Starteris su reduktoriumi 24V 5,5kW; HITACHI, ISUZU, JCB

  • Kraunamos nuotraukos
    Kodas: 243708431
    Kaina 251 
    Prekė išparduota.
    Susisiekite
    Įtampa
    24V
    Galia (W)
    5,5kW
    Sukimosi kryptis
    Pagal laikrodžio rodyklę
    Dantų skaičius
    11
    Starterio tipas
    Su planetariniu reduktoriumi

  • Starteris su reduktoriumi 24V 5,5kW; HITACHI, ISUZU, JCB - 243708431 

    • Itampa: 24 V
    • Galia: 5,5 kW
    • Sukimasis: CW / pagal laikrodžio rodyklę
    • Dantu skaicius: 11
    • Starterio tipas: PLGR / su planetariniu reduktoriumi
    • B+ (Terminalas 30): M10  

    Starteris gaminamas, norint užsisakyti kreipkitės – shop@jubana.lt 

     

    ATITIKMENYS: 

    GAMINTOJAS GAMINTOJO NUMERIS
    CARGO 112649
    DAEWOO 65262017044
    DELCO REMY DRS0205
    DENSO 0230001030
    DIXIE 244-45200E
    DIXIE S-8565E
    ISUZU 1811001910
    ISUZU 1811001911
    ISUZU 1811001912
    ISUZU 1811001920
    ISUZU 1811001921
    ISUZU 1811002061
    ISUZU 1811002530
    ISUZU 1811002531
    JCB 714/36000
    JUBANA 243708431
    LESTER 18100
    LESTER 18191
    LUCAS LRS01873
    NIKKO 0230001070
    NIKKO 0230001071
    NIKKO 0230001100
    NIKKO 0230002340
    NIKKO 0230002341
    NIKKO 0230002342
    POONGSUNG 031127021
    UNIPOINT STR-6176
    WILSON 91-28-4024
    WILSON 91-28-4024N
    WOOD-UK STR43001
    WOOD-UK STR75214

     

    PRITAIKYMAI:

    GAMINTOJAS TRANSPORTO PRIEMONĖ TIPAS VARIKLIS DATA
    ISUZU ENGINE 6BD1 6-cyl; 5,8-L -
    ISUZU ENGINE 6BG1 6-cyl; 6,5-L -
    ISUZU ENGINE 6BD1T 6-cyl; 5,8-L -
    ISUZU ENGINE 6BG1T 6-cyl; 6,5-L -
    JCB CONSTRUCTION MACHINERY Various models 6BG1T; 6-cyl; 6,5-L -
    HITACHI CONSTRUCTION MACHINERY Various models 6BG1T; 6-cyl; 6,5-L -
    HITACHI CONSTRUCTION MACHINERY Various models 6BD1T; 6-cyl; 5,8-L -
    LINK-BELT CONSTRUCTION MACHINERY Various models 6BD1...; 6-cyl; 5,8-L -
    LINK-BELT CONSTRUCTION MACHINERY Various models 6BG1...; 6-cyl; 6,5-L -
  • Prenumeruok naujienlaiškį

    Informacija