Starteris su reduktoriumi 24V 4,5 kW; MAZ-103476 (DEUTZ), IVECO, DEUTZ

  • Kraunamos nuotraukos
    Kodas: 243708102
    Kaina 135 
    Prekė išparduota.
    Susisiekite
    Gamintojas
    JUBANA
    Įtampa
    24V
    Galia (W)
    4,5kW
    Sukimosi kryptis
    Pagal laikrodžio rodyklę
    Dantų skaičius
    9
    Starterio tipas
    Su reduktoriumi

  • Starteris su reduktoriumi 24V 4,5 kW; MAZ-103476 (DEUTZ), IVECO, DEUTZ - 243708102

    • Itampa: 24 V
    • Galia: 4,5 kW
    • Sukimasis: CW / pagal laikrodžio rodyklę
    • Dantu skaicius: 9
    • Starterio tipas: OSGR / su reduktoriumi
    • B+ (Terminalas 30): M10  


    Pastaba: starteris skirtas transporto priemonėms su DEUTZ 3, 4 ir 5 cilindrų varikliais.
     

    ATITIKMENYS:

    GAMINTOJAS GAMINTOJO NUMERIS
    BOMAG 05710903
    BOSCH 0001360012
    BOSCH 0001360014
    BOSCH 0001360030
    BOSCH 0001360035
    BOSCH 0001368001
    BOSCH 0001368007
    BOSCH 0986011270
    BOSCH SR913X
    BOSCH EXCHANGE BX1127
    CARGO 110523
    CASE E41565
    DELCO REMY 19024226
    DELCO REMY 19024234
    DELCO REMY DRS1270
    DEUTZ AG (KHD) 01161422
    DEUTZ AG (KHD) 01164995
    DEUTZ AG (KHD) 01172099
    DEUTZ AG (KHD) 01173241
    DEUTZ AG (KHD) 42488477
    DIXIE 260-67200
    DIXIE TS-6018
    EFEL 10460
    EFEL 11580
    ELSTOCK 45-0219
    FAUN 1701065
    HC-PARTS CS530
    HELLA 8EA726170001
    JUBANA 243708102
    LESTER 17073
    LETRIKA 11.130.141
    LETRIKA 11.130.491
    LETRIKA AZJ3132
    LETRIKA AZJ3518
    LETRIKA IS0491
    LIEBHERR 6200662
    LUCAS LRS00923
    MAGNETI MARELLI 943252205
    MAGNETI MARELLI MSR698
    MAGNETON 9124310
    MAHLE MS386
    O&K 744648
    PIC 120-520
    PIC 120-520A
    PIC 120-520B
    PIC 120-520C
    PIC 120-520D
    PIC 182-168
    POCLAIN E0041565
    PRESTOLITE 20500923
    PRESTOLITE 20500923GB
    VALEO 455516
    VOLVO 6209190
    WAI 17073N
    WAI 50-9110-1
    WILSON 91-15-6894
    WILSON 91-15-6894N
    WOOD-UK STR22008

     

    PRITAIKYMAI:

