Prekių katalogas

  • Starteris su reduktoriumi 24V 5kW; VOLVO

    Kodas: 243708523
    Kaina 149 €
    Šią prekę turime sandėlyje.
    Likutis: 1 vnt.
    Į krepšelį 
    Gamintojas
    JUBANA
    Įtampa
    24V
    Sukimosi kryptis
    Pagal laikrodžio rodyklę
    Starterio tipas
    Su reduktoriumi
    Galia (kW)
    5kW
    Dantų skaičius
    9
    Starteris surenkamas
    Jei starterio šiuo metu nėra sandėlyje, jį galime surinkti per 1 darbo dieną
  • Starteris su reduktoriumi 24V 5kW; VOLVO - 243708523  

    • Įtampa: 24V
    • Galia: 5kW 
    • Sukimasis: CW / pagal laikrodžio rodyklę
    • Dantų skaičius: 9
    • Starterio tipas: OSGR / su reduktoriumi
    • B+ (Terminalas 30): M10 
     

    Svarbu: Jei starterio šiuo metu nėra sandėlyje, galime jį surinkti per 1–2 darbo dienas. Starteris surenkamas Lietuvoje, Mažeikiuose, įmonėje „Jubana“, todėl galime užtikrinti greitą surinkimą ir aukštą kokybę. Norėdami pateikti užsakymą, susisiekite su mumis. 

     

    ATITIKMENYS:

     

    GAMINTOJAS GAMINTOJO NUMERIS
    BOSCH 0001231014
    BOSCH 0001360061
    BOSCH 0001360062
    BOSCH 0001368017
    BOSCH 0001368063
    BOSCH 0001368074
    BOSCH 0986010980
    BOSCH 0986020190
    CARGO 111638
    DELCO REMY 19024288
    DELCO REMY DRS0980
    ELSTOCK 45-0422
    ELSTOCK 45-3349
    HC-PARTS CS1474
    HC-PARTS CS391
    HELLA 8EA729139001
    JUBANA 243708523
    LESTER 18942
    LESTER 18957
    LETRIKA 11.130.687
    LETRIKA AZJ3231
    LETRIKA IS0687
    LUCAS LRS00925
    LUCAS LRS02175
    MAGNETI MARELLI MSR701
    MAHLE MS325
    PRESTOLITE 858317
    PRESTOLITE 861038
    VALEO 455536
    VOLVO 420718
    VOLVO 465604
    VOLVO 466772
    VOLVO 1676822
    VOLVO 3978044
    VOLVO 4881598
    VOLVO 5001784
    VOLVO 5003009
    VOLVO 8113860
    VOLVO 21067513
    VOLVO 21477589
    VOLVO 85000446
    VOLVO 85003303
    WAI 18957N
    WILSON 91-15-7156
    WILSON 91-23-6536
    WILSON 91-23-6536N

     

    PRITAIKYMAI:

     

