Starteris su reduktoriumi 24V 5,5kW; CASE, HITACHI, ISUZU

  • Kraunamos nuotraukos
    Kodas: 243708433
    Kaina 251 
    Prekė išparduota.
    Susisiekite
    Įtampa
    24V
    Galia (W)
    5,5kW
    Sukimosi kryptis
    Pagal laikrodžio rodyklę
    Dantų skaičius
    11
    Starterio tipas
    Su planetariniu reduktoriumi

  • Starteris su reduktoriumi 24V 5,5kW; CASE, HITACHI, ISUZU - 243708433 

    • Itampa: 24 V
    • Galia: 5,5 kW
    • Sukimasis: CW / pagal laikrodžio rodyklę
    • Dantu skaicius: 11
    • Starterio tipas: PLGR / su planetariniu reduktoriumi
    • B+ (Terminalas 30): M10  

    Starteris gaminamas, norint užsisakyti kreipkitės – shop@jubana.lt 

     

    ATITIKMENYS: 

    GAMINTOJAS GAMINTOJO NUMERIS
    CARGO 114474
    DELCO REMY DRS0912
    DENSO 2280004241
    DENSO 4280000890
    DIXIE 243-25213
    DIXIE S-80186
    ELSTOCK 45-4430
    ISUZU 1811003080
    ISUZU 1811003191
    ISUZU 1811003240
    ISUZU 1811003241
    ISUZU 1811004142
    ISUZU 1811004173
    ISUZU 8980608540
    ISUZU 8981412061
    JCB 71440163
    JCB 71440494
    JUBANA 243708433
    LESTER 19167
    LUCAS LRS02757
    MITSUBISHI M008T60971
    MITSUBISHI M008T60972
    MITSUBISHI M008T60973
    MITSUBISHI M008T61371
    MITSUBISHI M8T60971
    MITSUBISHI M8T60972
    MITSUBISHI M8T60973
    MITSUBISHI M8T61371
    NIKKO 0240003040
    NIKKO 0240003041
    NIKKO 0240003042
    UNIPOINT STR-6146
    WOOD-UK STR71307

     

    PRITAIKYMAI:

    GAMINTOJAS TRANSPORTO PRIEMONĖ TIPAS VARIKLIS DATA
    CASE CONSTRUCTION MACHINERY Various models 6HK1X; 6-cyl; 7,8-L -
    HITACHI CONSTRUCTION MACHINERY Various models 6HK1X; 6-cyl; 7,8-L -
    ISUZU ENGINE 6HE1 6-cyl; 7,1-L -
    ISUZU ENGINE 6HH1 6-cyl; 8,2-L -
    ISUZU ENGINE 6HK1 6-cyl; 7,8-L -
    ISUZU ENGINE 6HK1X 6-cyl; 7,8-L -
    NEW HOLLAND CONSTRUCTION MACHINERY Various models 6HK...; 6-cyl; 7,8-L -
  • Prenumeruok naujienlaiškį

    Informacija