Starteris JUBANA 12V 2,8kW; JCB, LANDINI, URSUS, MF, PERKINS

  • Kraunamos nuotraukos
    Kodas: 123708107
    Kaina 129 
    Šią prekę turime sandėlyje.
    Į krepšelį 
    Gamintojas
    JUBANA
    Įtampa
    12V
    Galia (W)
    2,8kW
    Sukimosi kryptis
    Pagal laikrodžio rodyklę
    Dantų skaičius
    10
    Starterio tipas
    Su reduktoriumi
  • Starteris JUBANA 12V 2,8kW; JCB, LANDINI, URSUS, MF, PERKINS  - 123708107

    • Itampa: 12 V
    • Galia: 2,8 kW
    • Sukimasis: CW
    • Dantu skaicius: 10
    • Starterio tipas: OSGR
    • B+ (Terminalas 30): M8  

    Starteris gaminamas, norint užsisakyti kreipkitės – shop@jubana.lt 

    ATITIKMENYS:

    GAMINTOJAS GAMINTOJO NUMERIS
    BOSCH 0001367040
    BOSCH 9000143416
    BOSCH 9004475058
    CARGO 110565
    CARGO 111346
    CASE 3116683EX
    CASE 3116683R91
    DELCO REMY DRS3287
    DELCO REMY DRS3287N
    DELCO REMY DRS3769
    DUCELLIER 6233
    HC-PARTS CS1033
    HC-PARTS CS201
    HC-PARTS CS994
    HELLA 8EA726027001
    HELLA 8EA737250001
    HITACHI S13-73
    JCB 71429500
    JCB 71440005
    JCB 714/29500
    JCB 714/40005
    JUBANA 123708107
    LANDINI 3542185M91
    LANDINI 3542185M92
    LANDINI 3546391M91
    LESTER 17072
    LESTER 17650
    LESTER 17652
    LESTER 18289
    LESTER 18482
    LESTER 18919
    LESTER 19736
    LESTER 30216
    LETRIKA 11.130.373
    LETRIKA 11.130.386
    LETRIKA 11.130.419
    LETRIKA 11.130.509
    LETRIKA 11.130.629
    LETRIKA AZJ3105
    LETRIKA AZJ3121
    LETRIKA AZJ3144
    LETRIKA AZJ3203
    LETRIKA AZJ3598
    LETRIKA IS0509
    LETRIKA IS0629
    LUCAS 26274
    LUCAS 26295
    LUCAS 26323
    LUCAS 26345
    LUCAS 26358
    LUCAS 26366
    LUCAS 26410
    LUCAS 27510
    LUCAS 27529
    LUCAS 27539
    LUCAS 27541
    LUCAS 27559
    LUCAS 27565
    LUCAS 27568
    LUCAS 27578
    LUCAS 27583
    LUCAS 27590
    LUCAS 27598
    LUCAS 27599
    LUCAS 27610
    LUCAS 27627
    LUCAS 26274B
    LUCAS 26274E
    LUCAS 26274H
    LUCAS 26295A
    LUCAS 26295B
    LUCAS 26295D
    LUCAS 26295E
    LUCAS 26295F
    LUCAS 26320D
    LUCAS 26323A
    LUCAS 26345A
    LUCAS 26345B
    LUCAS 26345D
    LUCAS 26345E
    LUCAS 26358A
    LUCAS 26358D
    LUCAS 26366A
    LUCAS 26366B
    LUCAS 26410A
    LUCAS 26410B
    LUCAS 26414E
    LUCAS 27510B
    LUCAS 27510F
    LUCAS 27510J
    LUCAS 27515A
    LUCAS 27515B
    LUCAS 27515E
    LUCAS 27539B
    LUCAS 27539D
    LUCAS 27559B
    LUCAS 27565B90
    LUCAS 27565D
    LUCAS 27565E
    LUCAS 27565F