    GAMINTOJAS TRANSPORTO PRIEMONĖ  MODELIS  VARIKLIS DATA
    VOLVO BUS B57 TD70H; 6-cyl; 6,7-L 1978-1983
    VOLVO BUS B57 TD70HA; 6-cyl; 6,7-L 1978-1983
    VOLVO BUS B6F TD60B; 6-cyl; 5,5-L 1979-1987
    VOLVO BUS B6FA TD60B; 6-cyl; 5,5-L 1979-1987
    VOLVO BUS BB57 TD70H; 6-cyl; 6,7-L 1978-1996
    VOLVO BUS BB57 TD70HA; 6-cyl; 6,7-L 1978-1996
    VOLVO TRUCK F610 TD60C; 6-cyl; 5,5-L 1980-1986
    VOLVO TRUCK F611 TD60C; 6-cyl; 5,5-L 1980-1986
    VOLVO TRUCK F612 TD60C; 6-cyl; 5,5-L 1983-1986
    VOLVO TRUCK F613 TD60A; 6-cyl; 5,5-L 1975-1986
    VOLVO TRUCK F613 TD60B; 6-cyl; 5,5-L 1980-1986
    VOLVO TRUCK F614 TD60B; 6-cyl; 5,5-L 1980-1986
    VOLVO TRUCK F615S TD60B; 6-cyl; 5,5-L 1979-1981
    VOLVO TRUCK F616S TD60B; 6-cyl; 5,5-L 1981-1986
    VOLVO TRUCK F617S TD60B; 6-cyl; 5,5-L 1981-1986
    VOLVO TRUCK F7 TD70F; 6-cyl; 6,7-L 1978-1988
    VOLVO TRUCK F7 TD70FC; 6-cyl; 6,7-L 1984-1988
    VOLVO TRUCK F7 TD70FS; 6-cyl; 6,7-L 1984-1988
    VOLVO TRUCK F7 TD70G; 6-cyl; 6,7-L 1978-1988
    VOLVO TRUCK FL180 D6B180; 6-cyl; 5,5-L 2000-2006
    VOLVO TRUCK FL220 D6B220; 6-cyl; 5,5-L 2000-2006
    VOLVO TRUCK FL250 D6B250; 6-cyl; 5,5-L 2000-2006
    VOLVO TRUCK FL4 SERIES TD41G; 6-cyl; 3,6-L 1986-1995
    VOLVO TRUCK FL408 TD41G; 6-cyl; 3,6-L 1986-1989
    VOLVO TRUCK FL608 D6A180; 6-cyl; 5,5-L 1991-1996
    VOLVO TRUCK FL608 D6A210; 6-cyl; 5,5-L 1993-1996
    VOLVO TRUCK FL608 TD61G; 6-cyl; 5,5-L 1985-1994
    VOLVO TRUCK FL608 TD61GA; 6-cyl; 5,5-L 1986-1994
    VOLVO TRUCK FL608 TD63E; 6-cyl; 5,5-L 1991-1996
    VOLVO TRUCK FL608 TD63ES; 6-cyl; 5,5-L 1994-1996
    VOLVO TRUCK FL610 TD61G; 6-cyl; 5,5-L 1985-1994
    VOLVO TRUCK FL610 TD61GB; 6-cyl; 5,5-L 1990-1994
    VOLVO TRUCK FL611 D6A180; 6-cyl; 5,5-L 1985-2000
    VOLVO TRUCK FL611 D6A210; 6-cyl; 5,5-L 1994-2000
    VOLVO TRUCK FL611 TD61F; 6-cyl; 5,5-L 1985-1994
    VOLVO TRUCK FL611 TD61G; 6-cyl; 5,5-L 1985-1994
    VOLVO TRUCK FL611 TD61GA; 6-cyl; 5,5-L 1986-1994
    VOLVO TRUCK FL611 TD61GC; 6-cyl; 5,5-L 1990-1994
    VOLVO TRUCK FL611 TD61GS; 6-cyl; 5,5-L 1985-1994
    VOLVO TRUCK FL611 TD63E; 6-cyl; 5,5-L 1991-1996
    VOLVO TRUCK FL611 TD63ES; 6-cyl; 5,5-L 1994-2000
    VOLVO TRUCK FL612 D6A180; 6-cyl; 5,5-L 1985-1999
    VOLVO TRUCK FL612 D6A210; 6-cyl; 5,5-L 1995-1996
    VOLVO TRUCK FL612 D6A230; 6-cyl; 5,5-L 1995-1999
    VOLVO TRUCK FL612 D6A250; 6-cyl; 5,5-L 1995-1999
    VOLVO TRUCK FL612 TD61GC; 6-cyl; 5,5-L 1990-1994
    VOLVO TRUCK FL612 TD61GS; 6-cyl; 5,5-L 1985-1994
    VOLVO TRUCK FL612 TD63E; 6-cyl; 5,5-L 1991-1996
    VOLVO TRUCK FL612 TD63ES; 6-cyl; 5,5-L 1991-1996
    VOLVO TRUCK FL613 TD61GC; 6-cyl; 5,5-L 1990-1994
    VOLVO TRUCK FL613 TD61GS; 6-cyl; 5,5-L 1985-1994
    VOLVO TRUCK FL614 D6A180; 6-cyl; 5,5-L 1995-2000
    VOLVO TRUCK FL614 D6A210; 6-cyl; 5,5-L 1995-2000
    VOLVO TRUCK FL614 D6A230; 6-cyl; 5,5-L 1995-2000
    VOLVO TRUCK FL614 D6A250; 6-cyl; 5,5-L 1995-2000
    VOLVO TRUCK FL614 TD61F; 6-cyl; 5,5-L 1985-2000
    VOLVO TRUCK FL614 TD61GC; 6-cyl; 5,5-L 1990-1994
    VOLVO TRUCK FL614 TD61GS; 6-cyl; 5,5-L 1985-1994
    VOLVO TRUCK FL614 TD63E; 6-cyl; 5,5-L 1991-1996
    VOLVO TRUCK FL614 TD63ES; 6-cyl; 5,5-L 1991-1996
    VOLVO TRUCK FL615 D6A180; 6-cyl; 5,5-L 1991-1996
    VOLVO TRUCK FL615 D6A210; 6-cyl; 5,5-L 1991-1996
    VOLVO TRUCK FL615 D6A230; 6-cyl; 5,5-L 1995-2000
    VOLVO TRUCK FL615 D6A250; 6-cyl; 5,5-L 1995-2000
    VOLVO TRUCK FL615 TD63E; 6-cyl; 5,5-L 1991-1996
    VOLVO TRUCK FL615 TD63ES; 6-cyl; 5,5-L 1991-1996
    VOLVO TRUCK FL616 TD61F; 6-cyl; 5,5-L 1985-1994
    VOLVO TRUCK FL616 TD61GB; 6-cyl; 5,5-L 1985-1994
    VOLVO TRUCK FL616 TD61GS; 6-cyl; 5,5-L 1985-1994
    VOLVO TRUCK FL617 TD61F; 6-cyl; 5,5-L 1985-1994
    VOLVO TRUCK FL617 TD61GB; 6-cyl; 5,5-L 1985-1994
    VOLVO TRUCK FL617 TD61GC; 6-cyl; 5,5-L 1990-1994
    VOLVO TRUCK FL617 TD61GS; 6-cyl; 5,5-L 1985-1994
    VOLVO TRUCK FL618 D6A180; 6-cyl; 5,5-L 1991-1996
    VOLVO TRUCK FL618 D6A210; 6-cyl; 5,5-L 1991-1996
    VOLVO TRUCK FL618 D6A230; 6-cyl; 5,5-L 1995-2000
    VOLVO TRUCK FL618 D6A250; 6-cyl; 5,5-L 1995-2000
    VOLVO TRUCK FL618 TD63E; 6-cyl; 5,5-L 1994-1996
    VOLVO TRUCK FL618 TD63ES; 6-cyl; 5,5-L 1991-1996
    VOLVO TRUCK FL619 TD61F; 6-cyl; 5,5-L 1985-1994
  • Alternatyvios prekės

  • Prenumeruok naujienlaiškį

    Informacija