER 965 6359TZ03; 6-cyl; 5,9-L 1975-1983
    JOHN DEERE HARVESTER 975 6359TZ02; 6-cyl; 5,9-L 1975-1981
    JOHN DEERE HARVESTER 1032 4239DZ03; 4-cyl; 3,9-L 1983-1989
    JOHN DEERE HARVESTER 1042 4239DZ03; 4-cyl; 3,9-L 1983-1989
    JOHN DEERE HARVESTER 1052 4239TZ01; 4-cyl; 3,9-L 1985-1989
    JOHN DEERE HARVESTER 1055 6539DZ03; 6-cyl; 5,9-L 1983-1989
    JOHN DEERE HARVESTER 1065 6359TZ03; 6-cyl; 5,9-L 1981-1989
    JOHN DEERE HARVESTER 1072 6359TZ03; 6-cyl; 5,9-L 1985-1989
    JOHN DEERE HARVESTER 1075 6359TZ02; 6-cyl; 5,9-L 1981-1989
    JOHN DEERE HARVESTER 1133 4239DZ03; 4-cyl; 3,9-L 1989-1991
    JOHN DEERE HARVESTER 1144 4239DZ05; 4-cyl; 3,9-L 1989-1994
    JOHN DEERE HARVESTER 1155 4239TZ04; 4-cyl; 3,9-L 1989-1993
    JOHN DEERE HARVESTER 1157 6539DZ03; 6-cyl; 5,9-L 1989-1994
    JOHN DEERE HARVESTER 1158 6539TZ03; 6-cyl; 5,9-L 1989-1994
    JOHN DEERE HARVESTER 1166 6539TZ03; 6-cyl; 5,9-L 1989-1990
    JOHN DEERE HARVESTER 1177 6539TZ02; 6-cyl; 5,9-L 1989-1990
    JOHN DEERE TRACTOR 1640 4239DL03; 4-cyl; 3,9-L 1979-1986
    JOHN DEERE TRACTOR 1840 4239DL04; 4-cyl; 3,9-L 1979-1986
    JOHN DEERE TRACTOR 2040 4239DL04; 4-cyl; 3,9-L 1979-1986
    JOHN DEERE TRACTOR 2130 4239DL01; 4-cyl; 3,9-L 1972-1979
    JOHN DEERE TRACTOR 2135 JD; 4-cyl 1977-1979
    JOHN DEERE TRACTOR 2140 4239TL02; 4-cyl; 3,9-L 1979-1987
    JOHN DEERE TRACTOR 2250 4239DL; 4-cyl; 3,9-L 1986-1994
    JOHN DEERE WINDROWER 2280 JD; 4-cyl 1975-1985
    JOHN DEERE TRACTOR 2350 4239DL07; 4-cyl; 3,9-L 1982-
    JOHN DEERE TRACTOR 2355 4239; 4-cyl; 3,9-L 1986-1992
    JOHN DEERE TRACTOR 2450 4239DL; 4-cyl; 3,9-L 1986-1994
    JOHN DEERE TRACTOR 2550 4239DL06; 4-cyl; 3,9-L 1982-
    JOHN DEERE TRACTOR 2555 4239; 4-cyl; 3,9-L 1987-1992
    JOHN DEERE TRACTOR 2640 4276; 4-cyl; 4,5-L 1976-1982
    JOHN DEERE TRACTOR 2650 4239TL; 4-cyl; 3,9-L 1986-1994
    JOHN DEERE TRACTOR 2750 4239TL04; 4-cyl; 3,9-L 1983-1986
    JOHN DEERE TRACTOR 2755 4239; 4-cyl; 3,9-L 1987-1992
    JOHN DEERE TRACTOR 2840 6329; 6-cyl; 5,4-L 1977-1979
    JOHN DEERE TRACTOR 2850 4239TL; 4-cyl; 3,9-L 1986-1994
    JOHN DEERE TRACTOR 2940 6359; 6-cyl; 5,9-L 1980-1984
