Bruder žaislai

 • BRUDER gerai žinoma visame pasaulyje ir yra pirmaujanti žaislinių transporto priemonių kūrėja Vokietijoje. Šių žaislų kūrimui pasitelkiamos CAD kompiuterinės technologijos bei 3D dizainas. Savo produkcijai gaminti BRUDER naudoja aukščiausios kokybės plastiką, kuris taip pat naudojamas ir tikrų automobilių gamyboje. Įmonė vertina aplinkosaugą, todėl perdirba medžiagas.  

 •  

  Kodėl verta leisti vaikams žaisti su motoriniais žaislais?

  Žaidimas su mašinėlėmis, traktoriais ir savivarčiais padeda vaikui ugdyti atmintį, mąstymą, logiką, susikaupimą. Kadangi vaikai daug laiko praleidžia žaisdami, paskatinkite savo vaikus žaisti mašinėlėmis ir taip lavinkite fantaziją, padėkite vaiko fiziniam, emociniam bei socialiniam vystymuisi: vaizduotės lavinimas, smulkiosios motorikos lavinimas, mokymasis darant. Didelės žaislinės mašinos – puikus žaislas, suteikiantis džiaugsmo bet kuriam vaikui, kuriuos traukia judantys daiktai.

  Vaikai mokosi darydami, eksperimentuodami

  Didelio dydžio motorinės priemonės identiškos tikram transportui, leidžia vaikams lengviau įsijausti ir žaisti. Judindami žaislus, stebėdami kaip greitai ar lėtai jie juda, kaip juda atskiros žaislo detalės, kada nuvirsta ir kada sustoja, jie realiu laiku vysto savo suvokimą apie fizikos mokslą, technologijas ir inžineriją. Vienam vaikui bus įdomu išnagrinėti iš ko susideda žaislas, kitas galbūt bus sužavėtas žaislo judėjimo greičiu ir kryptimi. Tai leidžia vaikams saugiai susipažinti su jį supančiu pasauliu.

  Motorikos lavinimas

  Žaidimai su žaisliniais Bruder ratiniais ekskavatoriais, krautuvais ar traktoriais lavina vaiko smulkiąją motoriką. Taip pat lavina rankų ir akių koordinaciją, miklina abi rankas, nešdami, imdami, mėtydami ir stumdydami žaislinius traktorius. Bruder žaislai padeda vaikui susipažinti su savo kūnu ir suvokti aplinką patiriant nuotykius. Nuo mažų dienų lavinama smulkioji motorika pravers ateityje, kai vaikas mokysis gražiai rašyti, laikyti rankose smulkius daiktus.

  Vaizduotės lavinimas

  Vaikai mokosi tyrinėdami pasaulį, jį atkartodami. Žaidimais pagrįstas mokymas leidžia vaikui panaudoti savo vaizduotę, išbandyti saugioje aplinkoje įvairius gyvenimo scenarijus. Vaikas susipažins su motorine transporto priemone iš arti, įsivaizduos kaip ją keliauja, stato namus, kasa duobes ir t.t. BRUDER žaislinis traktorius, krautuvas, ekskavatorius ar sunkvežimis suteiks Jūsų vaikui galimybę vaizduotėje ir smėlio dėžėje (ar namuose) statyti miestus, namus.

  BRUDER žaislai internetu pigiau

  Padovanokite savo vaikui aukštos kokybės BRUDER sunkiosios technikos priemonę-žaislą. Mūsų internetinėje parduotuvėje www.jubana.lt rasite vokiška kokybe ir gera kaina pasižyminčius žaislus. Suteikite vaikams džiaugsmo ir nepamirštamų akimirkų!
    

 • Prenumeruok naujienlaiškį

  Informacija