Prekių katalogas

  • Starteris 24V 4kW; DEUTZ AG, IVECO, POCLAIN

    Kodas: 243708403
    Kaina 170 €
    Šią prekę turime sandėlyje.
    Likutis: 1 vnt.
    Į krepšelį 
    Gamintojas
    JUBANA
    Įtampa
    24V
    Sukimosi kryptis
    Pagal laikrodžio rodyklę
    Starterio tipas
    Su planetariniu reduktoriumi
    Galia (kW)
    4kW
    Dantų skaičius
    9
  • Starteris 24V 4kW; DEUTZ AG, IVECO, POCLAIN - 243708403 

    • Įtampa: 24V
    • Galia: 4kW 
    • Sukimasis: CW
    • Dantų skaičius: 9
    • Starterio tipas: PLGR
    • B+ (Terminalas 30): M10 
     

    ATITIKMENYS:

    GAMINTOJAS GAMINTOJO NUMERIS
    AHLMANN 2300088A
    AS S0079
    ATLAS COPCO 2913163700
    ATLAS COPCO 2913184900
    BOMAG 05726191
    BOSCH 0001231005
    BOSCH 0001263007
    BOSCH 0001263008
    BOSCH 0001263051
    BOSCH 0001263052
    BOSCH 0986021000
    BOSCH 1986S10050
    BOSCH F032112494
    BOSCH F042002092
    CARGO 112494
    CARGO F032112494
    DEUTZ AG 01180999
    DEUTZ AG 01182235
    DEUTZ AG 01182931
    DEUTZ AG 01183122
    DEUTZ AG 01183239
    DEUTZ AG 01183681
    DEUTZ AG 01183716
    DEUTZ AG 01180999KZ
    DEUTZ AG 01182235KZ
    FUCHS 5411656432
    JUBANA 243708403
    LESTER 18958
    LIEBHERR 7026025
    LIEBHERR 7026025A
    LUCAS LRS01936
    VOLVO 2041237
    VOLVO 20405828
    VOLVO 21311522
    VOLVO 22175635
    WAI 18958N

     

    PRITAIKYMAI:  

     

    GAMINTOJAS TRANSPORTO PRIEMONĖ TIPAS VARIKLIS DATA
    ABG CONSTRUCTION MACHINERY SAW 186 BF6L913; 6-cyl; 6,1-L 1976-1990
    ABG CONSTRUCTION MACHINERY SF 213 BF6L913; 6-cyl; 6,1-L 1976-1990
    ABG ASPHALT PAVER Titan 410S BF6L912; 6-cyl; 5,65-L 1972-1990
    AHLMANN LOADER AS 210 BF6M2012C; 6-cyl; 6,1-L -
    DEUTZ AG ENGINE BF6L913 6-cyl; 6,13-L  
    DEUTZ AG ENGINE BF6L914 6-cyl; 6,5-L -
    DEUTZ AG ENGINE BF6L914C 6-cyl; 6,5-L -
    DEUTZ AG ENGINE BF6M1013 6-cyl; 7,14-L -
    DEUTZ AG ENGINE F6L912F 6-cyl; 6,13-L 1992-
    DEUTZ AG ENGINE F6L913 6-cyl; 6,13-L 1992-
    DEUTZ AG ENGINE F6L914 6-cyl; 6,5-L -
    DEUTZ AG ENGINE F6L914C 6-cyl; 6,5-L -
    FUCHS CRANE 118M F6L912; 6-cyl; 5,65-L 1975-1986
    FUCHS LOADER MHL 331 BF6M2012C; 6-cyl; 6,1-L -
    IVECO TRUCK 110-17 BF6L913; 6-cyl; 6,1-L 1986-1991
    IVECO TRUCK 120-16 BF6L913; 6-cyl; 6,1-L 1983-1989
    IVECO TRUCK 120-17 BF6L913/U; 6-cyl; 6,13-L 1989-1996
    IVECO TRUCK 150-16 BF6L913; 6-cyl; 6,1-L 1983-1991
    IVECO TRUCK 160-16 BF6L913; 6-cyl; 6,1-L 1983-1984
    IVECO TRUCK 160-17 BF6L913/U; 6-cyl; 6,13-L 1989-
    IVECO TRUCK 160-R81 BF6L913; 6-cyl; 6,1-L 1983-1986
    LIEBHERR EXCAVATOR A903 F6L912; 6-cyl; 5,65-L 1992-1996
    LIEBHERR EXCAVATOR R981 BF6L913; 6-cyl; 6,1-L 1974-1990
    MAGIRUS-DEUTZ TRUCK M130 D12 F6L913; 6-cyl; 6,1-L 1975-1982
    MAGIRUS-DEUTZ TRUCK M130 D14 F6L913; 6-cyl; 6,1-L 1975-1982
    MAGIRUS-DEUTZ TRUCK M130 D15 F6L913; 6-cyl; 6,1-L 1975-1982
    MAGIRUS-DEUTZ TRUCK M130 D16 F6L913; 6-cyl; 6,1-L 1975-1982
    MAGIRUS-DEUTZ TRUCK M160 D11 BF6L913; 6-cyl; 6,1-L 1975-1982
    MAGIRUS-DEUTZ TRUCK M160 D12 BF6L913; 6-cyl; 6,1-L 1975-1982
    MAGIRUS-DEUTZ TRUCK M160 D15 BF6L913; 6-cyl; 6,1-L 1975-1982
    MAGIRUS-DEUTZ TRUCK M160 D16 BF6L913; 6-cyl; 6,1-L 1975-1982
    O&K LOADER L20 BF6L913; 6-cyl; 6,1-L 1974-1984
    O&K LOADER L30 F6L913C; 6-cyl; 6,13-L 1980-1986
    POCLAIN EXCAVATOR 90CK F6L912; 6-cyl; 5,65-L 1975-
    POCLAIN EXCAVATOR 90P F6L912; 6-cyl; 5,65-L 1988-
    SENNEBOGEN CRANE 673 R TCD2013 L06 2V; 6-cyl; 7,15-L -
    VÖGELE ASPHALT PAVER SUPER 1900-2 TCD2012 L06 2V; 6-cyl; 6,1-L -
    WIRTGEN MOBILE COLD RECYCLING PLANT KMA 220 TCD2012 L06 2V; 6-cyl; 6,1-L -
    WIRTGEN SLIPFORM PAVER SP 25 TCD2012 L06 2V; 6-cyl; 6,1-L -
    WIRTGEN SLIPFORM PAVER SP 500 BF6M2012; 6-cyl; 6,1-L -
    WIRTGEN SLIPFORM PAVER SP 500 Vario BF6M2012; 6-cyl; 6,1-L -
    WIRTGEN COLD MILLING MACHINE W 100 TCD2012 L06 2V; 6-cyl; 6,1-L 2010-
    WIRTGEN COLD MILLING MACHINE W 100 0F TCD2012 L06 2V; 6-cyl; 6,1-L 2010-
    WIRTGEN COLD MILLING MACHINE W 1200 F TCD2012 L06 2V; 6-cyl; 6,1-L 2010-
    WIRTGEN COLD MILLING MACHINE W 1300 F TCD2012 L06 2V; 6-cyl; 6,1-L 2010-
    WIRTGEN COLD MILLING MACHINE W 60 TCD2012 L06 2V; 6-cyl; 6,1-L 2010-

     

  • Prenumeruok naujienlaiškį

    Informacija