    JOHN DEERE TRACTOR 2950 6359; 6-cyl; 5,9-L 1983-1986
    JOHN DEERE TRACTOR 2955 6359; 6-cyl; 5,9-L 1987-1992
    JOHN DEERE TRACTOR 3030 6329; 6-cyl; 5,4-L 1979-1982
    JOHN DEERE TRACTOR 3040 6329; 6-cyl; 5,4-L 1980-1987
    JOHN DEERE TRACTOR 3050 6359; 6-cyl; 5,9-L 1986-1993
    JOHN DEERE TRACTOR 3055 6359; 6-cyl; 5,9-L 1992-
    JOHN DEERE TRACTOR 3130 6329DL11; 6-cyl; 5,4-L 1972-1979
    JOHN DEERE TRACTOR 3135 JD; 6-cyl 1977-1979
    JOHN DEERE TRACTOR 3140 6359DL03; 6-cyl; 5,9-L 1979-1987
    JOHN DEERE TRACTOR 3150 6359; 6-cyl; 5,9-L 1985-1987
    JOHN DEERE TRACTOR 3155 6359; 6-cyl; 5,9-L 1987-1992
    JOHN DEERE TRACTOR 3255 6359; 6-cyl; 5,9-L 1991-1993
    JOHN DEERE TRACTOR 3300 4045D; 4-cyl; 4,5-L 1995-1998
    JOHN DEERE TRACTOR 3340 6359; 6-cyl; 5,9-L 1980-1987
    JOHN DEERE TRACTOR 3350 6359DL; 6-cyl; 5,9-L 1986-1993
    JOHN DEERE TRACTOR 3400 4039T; 4-cyl; 3,9-L 1995-1998
    JOHN DEERE TRACTOR 3410 4276; 4-cyl; 4,5-L 1998-2002
    JOHN DEERE WINDROWER 3430 JD; 4-cyl 1985-1992
    JOHN DEERE TRACTOR 3640 6359DL; 6-cyl; 5,9-L 1984-1987
    JOHN DEERE TRACTOR 3650 6359TL007; 6-cyl; 5,9-L 1986-1993
    JOHN DEERE WINDROWER 3830   1985-1992
    JOHN DEERE WINDROWER 3930   1985-1992
    JOHN DEERE HARVESTER 4400 6329; 6-cyl; 5,4-L 1970-1982
    JOHN DEERE HARVESTER 4420 6329; 6-cyl; 5,4-L 1980-1986
    JOHN DEERE TRACTOR 4420 6329; 6-cyl; 5,4-L 1970-1975
    JOHN DEERE WINDROWER 4425 6539; 6-cyl; 5,9-L 1986-1988
    JOHN DEERE WINDROWER 4435 6539; 6-cyl; 5,9-L 1989-1994
    JOHN DEERE TRACTOR 5410 4045D; 4-cyl; 4,5-L 1997-
    JOHN DEERE TRACTOR 5415 4045D; 4-cyl; 4,5-L 2003-2008
    JOHN DEERE TRACTOR 5420 4045D; 4-cyl; 4,5-L 2002-2004
    JOHN DEERE TRACTOR 5500 4239; 4-cyl; 3,9-L 1992-2000
    JOHN DEERE TRACTOR 5510 4045T; 4-cyl; 4,5-L 1998-2001
    JOHN DEERE TRACTOR 5520 4045D; 4-cyl; 4,5-L 2002-2004
    JOHN DEERE TRACTOR 5615 4045D; 4-cyl; 4,5-L -
    JOHN DEERE TRACTOR 5615 4045T; 4-cyl; 4,5-L -
    JOHN DEERE TRACTOR 5620 4045D; 4-cyl; 4,5-L 2003-2008
    JOHN DEERE TRACTOR 5720 4045T; 4-cyl; 4,5-L 2003-2008
    JOHN DEERE TRACTOR 6010 4045; 4-cyl; 4,5-L 1998-2002
    JOHN DEERE TRACTOR 6020 4045TL...; 4-cyl; 4,5-L 2002-2007
