Starteris JUBANA 24V 6,6kW; SCANIA P, G, R, T - SERIJOS

  • Kraunamos nuotraukos
    Kodas: 243708632
    Kaina 213 
    Prekė išparduota.
    Susisiekite
    Įtampa
    24V
    Galia (W)
    6,6kW
    Sukimosi kryptis
    Pagal laikrodžio rodyklę
    Dantų skaičius
    12
    Starterio tipas
    Su planetariniu reduktoriumi

  • Starteris su planetariniu reduktoriumi 24V 6,6kW; SCANIA P, G, R, T - SERIJOS - 243708632

    • Itampa: 24 V
    • Galia: 6,6 kW
    • Sukimasis: CW / pagal laikrodžio rodyklę
    • Dantu skaicius: 1
    • Starterio tipas: PLGR / su planetariniu reduktoriumi
    • B+ (Terminalas 30): M10  

    Starteris gaminamas, norint užsisakyti kreipkitės – shop@jubana.lt 

    ATITAIKYMAI: 
     

    GAMINTOJAS GAMINTOJO NUMERIS
    BOSCH 0001241001
    BOSCH 0001261001
    BOSCH 0001261002
    BOSCH 0001261025
    BOSCH 0001261026
    BOSCH 0001261027
    BOSCH 0001261028
    BOSCH 0986021480
    BOSCH EXCHANGE BX2148
    CARGO 113891
    CARGO 115509
    DELCO REMY DRT1480
    ELSTOCK 45-3443
    HC-PARTS CS1399
    HELLA 8EA738258731
    JUBANA 243708632
    LESTER 19795
    LESTER 19802
    LETRIKA IS9457
    LETRIKA 11.139.605
    LETRIKA AZF4876
    MAHLE MS758
    LUCAS LRS02272
    PIC 120-659
    PRESTOLITE M90R3545SE
    SCANIA 571467
    SCANIA 0579261
    SCANIA 579271
    SCANIA 1447911
    SCANIA 1796026
    SCANIA 2031368
    SCANIA 2148650
    SCANIA 2276131
    UNIPOINT STR-2411
    UNIPOINT STR-2461
    WAI 19795N
    WAI 19802N
    WAI 2-2984-BO
    WOOD-UK STR50272
    WOOD-UK STR50533

     

    PRITAIKYMAI:

