Starteris su reduktoriumi 12V; 2,8kW; DEUTZ-FAHR, LAMBORGHINI, RUGGERINI, SAME

  • Starteris su reduktoriumi 12V; 2,8kW; DEUTZ-FAHR, LAMBORGHINI, RUGGERINI, SAME

    Kodas: 123708156
    Kaina 137 
    Šią prekę turime sandėlyje.
    Likutis: 2 vnt.
    Į krepšelį 
    Gamintojas
    JUBANA
    Įtampa
    12V
    Sukimosi kryptis
    Pagal laikrodžio rodyklę
    Starterio tipas
    Su reduktoriumi
    Galia (kW)
    2,8kW
    Dantų skaičius
    9
  •  

    Starteris su reduktoriumi 12V 2,8kW; DEUTZ-FAHR, LAMBORGHINI, RUGGERINI, SAME - 123708156 

    • Įtampa: 12V
    • Galia: 2.8kW
    • Sukimasis: CW / pagal laikrodžio rodyklę
    • Dantu skaičius: 9
    • Starterio tipas: OSGR / su reduktoriumi
    • B+ (Terminalas 30): M10  


    ATITIKMENYS:

     

    GAMINTOJAS GAMINTOJO NUMERIS
    BOSCH 0001354004
    BOSCH 0001354008
    BOSCH 0001354031
    BOSCH 0001354088
    BOSCH 0001354095
    BOSCH 0001358001
    BOSCH 0001358004
    BOSCH 0001358017
    BOSCH 0001358043
    BOSCH 0001362023
    BOSCH 0001362036
    BOSCH 0001366014
    BOSCH 0001366025
    BOSCH 0986011190
    BOSCH 9000143200
    BOSCH EJD1.8/12R70
    BOSCH EJD18/12R70
    BOSCH SR910X
    CARGO 112249
    CARRIER TRANSICOLD 29-50096
    DELCO REMY DRS0520
    DELCO REMY DRS3305
    DIXIE 260-62135
    DIXIE S-6004
    DIXIE S-6082
    ELSTOCK 25-0020
    ELSTOCK 25-0089
    FIAT 130800090017
    HANOMAG 152396501
    HATZ 40000600
    HATZ 40000610
    JUBANA 123708156
    LESTER 16363
    LESTER 18467
    LESTER 31949
    LETRIKA 11.130.531
    LETRIKA 11.130.548
    LETRIKA 11.130.620
    LETRIKA AZJ3155
    LETRIKA AZJ3166
    LETRIKA AZJ3197
    LETRIKA IS0531
    LETRIKA IS0548
    LETRIKA IS0620
    LUCAS LRS00820
    LUCAS LRS00949
    LUCAS LRS00954
    MAGNETI MARELLI 63217156
    MAGNETI MARELLI 943252281
    MAGNETI MARELLI MSR739
    MAGNETI MARELLI MT71RB
    MAGNETI MARELLI MT72RB
    MAGNETON 9142781
    MAHLE MS109
    MAHLE MS274
    MAHLE MS330
    MERCEDES BENZ 0001515201
    MERCEDES BENZ 0011519101
    MERCEDES BENZ 0031512101
    MWM 605720100008
    MWM 605720100048
    RENAULT AGRICULTURE 5000589041
    RENAULT AGRICULTURE 7701019038
    RENAULT AGRICULTURE 7701019590
    RUGGERINI 56302
    RUGGERINI 56357
    SAME 296193300
    STEYR 210090010
    STEYR 30800090001
    STEYR 30800090017
    WILSON 91-15-6804
    WOOD-UK STR50171

     

    PRITAIKYMAI:

     