    JOHN DEERE TRACTOR 6100 4045; 4-cyl; 4,5-L 1992-1997
    JOHN DEERE TRACTOR 6110 4045T; 4-cyl; 4,5-L 1998-2001
    JOHN DEERE TRACTOR 6120 4045TL070; 4-cyl; 4,5-L 2002-2007
    JOHN DEERE TRACTOR 6200 4039TL; 4-cyl; 3,9-L 1992-1997
    JOHN DEERE TRACTOR 6205   -
    JOHN DEERE TRACTOR 6210 4045TL054; 4-cyl; 4,5-L 1998-2001
    JOHN DEERE TRACTOR 6215 4045; 4-cyl; 4,5-L 2003-2005
    JOHN DEERE TRACTOR 6215 4045TL272; 4-cyl; 4,5-L 2002-2005
    JOHN DEERE TRACTOR 6220 4045TL071; 4-cyl; 4,5-L 2002-2007
    JOHN DEERE TRACTOR 6300 4045TL...; 4-cyl; 4,5-L 1992-1997
    JOHN DEERE TRACTOR 6310 4045TL055; 4-cyl; 4,5-L 1998-2001
    JOHN DEERE TRACTOR 6320 4045HL073; 4-cyl; 4,5-L 2002-2007
    JOHN DEERE ENGINE 6329 6-cyl; 5,4-L -
    JOHN DEERE ENGINE 6359 6-cyl; 5,9-L -
    JOHN DEERE TRACTOR 6400 4045TL...; 4-cyl; 4,5-L 1992-1998
    JOHN DEERE TRACTOR 6403 4045T; 4-cyl; 4,5-L 2002-2008
    JOHN DEERE TRACTOR 6405 4045; 4-cyl; 4,5-L 1998-2002
    JOHN DEERE TRACTOR 6405 4045T; 4-cyl; 4,5-L 1998-2005
    JOHN DEERE TRACTOR 6410 4045TL056; 4-cyl; 4,5-L 1999-2002
    JOHN DEERE TRACTOR 6415 4045; 4-cyl; 4,5-L 2003-2005
    JOHN DEERE TRACTOR 6415 4045T; 4-cyl; 4,5-L 2005-2010
    JOHN DEERE TRACTOR 6420 4045HL...; 4-cyl; 4,5-L 1997-2002
    JOHN DEERE TRACTOR 6420 4045HL070; 4-cyl; 4,5-L 2002-2006
    JOHN DEERE TRACTOR 6500 4045; 4-cyl; 4,5-L 1994-1998
    JOHN DEERE SPRAYER 6500 JD; 4-cyl 1995-
    JOHN DEERE HARVESTER 6600 6329; 6-cyl; 5,4-L 1973-1977
    JOHN DEERE TRACTOR 6615 4045TJ04; 4-cyl; 4,5-L -
    JOHN DEERE COTTON PICKER 9900 6329; 6-cyl; 5,4-L 1975-1978
    JOHN DEERE TRACTOR 1640 F 4239DL03; 4-cyl; 3,9-L 1979-1986
    JOHN DEERE TRACTOR 1745 F    
    JOHN DEERE TRACTOR 1840 F 4239DL04; 4-cyl; 3,9-L 1979-1987
    JOHN DEERE TRACTOR 1845 F    
    JOHN DEERE TRACTOR 2020 OU JD; 4-cyl 1972-
    JOHN DEERE TRACTOR 2035 EF JD; 4-cyl 1977-1979
    JOHN DEERE TRACTOR 2040 F 4239DL04; 4-cyl; 3,9-L 1979-1986
    JOHN DEERE TRACTOR 2040 S 4239DL04; 4-cyl; 3,9-L 1979-1986
    JOHN DEERE BACKHOE LOADER 210 C 4239; 4-cyl; 3,9-L 1987-1992
    JOHN DEERE TRACTOR 210 LE 4045D; 4-cyl; 4,5-L 1997-2000