    LUCAS 27565J
    LUCAS 27568A
    LUCAS 27568D
    LUCAS 27572A
    LUCAS 27572B
    LUCAS 27572D
    LUCAS 27572E
    LUCAS 27572F
    LUCAS 27578A
    LUCAS 27578B
    LUCAS 27578D
    LUCAS 27583A
    LUCAS 27583B
    LUCAS 27583D
    LUCAS 27583H
    LUCAS 27583J
    LUCAS 27590A
    LUCAS 27590B
    LUCAS 27594A
    LUCAS 27599A
    LUCAS 27599B
    LUCAS 27608A
    LUCAS 27626A
    LUCAS 27627A
    LUCAS 27627B
    LUCAS LRS00162
    LUCAS LRS00173
    LUCAS LRS00232
    LUCAS LRS00306
    LUCAS LRS00519
    LUCAS LRS00969
    LUCAS NSB531
    LUCAS NSB540
    MAGNETI MARELLI 54293280
    MAGNETI MARELLI 63216817
    MAGNETI MARELLI 63226323
    MAGNETI MARELLI 63226345
    MAGNETI MARELLI 63226405
    MAGNETI MARELLI 63226406
    MAGNETI MARELLI 63226410
    MAGNETI MARELLI 63227477
    MAGNETI MARELLI 63227510
    MAGNETI MARELLI 63227515
    MAGNETI MARELLI 63227523
    MAGNETI MARELLI 63227539
    MAGNETI MARELLI 63227541
    MAGNETI MARELLI 63227565
    MAGNETI MARELLI 63227568
    MAGNETI MARELLI 63227590
    MAGNETI MARELLI 63227598
    MAGNETI MARELLI 63227602
    MAGNETI MARELLI MSN178
    MAGNETI MARELLI MSN199
    MAGNETI MARELLI MSN541
    MAGNETI MARELLI MT68S
    MASSEY FERGUSON 1447731R1
    MASSEY FERGUSON 1860093M2
    MASSEY FERGUSON 1868285M1
    MASSEY FERGUSON 1868285M2
    MASSEY FERGUSON 1868285M3
    MASSEY FERGUSON 1868285R3
    MASSEY FERGUSON 1868287T
    MASSEY FERGUSON 2873002T
    MASSEY FERGUSON 2873006T
    MASSEY FERGUSON 3516094M1
    MASSEY FERGUSON 3519400M92
    MASSEY FERGUSON 3539390M91
    MASSEY FERGUSON 3597372M2
    MASSEY FERGUSON 3763362M91
    MASSEY FERGUSON 3930506R1
    MASSEY FERGUSON 3930509R1
    MASSEY FERGUSON 909971M2
    MASSEY FERGUSON 909971R2
    MASSEY FERGUSON 963989M1
    PERKINS 2873006
    PERKINS 2378A029
    PERKINS 26410R
    PERKINS 2873006R
    PERKINS 2873B055
    PERKINS 2873B057
    PERKINS 2873B072
    PERKINS 2873B073
    PERKINS 2873D002
    PERKINS 2873D003
    PERKINS 3181A032
    PRESTOLITE 20500969
    RENAULT AGRICULTURE 6005003154
    RENAULT AGRICULTURE 6005021272
    RENAULT AGRICULTURE 6005700081
    RENAULT AGRICULTURE 7700011850
    RENAULT AGRICULTURE 7701031686
    VALEO 433316
    VALEO D11E137
    VALEO D11E154
    WAI 17072N
    WAI 17652N
    WAI 2-2281-LU
    WAI 2-2340-LU
    WILSON 91-17-8869
    WILSON 91-17-8869N
    WILSON 91-17-8880
    WILSON 91-17-8880N
    WILSON 91-23-6550
    WOOD-UK STR25000
    WOOD-UK STR25013
    WOOD-UK STR25032

     

    PRITAIKYMAI:

