Starteris su planetariniu reduktoriumi 12V 4,2kW; CASE

  • Kraunamos nuotraukos
    Kodas: 123708330
    Kaina 224 
    Prekė išparduota.
    Susisiekite
    Įtampa
    12V
    Galia (W)
    4,2kW
    Sukimosi kryptis
    Pagal laikrodžio rodyklę
    Dantų skaičius
    10
    Starterio tipas
    Su planetariniu reduktoriumi

  • Starteris su planetariniu reduktoriumi 12V 4,2kW; CASE - 123708330 

    • Itampa: 12 V
    • Galia: 4,2 kW
    • Sukimasis: CW / pagal laikrodžio rodyklę
    • Dantu skaicius: 10
    • Starterio tipas: PLGR / su planetariniu reduktoriumi
    • B+ (Terminalas 30): M10  

    Starteris gaminamas, norint užsisakyti kreipkitės – shop@jubana.lt 

     

    ATITIKMENYS:

    GAMINTOJAS GAMINTOJO NUMERIS
    CARGO 114449
    CASE 116928A1
    CASE 116928A2
    CASE 116928A23
    CASE 1987565C1
    CASE 259720A1
    CASE A186247
    CASE A187615
    DENSO 1280005370
    DENSO 1280005371
    DENSO 1280005372
    DENSO 1280005373
    DENSO 1280005620
    DENSO 1280005621
    DENSO 1280005622
    DENSO 1280005623
    DENSO 1280005625
    DENSO 2280006870
    DENSO 2280006871
    DENSO 2280006872
    DIXIE 246-30105
    DIXIE S-8289
    HC-PARTS CSA290
    JUBANA 123708330
    LESTER 17611
    LESTER 17614
    PIC 190-750
    PIC 190-797
    PIC 190-9066
    WAI 17614N
    WILSON 91-29-5192
    WILSON 91-29-5422
    WOOD-UK STR70281
    WOOD-UK STR70370

     

    PRITAIKYMAI:

    GAMINTOJAS TRANSPORTO PRIEMONĖ TIPAS VARIKLIS DATA
    CASE BACKHOE LOADER 680   1983-1988
    CASE TRENCHER 6030 6T-590; 6-cyl; 5,9-L 1997-2000
    CASE SPRAYER 3150 Patriot 6-cyl; 5,9-L 2004-2009
    CASE SPRAYER 3185 Patriot 6-cyl; 5,9-L 2004-2009
    CASE TRACTOR 5130 Maxxum 6-359; 6-cyl; 5,9-L 1990-1991
    CASE TRACTOR 5140 Maxxum 6-359; 6-cyl; 5,9-L 1990-1991
    CASE TRACTOR 5230 Maxxum 6-359; 6-cyl; 5,9-L 1992-1997
    CASE TRACTOR 5240 Maxxum 6-359; 6-cyl; 5,9-L 1992-1997
    CASE TRACTOR 5250 Maxxum 6-359; 6-cyl; 5,9-L 1992-1997
    CASE BACKHOE LOADER 680K Construction King 6-590; 6-cyl; 5,9-L 1984-1988
    CASE BACKHOE LOADER 680L Construction King 6-590; 6-cyl; 5,9-L 1988-1994
    CASE LOADER 780C 6T-590; 6-cyl; 5,9-L 1984-1988
    CASE BACKHOE LOADER 780C Construction King 6T-590; 6-cyl; 5,9-L 1984-1988
    CASE LOADER 780D 6T-590; 6-cyl; 5,9-L 1988-1992
    CASE BACKHOE LOADER 780D Construction King 6T-590; 6-cyl; 5,9-L 1988-1992
    CASE TRACTOR MX100 Maxxum 6-359; 6-cyl; 5,9-L 1997-1999
    CASE TRACTOR MX110 Maxxum 6-359; 6-cyl; 5,9-L 1997-1999
    CASE TRACTOR MX120 Maxxum 6-359; 6-cyl; 5,9-L 1997-1999
    CASE TRACTOR MX135 Maxxum 6-359; 6-cyl; 5,9-L 1997-1999
    CASE TRACTOR MX150 Maxxum 6-359; 6-cyl; 5,9-L 1998-1999
    CASE TRACTOR MX170 Maxxum 6-359; 6-cyl; 5,9-L 1998-1999
    CASE SPRAYER SPX3150 Patriot 6-cyl; 5,9-L 2099-2002
    CASE SPRAYER SPX3185 Patriot   2004-2009
    CASE SPRAYER SPX3200   2001-2004
    CASE SPRAYER SPX3200 Patriot   2001-2002
    CASE SPRAYER SPX3200B Patriot   2000-2001
    CASE SPRAYER SPX3310   2004-2009
  • Prenumeruok naujienlaiškį

    Informacija