Starteris su reduktoriumi 12V 2,8kW; CASE, INTERNATIONAL

  • Starteris su reduktoriumi 12V 2,8kW; CASE, INTERNATIONAL

    Kodas: 123708133
    Kaina 137 
    Šią prekę turime sandėlyje.
    Likutis: 2 vnt.
    Į krepšelį 
    Gamintojas
    JUBANA
    Įtampa
    12V
    Sukimosi kryptis
    Pagal laikrodžio rodyklę
    Starterio tipas
    Su reduktoriumi
    Galia (kW)
    2,8kW
    Dantų skaičius
    10
  •  

    Starteris su reduktoriumi 12V 2,8kW; CASE, INTERNATIONAL - 123708133 

    • Įtampa: 12V
    • Galia: 2.8kW
    • Sukimasis: CW / pagal laikrodžio rodyklę
    • Dantu skaičius: 10
    • Starterio tipas: OSGR / su reduktoriumi
    • B+ (Terminalas 30): M10 

    Pastabos: Starteris netinkamas frontaliniams krautuvams.


    ATITIKMENYS:

     

    GAMINTOJAS GAMINTOJO NUMERIS
    ANDRE NIERMANN 01362310
    BOSCH 0001354107
    BOSCH 0001359045
    BOSCH 0001359069
    BOSCH 0001362310
    BOSCH 0001367042
    BOSCH 0986015040
    BOSCH SR9937X
    BOSCH EXCHANGE BX1504
    CARGO 112660
    CASE 403300R92
    CASE 529965R92
    CASE 537140R95
    CASE 537140R96
    DELCO REMY 1107867
    DELCO REMY 1109270
    DELCO REMY 1998343
    DELCO REMY 12301335
    DELCO REMY 323-678
    DELCO REMY DRS5040
    HC-PARTS CS106
    HELLA 8EA725963001
    JUBANA 123708133
    LESTER 4275
    LESTER 16984
    LESTER 19652
    LETRIKA 11.131.038
    LETRIKA AZJ3364
    LETRIKA IS1018
    LUCAS 26336
    LUCAS 26428
    LUCAS 26433
    LUCAS 27508
    LUCAS 27556
    LUCAS 27575
    LUCAS 27586
    LUCAS 27604
    LUCAS 26336E
    LUCAS 26336F
    LUCAS 26336L
    LUCAS 26336Q
    LUCAS 27575B
    LUCAS 27575E
    LUCAS 27586A
    LUCAS 27604A
    LUCAS 27604B
    LUCAS 27604D
    LUCAS LRS00240
    MAGNETI MARELLI 63227604
    MAGNETI MARELLI MSN799
    MAGNETON 9142761
    PRESTOLITE 20500240
    WAI 16984N
    WILSON 91-01-4067
    WILSON 91-15-6995
    WILSON 91-15-6995N
    WILSON 91-17-8877
    WILSON 91-17-8887
    WOOD-UK STR25014

     

    PRITAIKYMAI: 

     

    GAMINTOJAS TRANSPORTO PRIEMONĖ TIPAS VARIKLIS DATA
    CASE TRACTOR 385 D-155; 3-cyl; 2,5-L 1985-1990
    CASE TRACTOR 395 D-155; 3-cyl; 2,5-L 1991-1993
    CASE TRACTOR 485 3-179; 3-cyl; 2,9-L 1985-1991
    CASE TRACTOR 485 D-179; 3-cyl; 2,9-L 1985-1990
    CASE TRACTOR 495 3-179; 3-cyl; 2,9-L 1991-1994
    CASE TRACTOR 585 4-206; 4-cyl; 3,4-L 1983-1990
    CASE TRACTOR 595 4-206; 4-cyl; 3,4-L 1991-1994
    CASE TRACTOR 685 4-239; 4-cyl; 3,9-L 1985-1990
    CASE TRACTOR 695 4-239; 4-cyl; 3,9-L 1991-1994
    CASE TRACTOR 3220 D-179; 3-cyl; 2,9-L 1994-1997
    CASE TRACTOR 3230 D-206; 4-cyl; 3,4-L 1994-1997
    CASE TRACTOR 4210 D-239; 4-cyl; 3,9-L 1994-1997
    CASE TRACTOR 495 XL 3-179; 3-cyl; 2,9-L 1991-1994
    CASE TRACTOR 585 XL D-206; 4-cyl; 3,4-L 1985-1990
    CASE TRACTOR 595 XL 4-206; 4-cyl; 3,4-L 1991-1994
    CASE TRACTOR 685 XL D-239; 4-cyl; 3,9-L 1985-1990
    INTERNATIONAL TRACTOR 384 D-155; 3-cyl; 2,5-L 1978-1982
    INTERNATIONAL TRACTOR 384 D-179; 3-cyl; 2,9-L 1978-1982
    INTERNATIONAL TRACTOR 431 D-239; 4-cyl; 3,9-L 1973-1985
    INTERNATIONAL TRACTOR 484 D-179; 3-cyl; 2,9-L 1978-1984
    INTERNATIONAL TRACTOR 584 D-206; 4-cyl; 3,4-L 1978-1984
    INTERNATIONAL TRACTOR 633 D-179; 3-cyl; 2,9-L 1975-1985
    INTERNATIONAL TRACTOR 684 D-239; 4-cyl; 3,9-L 1978-1984
    INTERNATIONAL TRACTOR 743 D-239; 4-cyl; 3,9-L 1980-1985
    INTERNATIONAL TRACTOR 744 D-239; 4-cyl; 3,9-L 1974-1984
    INTERNATIONAL TRACTOR 745 D-239; 4-cyl; 3,9-L 1980-1989
    INTERNATIONAL BACKHOE LOADER 2500 D-239; 4-cyl; 3,9-L -1985
    INTERNATIONAL BACKHOE LOADER 3400 D-179; 3-cyl; 2,9-L -1986
    INTERNATIONAL BACKHOE LOADER 3500 D-239; 4-cyl; 3,9-L -1986
    INTERNATIONAL TRACTOR 574GD D-239; 4-cyl; 3,9-L 1970-1985
    INTERNATIONAL TRACTOR 574HS D-239; 4-cyl; 3,9-L 1970-1985
    INTERNATIONAL TRACTOR 743 XL D-239; 4-cyl; 3,9-L 1981-1989
    INTERNATIONAL TRACTOR 743 XLA D-239; 4-cyl; 3,9-L 1981-1989
    INTERNATIONAL TRACTOR 745 XL D-239; 4-cyl; 3,9-L 1981-1990
    INTERNATIONAL TRACTOR 745 XLA D-239; 4-cyl; 3,9-L 1981-1990
  • Alternatyvios prekės

  • Prenumeruok naujienlaiškį

    Informacija