    JOHN DEERE TRACTOR 2250 F 4239DL; 4-cyl; 3,9-L 1987-1994
    JOHN DEERE TRACTOR 2345 F    
    JOHN DEERE TRACTOR 2450 F 4239DL; 4-cyl; 3,9-L 1986-1994
    JOHN DEERE TRACTOR 2650 F 4239TL; 4-cyl; 3,9-L 1986-1994
    JOHN DEERE TRACTOR 2855 N 4239; 4-cyl; 3,9-L 1987-1993
    JOHN DEERE BACKHOE LOADER 300 D 4039D; 4-cyl; 3,9-L 1984-1988
    JOHN DEERE BACKHOE LOADER 310 B 4039D; 4-cyl; 3,9-L 1987-1992
    JOHN DEERE BACKHOE LOADER 310 C 4039D; 4-cyl; 3,9-L 1987-1992
    JOHN DEERE BACKHOE LOADER 310 D 4039D; 4-cyl; 3,9-L 1991-1997
    JOHN DEERE BACKHOE LOADER 310 E 4045D; 4-cyl; 4,5-L 1997-2001
    JOHN DEERE BACKHOE LOADER 310 E 4045T; 4-cyl; 4,5-L 1997-2001
    JOHN DEERE BACKHOE LOADER 310 G 4045D; 4-cyl; 4,5-L 2001-2007
    JOHN DEERE BACKHOE LOADER 310 G 4045T; 4-cyl; 4,5-L 2001-2007
    JOHN DEERE BACKHOE LOADER 310 SG 4045T; 4-cyl; 4,5-L 2001-2007
    JOHN DEERE BACKHOE LOADER 315 C 4039D; 4-cyl; 3,9-L 1987-1991
    JOHN DEERE BACKHOE LOADER 315 D 4039D; 4-cyl; 3,9-L 1991-1997
    JOHN DEERE BACKHOE LOADER 315 G 4039D; 4-cyl; 3,9-L 1987-1992
    JOHN DEERE BACKHOE LOADER 315 SE 4045T; 4-cyl; 4,5-L 1995-2001
    JOHN DEERE BACKHOE LOADER 315 SG 4045T; 4-cyl; 4,5-L 2001-2007
    JOHN DEERE TRACTOR 3610 S 4045T; 4-cyl; 4,5-L 1998-2001
    JOHN DEERE CRAWLER 400 G 4039D; 4-cyl; 3,9-L 1988-1994
    JOHN DEERE ENGINE 4045... 4-cyl; 4,5-L -
    JOHN DEERE BACKHOE LOADER 410 C 4045...; 4-cyl; 4,5-L 1987-2000
    JOHN DEERE BACKHOE LOADER 410 D 4045T; 4-cyl; 4,5-L 1991-1997
    JOHN DEERE BACKHOE LOADER 410 E 4045T; 4-cyl; 4,5-L 1997-2001
    JOHN DEERE BACKHOE LOADER 410 G 4045T; 4-cyl; 4,5-L 2001-2007
    JOHN DEERE CRAWLER 450 G 4045D; 4-cyl; 4,5-L 1986-
    JOHN DEERE CRAWLER 455 E JD; 4-cyl; 4,5-L 1982-1990
    JOHN DEERE FORKLIFT 480 B 4219D; 4-cyl; 3,6-L 1974-1981
    JOHN DEERE FORKLIFT 480 C 4219D; 4-cyl; 3,6-L 1981-1983
    JOHN DEERE FORKLIFT 482 C 4039D; 4-cyl; 3,9-L -
    JOHN DEERE FORKLIFT 482 D 4039D; 4-cyl; 3,9-L -
    JOHN DEERE TRACTORS 510 C 4045T; 4-cyl; 4,5-L 1986-1991
    JOHN DEERE BACKHOE LOADER 510 D 4045T; 4-cyl; 4,5-L 1991-
    JOHN DEERE TRACTOR 5100 M 4045HL286; 4-cyl; 4,5-L 2009-2013
    JOHN DEERE TRACTOR 5100 MH 4045HL286; 4-cyl; 4,5-L 2012-