    GAMINTOJAS TRANSPORTO PRIEMONĖ TIPAS VARIKLIS DATA
    FERMEC LOADER 965 1004.4; 4-cyl; 4-L 1998-
    JCB LOADER 407 1004.4; 4-cyl; 4-L 1996-
    JCB LOADER 408 1004.4; 4-cyl; 4-L 1988-1993
    JCB LOADER 409 1004.4; 4-cyl; 4-L 1993-1996
    JCB LOADER 410 4.236; 4-cyl; 3,9-L 1982-1994
    JCB LOADER 411 1004.4; 4-cyl; 4-L 1994-
    JCB LOADER 412 4.236; 4-cyl; 3,9-L 1985-1994
    JCB LOADER 415 T4.236; 4-cyl; 3,9-L 1985-1994
    JCB LOADER 416 1004.4; 4-cyl; 4-L 1994-
    JCB LOADER 520 4.236; 4-cyl; 3,9-L 1982-1989
    JCB LOADER 525 4.236; 4-cyl; 3,9-L 1982-1989
    JCB LOADER 530 4.236; 4-cyl; 3,9-L 1987-1991
    JCB LOADER 540 4.236; 4-cyl; 3,9-L 1987-1994
    JCB EXCAVATOR 806 4.248; 4-cyl; 4,1-L 1973-1985
    JCB LOADER 1400 4.236; 4-cyl; 3,9-L 1985-1991
    JCB LOADER 1500 4.236; 4-cyl; 3,9-L 1985-1991
    JCB LOADER 1700 4.236; 4-cyl; 3,9-L 1985-1991
    JCB LOADER 3CX Sitemaster 4.236; 4-cyl; 3,9-L 1985-1991
    JCB LOADER 1400B 4.236; 4-cyl; 3,9-L 1985-1991
    JCB LOADER 1500B 4.236; 4-cyl; 3,9-L 1985-1991
    JCB LOADER 1600B 4.236; 4-cyl; 3,9-L 1987-1993
    JCB LOADER 1700B 4.236; 4-cyl; 3,9-L 1985-1991
    JCB BACKHOE LOADER 2CX 1004.4; 4-cyl; 4-L 1992-
    JCB LOADER 2DX 1004.4; 4-cyl; 4-L 1995-
    JCB LOADER 3C 4.236; 4-cyl; 3,9-L 1976-
    JCB LOADER 3C1400 4.236; 4-cyl; 3,9-L 1980-1985
    JCB LOADER 3C1550 4.236; 4-cyl; 3,9-L 1980-1985
    JCB LOADER 3D 4.236; 4-cyl; 3,9-L 1981-
    JCB LOADER 3D1700 4.236; 4-cyl; 3,9-L 1980-1985
    JCB LOADER 412S 1004.4; 4-cyl; 4-L 1995-
    JCB LOADER 4CN 4.236; 4-cyl; 3,9-L 1980-1985
    JCB LOADER 505-19 1004.4; 4-cyl; 4-L 1990-
    JCB LOADER 505-19 4.236; 4-cyl; 3,9-L 1990-
    JCB LOADER 520M 4.236; 4-cyl; 3,9-L 1986-1997
    JCB LOADER 525B 4.236; 4-cyl; 3,9-L 1982-1989
    JCB LOADER 530B 4.236; 4-cyl; 3,9-L 1987-1991
    JCB LOADER 540B 4.236; 4-cyl; 3,9-L 1987-1997
    JCB EXCAVATOR 805BT 4.236; 4-cyl; 3,9-L 1982-1988
    JCB EXCAVATOR 806B 4.248; 4-cyl; 4,1-L 1973-1985
    JCB EXCAVATOR 806C 4.248; 4-cyl; 4,1-L 1982-
    LANDINI TRACTOR 65 A4.236; 4-cyl; 3,9-L 1992-2000
    LANDINI TRACTOR 75 A4.236; 4-cyl; 3,9-L 1992-2000
    LANDINI TRACTOR 85 A4.248; 4-cyl; 4,1-L 1992-2000
    LANDINI TRACTOR 95 AT4.236; 4-cyl; 3,9-L 1992-2000
    LANDINI TRACTOR 6550 A4.236; 4-cyl; 3,9-L 1978-1987
    LANDINI TRACTOR 6560 A4.236; 4-cyl; 3,9-L -
    LANDINI TRACTOR 6860 A4.236; 4-cyl; 3,9-L 1988-2000
    LANDINI TRACTOR 6880 A4.236; 4-cyl; 3,9-L 1987-1997
    LANDINI TRACTOR 7550 A4.236; 4-cyl; 3,9-L 1978-1987
    LANDINI TRACTOR 7560 A4.236; 4-cyl; 3,9-L -
    LANDINI TRACTOR 7860 A4.236; 4-cyl; 3,9-L 1988-2000
    LANDINI TRACTOR 7880 A4.236; 4-cyl; 3,9-L 1987-2000
    LANDINI TRACTOR 8550 A4.248; 4-cyl; 4,1-L 1978-1987
    LANDINI TRACTOR 8560 A4.248; 4-cyl; 4,1-L -
    LANDINI TRACTOR 8860 A4.248; 4-cyl; 4,1-L 1988-2000
    LANDINI TRACTOR 8880 A4.248; 4-cyl; 4,1-L 1987-2000
    LANDINI TRACTOR 9080 AT4.236C; 4-cyl; 3,9-L 1993-2000
    LANDINI TRACTOR 9880 AT4.236; 4-cyl; 3,9-L 1987-2000
    LANDINI TRACTOR C75 A4.236; 4-cyl; 3,9-L -
    LANDINI TRACTOR C85 A4.248; 4-cyl; 4,1-L -