    GAMINTOJAS TRANSPORTO PRIEMONĖ TIPAS VARIKLIS DATA
    CARRIER TRANSICOLD TRAILER UNIT NDB-40 OM636; 4-cyl; 1,8-L  
    CARRIER TRANSICOLD TRAILER UNIT UDE Series OM636; 4-cyl; 1,8-L  
    CARRIER TRANSICOLD TRAILER UNIT UDG Series OM636; 4-cyl; 1,8-L  
    CARRIER TRANSICOLD ENGINE Various models OM636; 4-cyl; 1,8-L 1974-2008
    CARRIER TRANSICOLD REFRIGERATION Various models OM636; 4-cyl; 1,8-L 1980-2008
    CLAAS HARVESTER COLUMBUS OM636; 4-cyl; 1,8-L 1966-1972
    CLAAS HARVESTER COMET OM636; 4-cyl; 1,8-L 1966-1972
    DEUTZ-FAHR TRACTOR Various models 1000.3...; 3-cyl; 3-L  
    DEUTZ-FAHR TRACTOR Various models 1000.4...; 4-cyl; 4-L  
    HURLIMANN TRACTOR Various models 1000.3...; 3-cyl; 3-L  
    HURLIMANN TRACTOR Various models 1000.4...; 4-cyl; 4-L  
    LAMBORGHINI ENGINE 1000.3... 3-cyl; 3-L  
    LAMBORGHINI ENGINE 1000.4W 4-cyl; 4-L 1987-
    LAMBORGHINI ENGINE 1000.4WT 4-cyl; 4-L 1987-
    LAMBORGHINI TRACTOR Various models 1000.3...; 3-cyl; 3-L  
    LAMBORGHINI TRACTOR Various models 1000.4...; 4-cyl; 4-L  
    MERCEDES BENZ ENGINE OM636 4-cyl; 1,8-L  
    RENAULT AGRICULTURE TRACTOR 321-4   -
    RENAULT AGRICULTURE TRACTOR 451-4   -
    RENAULT AGRICULTURE TRACTOR 481-4   -
    RENAULT AGRICULTURE TRACTOR 571-4   -
    RENAULT AGRICULTURE TRACTOR 581-4   -
    RUGGERINI ENGINE CRD100 1-cyl; 0,8-L 1976-1981
    RUGGERINI ENGINE CRD100/2P 2-cyl; 1,5-L 1972-1986
    RUGGERINI ENGINE CRD100P 1-cyl; 0,8-L 1971-1980
    RUGGERINI ENGINE CRD951 1-cyl; 0,7-L 1971-1988
    RUGGERINI ENGINE CRD951/2 2-cyl; 1,4-L 1971-1988
    RUGGERINI INBOARD CRDK100 1-cyl; 0,8-L 1977-1989
    RUGGERINI INBOARD CRDK100/2 2-cyl; 1,5-L 1977-1990
    RUGGERINI ENGINE P101 1-cyl; 0,8-L 1971-1983
    RUGGERINI ENGINE P101/2 2-cyl; 1,5-L 1976-1990
    RUGGERINI ENGINE P101L 1-cyl; 0,8-L 1971-1980
    RUGGERINI ENGINE P105/2 2-cyl; 1,7-L 1971-1990
    RUGGERINI INBOARD PK105/2 2-cyl; 1,7-L 1980-2008
    RUGGERINI INBOARD PM105/2 2-cyl; 1,7-L 1980-2008
    RUGGERINI ENGINE RD100/2 2-cyl; 1,4-L 1971-1980
    RUGGERINI ENGINE RD90/2 2-cyl; 1,1-L 1971-1980
    RUGGERINI ENGINE RD95/2 2-cyl; 1,4-L 1971-1980
    RUGGERINI ENGINE RD951/2 2-cyl; 1,4-L 1971-1987
    RUGGERINI ENGINE RP170 1-cyl; 0,7-L 1983-1989
    RUGGERINI ENGINE RP178 1-cyl; 0,7-L 1983-1989
    RUGGERINI ENGINE RP320 2-cyl; 1,5-L 1990-1997
    RUGGERINI ENGINE RP368 2-cyl; 1,7-L 1984-1989
    RUGGERINI ENGINE RP380 2-cyl; 1,7-L 1984-1989
    SAME TRACTOR Various models 1000.3...; 3-cyl; 3-L  
    SAME TRACTOR Various models 1000.4...; 4-cyl; 4-L  
    SLANZI ENGINE DS2000 2-L -
    SLANZI ENGINE DS3000 3-L -
    SLANZI ENGINE DS4000 4-L -
    SLANZI ENGINE DVA1800 1.8-L -
    SLANZI ENGINE DVA3600 3.6-L -
    THERMO KING ENGINE Various models OM636; 4-cyl; 1,8-L 1969-2008
    URSUS TRACTOR C-325 2-cyl -
    URSUS TRACTOR C-328 2-cyl -
  • Prenumeruok naujienlaiškį

    Informacija