Starteris su reduktoriumi 12V; 3,2kW; CATERPILLAR, KUBOTA

  • Starteris su reduktoriumi 12V; 3,2kW; CATERPILLAR, KUBOTA

    Kodas: 123708585
    Kaina 156 
    Likutis: 0 vnt.
    Gamintojas
    JUBANA
    Įtampa
    12V
    Sukimosi kryptis
    Pagal laikrodžio rodyklę
    Starterio tipas
    Su reduktoriumi
    Galia (kW)
    3,2kW
    Dantų skaičius
    9
  •  

    Starteris su reduktoriumi 12V 3,2kW; CATERPILLAR, KUBOTA - 123708585  

    • Įtampa: 12V
    • Galia: 3,2kW
    • Sukimasis: CW / pagal laikrodžio rodyklę
    • Dantu skaičius: 9
    • Starterio tipas: OSGR / su reduktoriumi
    • B+ (Terminalas 30): M8  


    ATITIKMENYS:

     

    GAMINTOJAS GAMINTOJO NUMERIS
    BOMAG 05741747
    CARGO 114167
    CATERPILLAR 3855044
    CATERPILLAR 3879085
    CATERPILLAR 3960915
    CATERPILLAR 385-5044
    CATERPILLAR 387-9085
    CATERPILLAR 396-0915
    DIXIE 243-30104
    DIXIE S-80575
    HYUNDAI XJBT02322
    JUBANA 123708585
    KUBOTA 1G77763010
    KUBOTA 1G77763011
    KUBOTA 1G77763012
    KUBOTA 1G77763013
    LESTER 30288
    MITSUBISHI M008T50670
    MITSUBISHI M008T50671
    MITSUBISHI M008T50672
    MITSUBISHI M008T50673
    MITSUBISHI M008T50674
    MITSUBISHI M8T50670
    MITSUBISHI M8T50671
    MITSUBISHI M8T50672
    MITSUBISHI M8T50673
    MITSUBISHI M8T50674
    WAI 30288N
    WILSON 91-27-3617

     

    PRITAIKYMAI: 

     

    GAMINTOJAS TRANSPORTO PRIEMONĖ TIPAS VARIKLIS DATA
    BOMAG ROAD CONSTRUCTION EQUIPMENT Various models V3007 DI-T; 4-cyl; 3,3-L -
    BOMAG ROAD CONSTRUCTION EQUIPMENT Various models V3307 CR-T; 4-cyl; 3,3-L -
    CATERPILLAR CONSTRUCTION EQUIPMENT Various models C3.3B; 3-cyl; 3,3-L -
    DIECI LOADER Various models V3307 CR-T; 4-cyl; 3,3-L -
    KUBOTA ENGINE V3307 CR-T 4-cyl; 3,3-L -
    KUBOTA ENGINE V3007 DI-T 4-cyl; 3,3-L -
    KUBOTA TRACTOR Various models V3307...; 4-cyl; 3,3-L -
    MANITOU TELEHANDLER Various models V3307...; 4-cyl; 3,3-L -
    TAKEUCHI LOADER Various models V3307...; 4-cyl; 3,3-L -
  • Prenumeruok naujienlaiškį

    Informacija