    JOHN DEERE TRACTOR 5415 N 4045DAT70; 4-cyl; 4,5-L 2003-2008
    JOHN DEERE TRACTOR 5420 N 4045D; 4-cyl; 4,5-L 2002-2004
    JOHN DEERE TRACTOR 5500 N 4239; 4-cyl; 3,9-L 1996-1997
    JOHN DEERE TRACTOR 5510 N 4045T; 4-cyl; 4,5-L 1998-2001
    JOHN DEERE TRACTOR 5510 N 4045TAT50; 4-cyl; 4,5-L 2000-2002
    JOHN DEERE TRACTOR 5520 N 4045D; 4-cyl; 4,5-L 2002-2004
    JOHN DEERE TRACTOR 5715 HC 4045T; 4-cyl; 4,5-L 2001-
    JOHN DEERE TRACTOR 6020 SE 4045...; 4-cyl; 4,5-L 2002-2007
    JOHN DEERE BACKHOE LOADER 610 C 4045...; 4-cyl; 4,5-L 1986-
    JOHN DEERE TRACTOR 6105 R 4045HL497; 4-cyl; 4,5-L -
    JOHN DEERE TRACTOR 6110 L 4045T; 4-cyl; 4,5-L 1998-2001
    JOHN DEERE TRACTOR 6120 SE 4045TL070; 4-cyl; 4,5-L 2002-2007
    JOHN DEERE TRACTOR 6200 L 4039TL; 4-cyl; 3,9-L 1992-1997
    JOHN DEERE TRACTOR 6200-4 4039T; 4-cyl; 3,9-L 1992-1998
    JOHN DEERE TRACTOR 6210 L 4045TL054; 4-cyl; 4,5-L 1999-2002
    JOHN DEERE TRACTOR 6220 L 4045TL071; 4-cyl; 4,5-L 2002-2007
    JOHN DEERE TRACTOR 6220 SE 4045TL071; 4-cyl; 4,5-L 2002-2007
    JOHN DEERE TRACTOR 6300 L 4045TL; 4-cyl; 4,5-L 1992-1997
    JOHN DEERE TRACTOR 6300-2 4039T; 4-cyl; 3,9-L 1992-1998
    JOHN DEERE TRACTOR 6300-4 4039T; 4-cyl; 3,9-L 1992-1998
    JOHN DEERE TRACTOR 6310 L 4045TL055; 4-cyl; 4,5-L 1999-2002
    JOHN DEERE TRACTOR 6320 L 4045HL073; 4-cyl; 4,5-L 2002-2007
    JOHN DEERE TRACTOR 6320 SE 4045HL073; 4-cyl; 4,5-L 2002-2007
    JOHN DEERE TRACTOR 6400 L 4045TL; 4-cyl; 4,5-L 1992-1998
    JOHN DEERE TRACTOR 6400 SP 4045TL; 4-cyl; 4,5-L 1992-1998
    JOHN DEERE TRACTOR 6400-2 4045TL; 4-cyl; 4,5-L 1992-1998
    JOHN DEERE TRACTOR 6400-4 4045TL; 4-cyl; 4,5-L 1992-1998
    JOHN DEERE TRACTOR 6420 Premium 4045; 4-cyl; 4,5-L 1997-2002
    JOHN DEERE TRACTOR 6420 S 4045HL070; 4-cyl; 4,5-L 2002-2006
    JOHN DEERE TRACTOR 6420 S 4045HLA73; 4-cyl; 4,5-L -
    JOHN DEERE TRACTOR 6420 SE 4045...; 4-cyl; 4,5-L 1997-2002
    JOHN DEERE TRACTOR 6500 L 4045; 4-cyl; 4,5-L 1994-1998
    JOHN DEERE TRACTOR 6500-2 4045T; 4-cyl; 4,5-L 1996-1998
    JOHN DEERE TRACTOR 6500-4 4045T; 4-cyl; 4,5-L 1996-1998
    JOHN DEERE TRACTOR 6520 L 4045HL071; 4-cyl; 4,5-L 2002-2006
