Starteris JUBANA 24V 4,0 kW; BOGDAN (ISUZU), NISSAN

  • Kraunamos nuotraukos
    Kodas: 243708401
    Kaina 125 
    Šią prekę turime sandėlyje.
    Į krepšelį 
    Įtampa
    24V
    Galia (W)
    4kW
    Sukimosi kryptis
    Prieš laikrodžio rodyklę
    Dantų skaičius
    11
    Starterio tipas
    Su reduktoriumi

  • Starteris su reduktoriumi 24V 4,0 kW; BOGDAN (ISUZU), NISSAN - 243708401

    • Itampa: 24 V
    • Galia: 4,0 kW
    • Sukimasis: CCW / prieš laikrodžio rodyklę
    • Dantu skaicius: 11
    • Starterio tipas: OSGR / su reduktoriumi
    • B+ (Terminalas 30): M8  

    Starteris gaminamas, norint užsisakyti kreipkitės – shop@jubana.lt 

     

    ATITIKMENYS:

    GAMINTOJAS GAMINTOJO NUMERIS
    CARGO 113675
    DIXIE S-80102
    HITACHI S25163
    HITACHI S25163A
    HITACHI S25163B
    HITACHI S25163C
    HITACHI S25163E
    HITACHI S25163F
    HITACHI S25163G
    HITACHI S25168
    HITACHI S25168A
    HITACHI S25171
    HITACHI S25501
    HITACHI S25501A
    HITACHI S25501B
    HITACHI S25505A
    HITACHI S25505C
    HITACHI S25505E
    HITACHI S25505G
    ISUZU 8970324640
    ISUZU 8970324642
    ISUZU 8970655260
    ISUZU 8970958110
    ISUZU 8970958112
    ISUZU 8973239352
    JUBANA 243708301
    JUBANA 243708401
    LESTER 18960
    PIC 104-356
    UNIPOINT STR-6107
    UNIPOINT STR-6108
    WAI 18960N
    WOOD-UK STR72046

     

    PRITAIKYMAI:

    GAMINTOJAS TRANSPORTO PRIEMONĖ TIPAS VARIKLIS DATA
    BOGDAN BUS Various models Isuzu -
    ISUZU ENGINE 4BE1 4-cyl; 3,6-L  
    ISUZU ENGINE 4HF1 4-cyl; 4,33-L  
    ISUZU TRUCK ELF 250   1990-1991
    ISUZU TRUCK HICOM    
    ISUZU TRUCK NKR Various models 4BE1; 4-cyl; 3,6-L 1987-
    ISUZU TRUCK NKR58 4BE1; 4-cyl; 3,6-L -
    ISUZU TRUCK NKR58EA 4BE1; 4-cyl; 3,6-L -
    ISUZU TRUCK NKR58LAR 4BE1; 4-cyl; 3,6-L -
    ISUZU TRUCK NKS58 4BE1; 4-cyl; 3,6-L -
    ISUZU TRUCK NPR400 - -
    ISUZU TRUCK NPR58 4BE1; 4-cyl; 3,6-L -
    NISSAN TRUCK CABSTAR 818 FE6 1985-
    NISSAN FORKLIFT YE SD33 1980-
    NISSAN FORKLIFT YGF SD33 1980-
  • Prenumeruok naujienlaiškį

    Informacija