    LANDINI TRACTOR C95 AT4.236; 4-cyl; 3,9-L -
    LANDINI TRACTOR CF6830 A4.236; 4-cyl; 3,9-L -
    LANDINI TRACTOR CF75 A4.236; 4-cyl; 3,9-L -
    LANDINI TRACTOR CF85 A4.248; 4-cyl; 4,1-L -
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 174 A4.236; 4-cyl; 3,9-L 1973-1983
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 184 A4.236; 4-cyl; 3,9-L 1980-1983
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 194 A4.248; 4-cyl; 4,1-L 1980-1983
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 273 A4.236; 4-cyl; 3,9-L 1983-1987
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 274 A4.236; 4-cyl; 3,9-L 1982-1987
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 283 A4.248; 4-cyl; 4,1-L 1985-1997
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 284 A4.236; 4-cyl; 3,9-L 1983-1987
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 285 A4.248; 4-cyl; 4,1-L 1974-1982
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 285 A4.318; 4-cyl; 5,2-L 1974-1982
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 293 A4.248; 4-cyl; 4,1-L 1983-1987
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 294 A4.248; 4-cyl; 4,1-L 1982-1987
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 365 A4.236; 4-cyl; 3,9-L 1988-1997
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 373 A4.236; 4-cyl; 3,9-L 1987-1994
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 374 A4.236; 4-cyl; 3,9-L 1989-1993
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 375 A4.236; 4-cyl; 3,9-L 1987-1997
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 377 A4.236; 4-cyl; 3,9-L 1987-1994
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 390 A4.248; 4-cyl; 4,1-L 1987-1997
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 394 A4.248; 4-cyl; 4,1-L 1989-1993
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 397 A4.248; 4-cyl; 4,1-L 1987-1994
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 675 A4.236; 4-cyl; 3,9-L 1982-1986
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 690 A4.248; 4-cyl; 4,1-L 1983-1986
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 3060 A4.248; 4-cyl; 4,1-L 1986-1992
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 3065 AT4.236; 4-cyl; 3,9-L 1988-
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 3070 AT4.236; 4-cyl; 3,9-L 1986-1992
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 6150 1004-4THR; 4-cyl; 4-L 1992-
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 174 S A4.236; 4-cyl; 3,9-L 1986-1989
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 184 F A4.236; 4-cyl; 3,9-L 1982-
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 184 S A4.236; 4-cyl; 3,9-L 1982-
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 184-4 A4.236; 4-cyl; 3,9-L 1976-1981
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 274 C A4.236; 4-cyl; 3,9-L 1983-1987
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 274 S A4.236; 4-cyl; 3,9-L 1983-1987
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 274 SK A4.236; 4-cyl; 3,9-L 1983-1987