    JOHN DEERE TRACTOR 6520 SE 4045T; 4-cyl; 4,5-L 2002-2006
    JOHN DEERE HARVESTER MD 1065 6359TZ03; 6-cyl; 5,9-L 1994-
    JOHN DEERE HARVESTER MD 1075 6359TZ02; 6-cyl; 5,9-L 1987-1992
    JOHN DEERE HARVESTER MD 1075 Hydro 6359TZ02; 6-cyl; 5,9-L 1994-
    JOHN DEERE HARVESTER MD 930 4219DZ05; 4-cyl; 3,6-L 1972-1974
    JOHN DEERE HARVESTER MD 932 4239DZ04; 4-cyl; 3,9-L 1979-1983
    JOHN DEERE HARVESTER MD 940 4239DZ01; 4-cyl; 3,9-L 1972-1975
    JOHN DEERE HARVESTER MD 942 4239DZ03; 4-cyl; 3,9-L 1979-1983
    JOHN DEERE HARVESTER MD 945 4239TZ01; 4-cyl; 3,9-L 1975-1978
    JOHN DEERE HARVESTER MD 950 6329DZ02; 6-cyl; 5,4-L 1974-1975
    JOHN DEERE HARVESTER MD 952 4239TZ01; 4-cyl; 3,9-L 1977-1983
    JOHN DEERE HARVESTER MD 955 6329DZ02; 6-cyl; 5,4-L 1975-1981
    JOHN DEERE HARVESTER MD 960 6329DZ02; 6-cyl; 5,4-L 1972-1974
    JOHN DEERE HARVESTER MD 965 6359TZ03; 6-cyl; 5,9-L 1975-1983
    JOHN DEERE HARVESTER MD 968 H 6359TZ03; 6-cyl; 5,9-L 1981-1983
    JOHN DEERE HARVESTER MD 970 6359TZ01; 6-cyl; 5,9-L 1974-1975
    JOHN DEERE HARVESTER MD 975 6359TZ02; 6-cyl; 5,9-L 1975-1981
    RENAULT AGRICULTURE TRACTOR Ares 540 4039TRT; 4-cyl; 3,9-L 1997-2002
    RENAULT AGRICULTURE TRACTOR Ares 550 4045TRT; 4-cyl; 4,5-L 1997-2002
    RENAULT AGRICULTURE TRACTOR Ceres 75 4039DRT; 4-cyl; 3,9-L 1994-1998
    RENAULT AGRICULTURE TRACTOR Ceres 75X 4039D; 4-cyl; 3,9-L 1994-1998
    RENAULT AGRICULTURE TRACTOR Ceres 85 4045DRT; 4-cyl; 4,5-L 1994-2000
    RENAULT AGRICULTURE TRACTOR Ceres 85X 4045DRT; 4-cyl; 4,5-L 1994-2000
    RENAULT AGRICULTURE TRACTOR Ceres 95 4039TRT; 4-cyl; 3,9-L 1994-1998
    RENAULT AGRICULTURE TRACTOR Ceres 95X 4039TRT; 4-cyl; 3,9-L 1994-1998
    RENAULT AGRICULTURE TRACTOR Cergos 330 4045DRT; 4-cyl; 4,5-L 1998-2001
    RENAULT AGRICULTURE TRACTOR Cergos 340 4039TRT; 4-cyl; 3,9-L 1998-2001
    RENAULT AGRICULTURE TRACTOR Cergos 350 4045TRT; 4-cyl; 4,5-L 1998-2001
    RENAULT AGRICULTURE TRACTOR Ergos 105 4045T; 4-cyl; 4,5-L -
    RENAULT AGRICULTURE TRACTOR Ergos 85 4045D; 4-cyl; 4,5-L -
    RENAULT AGRICULTURE TRACTOR Ergos 95 4039T; 4-cyl; 3,9-L -
  • Prenumeruok naujienlaiškį

    Informacija