    GAMINTOJAS TRANSPORTO PRIEMONĖ TIPAS VARIKLIS DATA
    ABG ASPHALT PAVER Titan 350S F4L912; 4-cyl; 3,8-L 1971-1991
    ABG ASPHALT PAVER Titan 360 F4L912; 4-cyl; 3,8-L 1972-1990
    ABG CONSTRUCTION MACHINERY Various models F3L912; 3-cyl; 2,8-L 1968-1991
    ABG CONSTRUCTION MACHINERY Various models F4L912; 4-cyl; 3,8-L 1968-1991
    ATLAS EXCAVATOR 1504M DEUTZ; 4-cyl; 90kW  
    BELARUS TRACTOR 1025.4-10/99 TCD2012 L04-2V C3UT83; 108HP -
    DEUTZ AG (KHD) ENGINE F3L911 3-cyl; 2,5-L 1967-1973
    DEUTZ AG (KHD) ENGINE F3L912 3-cyl; 2,8-L 1986-1991
    DEUTZ AG (KHD) ENGINE F4L911 4-cyl; 3,3-L 1967-1973
    DEUTZ AG (KHD) ENGINE F4L912 4-cyl; 3,8-L 1970-1975
    DEUTZ AG (KHD) ENGINE F5L912 5-cyl; 4,7-L 1972-1975
    DEUTZ AG (KHD) ENGINE F6L911 6-cyl; 4,95-L 1967-1973
    IVECO TRUCK 60-9A BF4L913T; 4-cyl; 4,1-L 1985-1988
    IVECO TRUCK 75-9A BF4L913T; 4-cyl; 4,1-L 1985-1989
    IVECO TRUCK 75-9A F4L913; 4-cyl; 4,1-L 1983-1982
    IVECO TRUCK 75-9H F4L913; 4-cyl; 4,1-L 1983-1982
    IVECO TRUCK 80-13A BF4L913T; 4-cyl; 4,1-L 1986-1991
    IVECO TRUCK 80-9A F4L913; 4-cyl; 4,1-L 1983-1982
    IVECO TRUCK 80-9AH F4L913; 4-cyl; 4,1-L 1983-1982
    IVECO TRUCK 90-13A BF4L913T; 4-cyl; 4,1-L 1987-
    IVECO TRUCK 90-9A F4L913; 4-cyl; 4,1-L 1983-1987
    IVECO TRUCK 90-M7 F4L913; 4-cyl; 4,1-L 1983-1987
    IVECO TRUCK 90-M8 F4L913; 4-cyl; 4,1-L 1983-1987
    IVECO TRUCK 90-M9 F4L913; 4-cyl; 4,1-L 1983-1987
    MAGIRUS-DEUTZ TRUCK M90 D5.2 F4L913; 4-cyl; 4,1-L 1976-1982
    MAGIRUS-DEUTZ TRUCK M90 D5.6 F4L913; 4-cyl; 4,1-L 1976-1982
    MAGIRUS-DEUTZ TRUCK M90 D6 F4L913; 4-cyl; 4,1-L 1976-1982
    MAGIRUS-DEUTZ TRUCK M90 D6.5 F4L913; 4-cyl; 4,1-L 1976-1982
    MAGIRUS-DEUTZ TRUCK M90 D7.5 F4L913; 4-cyl; 4,1-L 1976-1982
    O&K LOADER L10 F4L912; 4-cyl; 3,8-L 1974-1986
    O&K LOADER L15 F5L912; 5-cyl; 4,7-L 1974-1986
    O&K EXCAVATOR MH4 F4L912; 4-cyl; 3,8-L 1976-1990
    O&K EXCAVATOR MH6 F5L912; 5-cyl; 4,7-L 1976-1990
    O&K EXCAVATOR RH3 F3L912; 3-cyl; 2,8-L 1976-1982
    O&K EXCAVATOR RH4 F4L912; 4-cyl; 3,8-L 1976-1990
    O&K EXCAVATOR RH6 F5L912; 5-cyl; 4,7-L 1976-1990
    POCLAIN EXCAVATOR 60CL F4L912; 4-cyl; 3,8-L 1976-
    POCLAIN EXCAVATOR 60P F4L912; 4-cyl; 3,8-L 1976-
    POCLAIN EXCAVATOR 75CL F5L912; 5-cyl; 4,7-L 1975-
    POCLAIN EXCAVATOR 75P F5L912; 5-cyl; 4,7-L 1975-
    POCLAIN EXCAVATOR MC 100 F4L912; 4-cyl; 3,8-L 1973-
    POCLAIN EXCAVATOR MCL 84 F4L912; 4-cyl; 3,8-L 1973-
  • Prenumeruok naujienlaiškį

    Informacija