    GAMINTOJAS TRANSPORTO PRIEMONĖ TIPAS VARIKLIS DATA
    SCANIA TRUCK G230 DC9...; 5-cyl; 8,9-L 2007-
    SCANIA TRUCK G230 DC9.30; 6-cyl; 9,3-L 2008-
    SCANIA TRUCK G270 DC9...; 5-cyl; 8,9-L 2007-
    SCANIA TRUCK G310 DC9...; 5-cyl; 8,9-L 2007-
    SCANIA TRUCK G320 DC9.28; 6-cyl; 9,3-L 2008-
    SCANIA TRUCK G340 DC11.08; 6-cyl; 10,6-L 2007-
    SCANIA TRUCK G340 DC12.10; 6-cyl; 11,7-L 2007-
    SCANIA TRUCK G360 DC13.06; 6-cyl; 12,7-L 2008-
    SCANIA TRUCK G380 DC11.09; 6-cyl; 10,6-L 2007-
    SCANIA TRUCK G380 DC12.13; 6-cyl; 11,7-L 2007-
    SCANIA TRUCK G380 DC12.17; 6-cyl; 11,7-L 2008-
    SCANIA TRUCK G380 DC12.18; 6-cyl; 11,7-L 2007-
    SCANIA TRUCK G400 DC13.05; 6-cyl; 12,7-L 2008-
    SCANIA TRUCK G420 DC12.1..; 6-cyl; 11,7-L 2007-
    SCANIA TRUCK G420 DT12.1..; 6-cyl; 11,7-L 2007-
    SCANIA TRUCK G440 DT12.18; 6-cyl; 11,7-L 2007-
    SCANIA TRUCK G470 DT12.06; 6-cyl; 11,7-L 2007-
    SCANIA TRUCK G480 DC13.07; 6-cyl; 12,7-L 2008-
    SCANIA TRUCK G480 DT12.17; 6-cyl; 11,7-L 2007-
    SCANIA TRUCK P230 DC9.13; 5-cyl; 8,9-L 2004-
    SCANIA TRUCK P230 DC9.16; 5-cyl; 8,9-L 2005-
    SCANIA TRUCK P230 DC9.30; 6-cyl; 9,3-L 2007-
    SCANIA TRUCK P230 DC9.35; 6-cyl; 9,3-L 2007-
    SCANIA TRUCK P270 DC9...; 5-cyl; 8,9-L 2004-
    SCANIA TRUCK P270 DC9.12; 5-cyl; 8,9-L 2004-
    SCANIA TRUCK P270 DC9.17; 5-cyl; 8,9-L 2005-
    SCANIA TRUCK P270 DC9.E02; 5-cyl; 8,9-L 2008-
    SCANIA TRUCK P280 DC9.29; 6-cyl; 9,3-L 2007-
    SCANIA TRUCK P280 DC9.36; 6-cyl; 9,3-L 2007-
    SCANIA TRUCK P310 DC9.11; 5-cyl; 8,9-L 2004-
    SCANIA TRUCK P310 DC9.18; 5-cyl; 8,9-L 2005-
    SCANIA TRUCK P320 DC9.28; 6-cyl; 9,3-L 2007-
    SCANIA TRUCK P340 DC11.08; 6-cyl; 10,6-L 2004-
    SCANIA TRUCK P340 DC12.10; 6-cyl; 11,7-L 2005-
    SCANIA TRUCK P360 DC13.06; 6-cyl; 12,7-L 2007-
    SCANIA TRUCK P380 DC11.09; 6-cyl; 10,6-L 2004-
    SCANIA TRUCK P380 DC12.13; 6-cyl; 11,7-L 2005-
    SCANIA TRUCK P380 DC12.17; 6-cyl; 11,7-L 2007-
    SCANIA TRUCK P380 DC12.18; 6-cyl; 11,7-L 2006-
    SCANIA TRUCK P400 DC13.05; 6-cyl; 12,7-L 2007-
    SCANIA TRUCK P420 DC12.06; 6-cyl; 11,7-L 2007-
    SCANIA TRUCK P420 DC12.14; 6-cyl; 11,7-L 2004-
    SCANIA TRUCK P420 DC12.15; 6-cyl; 11,7-L 2006-
    SCANIA TRUCK P420 DT12.12; 6-cyl; 11,7-L 2004-
    SCANIA TRUCK P470 DT12.06; 6-cyl; 11,7-L 2004-
    SCANIA TRUCK P480 DT12.17; 6-cyl; 11,7-L 2004-
    SCANIA TRUCK R230 DC9.13; 5-cyl; 8,9-L 2004-
    SCANIA TRUCK R230 DC9.16; 5-cyl; 8,9-L 2005-
    SCANIA TRUCK R270 DC9.12; 5-cyl; 8,9-L 2004-
    SCANIA TRUCK R270 DC9.17; 5-cyl; 8,9-L 2005-
    SCANIA TRUCK R310 DC9.11; 5-cyl; 8,9-L 2004-
    SCANIA TRUCK R310 DC9.18; 5-cyl; 8,9-L 2005-
    SCANIA TRUCK R340 DC11.08; 6-cyl; 10,6-L 2004-
    SCANIA TRUCK R340 DC12.10; 6-cyl; 11,7-L 2005-
    SCANIA TRUCK R360 DC13.06; 6-cyl; 12,7-L 2007-
    SCANIA TRUCK R380 DC11.09; 6-cyl; 10,6-L 2004-
    SCANIA TRUCK R380 DC12.13; 6-cyl; 11,7-L 2005-
    SCANIA TRUCK R380 DC12.18; 6-cyl; 11,7-L 2006-
    SCANIA TRUCK R400 DC13.05; 6-cyl; 12,7-L 2007-
    SCANIA TRUCK R420 DC12.06; 6-cyl; 11,7-L 2007-
    SCANIA TRUCK R420 DC12.14; 6-cyl; 11,7-L 2004-
    SCANIA TRUCK R420 DC12.15; 6-cyl; 11,7-L 2006-
    SCANIA TRUCK R420 DT12.11; 6-cyl; 11,7-L 2004-
    SCANIA TRUCK R420 DT12.12; 6-cyl; 11,7-L 2005-
    SCANIA TRUCK R440 DC13.10; 6-cyl; 12,7-L 2007-
    SCANIA TRUCK R440 DT12.18; 6-cyl; 11,7-L 2007-
    SCANIA TRUCK R470 DT12.03; 6-cyl; 11,7-L 2005-
    SCANIA TRUCK R470 DT12.06; 6-cyl; 11,7-L 2004-
    SCANIA TRUCK R480 DC13.07; 6-cyl; 12,7-L 2007-
    SCANIA TRUCK R480 DT12.17; 6-cyl; 11,7-L 2006-
    SCANIA TRUCK T340 DC11.08; 6-cyl; 10,6-L 2004-2005
    SCANIA TRUCK T380 DC11.09; 6-cyl; 10,6-L 2004-2005
    SCANIA TRUCK T420 DC12.14; 6-cyl; 11,7-L 2004-2005
    SCANIA TRUCK T420 DT12.11; 6-cyl; 11,7-L 2004-2005
    SCANIA TRUCK T470 DT12.06; 6-cyl; 11,7-L 2004-2005