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 284 S A4.236; 4-cyl; 3,9-L 1983-1987
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 284 SK A4.236; 4-cyl; 3,9-L 1983-1987
    MASSEY FERGUSON CRAWLER 294 C A4.248; 4-cyl; 4,1-L 1982-1987
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 294 S A4.248; 4-cyl; 4,1-L 1983-1987
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 294 SK A4.248; 4-cyl; 4,1-L 1983-1987
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 373 S A4.236; 4-cyl; 3,9-L 1987-1994
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 374 GE A4.236; 4-cyl; 3,9-L 1997-1999
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 374 S A4.236; 4-cyl; 3,9-L 1997-1999
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 374 V A4.236; 4-cyl; 3,9-L 1997-1999
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 390 T A4.236; 4-cyl; 3,9-L 1989-1997
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 394 GE A4.248; 4-cyl; 4,1-L 1997-1999
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 394 HC A4.248; 4-cyl; 4,1-L 1997-1999
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 394 S A4.248; 4-cyl; 4,1-L 1987-
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 397 T A4.236; 4-cyl; 3,9-L 1987-
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 50 E A4.248; 4-cyl; 4,1-L 1983-1987
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 50 E A4.248; 4-cyl; 4,1-L 1988-1994
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 50 H AD4.236; 4-cyl; 4,1-L 1984-1992
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 50 HX AD4.236; 4-cyl; 4,1-L 1984-1992
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 60 H 4.248; 4-cyl; 4,1-L 1986-1992
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 698T A4.236; 4-cyl; 3,9-L 1983-1987
    PERKINS ENGINE 3152 3-cyl; 2,5-L -
    PERKINS ENGINE 4.203LH 4-cyl; 3,3-L -
    PERKINS ENGINE A4.236 4-cyl; 3,9-L -
    PERKINS ENGINE A4.248 4-cyl; 4,1-L -
    PERKINS ENGINE T4.236 4-cyl; 3,9-L -
    PERKINS ENGINE T4.248 4-cyl; 4,1-L -
    REDROCK TELEHANDLER TH300 Perkins 74.6 kW  
    RENAULT AGRICULTURE TRACTOR 70-12 SP 4.236; 4-cyl; 3,9-L -
    RENAULT AGRICULTURE TRACTOR 70-14 SP 4.236; 4-cyl; 3,9-L -
    RENAULT AGRICULTURE TRACTOR 70-32 PA/PE/PS/PX 4.236; 4-cyl; 3,9-L 1989-1993
    RENAULT AGRICULTURE TRACTOR 70-34 PA/PE/PS/PX 4.236; 4-cyl; 3,9-L 1989-1993
    RENAULT AGRICULTURE TRACTOR 80-12 SP 4.248; 4-cyl; 4,1-L -
    RENAULT AGRICULTURE TRACTOR 80-14 SP 4.248; 4-cyl; 4,1-L -
    RENAULT AGRICULTURE TRACTOR 80-32 PA/PE/PS/PX 4.248; 4-cyl; 4,1-L 1989-1993
    RENAULT AGRICULTURE TRACTOR 80-34 PA/PE/PS/PX 4.248; 4-cyl; 4,1-L 1989-1993
    RENAULT AGRICULTURE TRACTOR Ceres 75 4.236; 4-cyl; 3,9-L 1993-1995
    URSUS TRACTOR 4512 A4.236; 4-cyl; 3,9-L -
    URSUS TRACTOR 4514 A4.236; 4-cyl; 3,9-L -
    VOLVO BM TRACTOR BM2200 4.236; 4-cyl; 3,9-L -
    VOLVO BM TRACTOR BM2204 4.236; 4-cyl; 3,9-L -
    VOLVO BM TRACTOR BM2250 4.236; 4-cyl; 3,9-L -
    VOLVO BM TRACTOR BM2254 4.236; 4-cyl; 3,9-L -
    VOLVO BM TRACTOR BM500 4.236; 4-cyl; 3,9-L -
  • Prenumeruok naujienlaiškį

    Informacija