Prekių katalogas

  • Starteris su reduktoriumi 24V 5kW; SISU, VALTRA

    Kodas: 243708516
    Kaina 149 €
    Šią prekę turime sandėlyje.
    Likutis: 1 vnt.
    Į krepšelį 
    Gamintojas
    JUBANA
    Įtampa
    24V
    Sukimosi kryptis
    Pagal laikrodžio rodyklę
    Starterio tipas
    Su reduktoriumi
    Galia (kW)
    5kW
    Dantų skaičius
    11
    Starteris surenkamas
    Jei starterio šiuo metu nėra sandėlyje, jį galime surinkti per 1 darbo dieną
  • Starteris su reduktoriumi 24V 5kW; SISU, VALTRA - 243708516 

    • Įtampa: 24V
    • Galia: 5kW 
    • Sukimasis: CW / pagal laikrodžio rodyklę
    • Dantų skaičius: 11
    • Starterio tipas: OSGR / su reduktoriumi
    • B+ (Terminalas 30): M10 
     

    Svarbu: Jei starterio šiuo metu nėra sandėlyje, galime jį surinkti per 1–2 darbo dienas. Starteris surenkamas Lietuvoje, Mažeikiuose, įmonėje „Jubana“, todėl galime užtikrinti greitą surinkimą ir aukštą kokybę. Norėdami pateikti užsakymą, susisiekite su mumis. 

     

    ATITIKMENYS:

     

    GAMINTOJAS GAMINTOJO NUMERIS
    AGCO 836664354
    AGCO 836674649
    AGCO V836664354
    AGCO V836674649
    BOSCH 0001368037
    BOSCH 0001368039
    BOSCH 0986013700
    BOSCH 0986013701
    CARGO 113484
    DELCO REMY 19024296
    DELCO REMY DRS3700
    ELSTOCK 45-0316
    FENDT V835330965
    JUBANA 243708516
    LESTER 30093
    LETRIKA 11.130.595
    LETRIKA 11.131.335
    LETRIKA 11.132.189
    LETRIKA AZF4327
    LETRIKA AZF4588
    LETRIKA AZJ3186
    LETRIKA IS1344
    LUCAS 27305
    LUCAS LRS01818
    MAHLE MS214
    MAHLE MS611
    MAHLE MS626
    PRESTOLITE 20540105
    VALTRA (VALMET) 835330965

     

    PRITAIKYMAI:

     

    GAMINTOJAS TRANSPORTO PRIEMONĖ MODELIS    VARIKLIS DATA
    SISU DIESEL ENGINE 411C 4-cyl; 4,4-L -
    SISU DIESEL ENGINE 411CS 4-cyl; 4,4-L -
    SISU DIESEL ENGINE 611C 6-cyl; 6,6-L 1981-1995
    SISU DIESEL ENGINE 611CS 6-cyl; 6,6-L 1981-1995
    VALMET FORWARDER 840.1 420DWR; 4-cyl; 4,4-L  
    VALTRA (VALMET) TRACTOR SK150 611CSBA; 6-cyl; 6,6-L 1981-1995
  • Prenumeruok naujienlaiškį

    Informacija