Starteris su reduktoriumi 12V 3,2kW; ZETOR

  • Kraunamos nuotraukos
    Kodas: 123708034
    Kaina 98 
    Šią prekę turime sandėlyje.
    Į krepšelį 
    Gamintojas
    JUBANA
    Įtampa
    12V
    Galia (W)
    3,2kW
    Sukimosi kryptis
    Pagal laikrodžio rodyklę
    Dantų skaičius
    9
    Starterio tipas
    Su reduktoriumi

  • Starteris su reduktoriumi 12V 3,2kW; ZETOR - 123708034 

    • Itampa: 12 V
    • Galia: 3,2 kW
    • Sukimasis: CW / pagal laikrodžio rodyklę
    • Dantu skaicius: 9
    • Starterio tipas: OSGR
    • B+ (Terminalas 30): M10  

    Starteris gaminamas, norint užsisakyti kreipkitės – shop@jubana.lt 

     

    ATITIKMENYS:

    GAMINTOJAS GAMINTOJO NUMERIS
    JUBANA 123708034
    MAGNETON 9144763
    ZETOR 78350925
    MAGNETON 443115144763
    WILSON 91-36-9501
    ZETOR MN16359124

     

    PRITAIKYMAI:

    GAMINTOJAS TRANSPORTO PRIEMONĖ TIPAS VARIKLIS DATA
    ZETOR TRACTOR Various models Zetor; 4-cyl; 4,1-L -
    ZETOR TRACTOR Various models Zetor; 4-cyl; 4,2-L -
  • Prenumeruok naujienlaiškį

    Informacija