Starteris JUBANA 12V 3,2kW; BOBCAT, CASE, JCB, LANDINI, MF, PERKINS

  • Kraunamos nuotraukos
    Kodas: 123708528
    Kaina 156 
    Prekė išparduota.
    Susisiekite
    Įtampa
    12V
    Galia (W)
    3,2kW
    Sukimosi kryptis
    Pagal laikrodžio rodyklę
    Dantų skaičius
    10
    Starterio tipas
    Su reduktoriumi

  • Starteris su reduktoriumi 12V 3,2kW; BOBCAT, CASE, JCB, LANDINI, MF, PERKINS - 123708528

    • Itampa: 12 V
    • Galia: 3,2 kW
    • Sukimasis: CW / pagal laikrodžio rodyklę
    • Dantu skaicius: 10
    • Starterio tipas: OSGR / su reduktoriumi
    • B+ (Terminalas 30): M8  


    Pastaba: Starteris tinkamas naudoti JOHN DEERE varikliuose iki 6 litrų darbinio tūrio.

    Starteris gaminamas, norint užsisakyti kreipkitės – shop@jubana.lt

    ATITIKMENYS:

    GAMINTOJAS GAMINTOJO NUMERIS
    AGCO 26194600
    AGCO 29194800
    AGCO 3763362M94
    AGCO 6229400M91
    BOBCAT 7169477
    BOSCH 0001367040
    BOSCH 0986023190
    BOSCH 9000143416
    BOSCH EXCHANGE BX2319
    CARGO 114388
    CASE 3116683EX
    CASE 3116683R91
    CASE 323319A1
    CASE 388187A1
    CASE 388187A2
    CATERPILLAR 2253149
    CATERPILLAR 3127540
    CATERPILLAR 3290290
    CATERPILLAR 3653422
    DELCO REMY DRS3287
    DELCO REMY DRS3769
    DENSO 4280001290
    ELSTOCK 25-3151
    ELSTOCK 25-4149
    HATTAT 9HT12010A6A
    HC-PARTS CS1033
    HC-PARTS CS201
    HELLA 8EA726027001
    HELLA 8EA737250001
    JCB 71429500
    JCB 71440005
    JCB 71440159
    JCB 71440231
    JCB 71440531
    JCB 71440536
    JCB 714/29500
    JCB 714/40005
    JCB 714/40159
    JCB 714/40159R
    JCB 714/40231
    JCB 714/40531
    JCB 714/40536
    JCB 71440159R
    JUBANA 123708528
    LANDINI 3542185M91
    LANDINI 3542185M92
    LANDINI 3546391M91
    LESTER 17072
    LESTER 17650
    LESTER 17651
    LESTER 17652
    LESTER 18289
    LESTER 18482
    LESTER 18919
    LESTER 18940
    LESTER 19736
    LESTER 30216
    LESTER 32560
    LETRIKA 11.131.605
    LETRIKA 11.131.659
    LETRIKA 11.131.761
    LETRIKA 11.131.781
    LETRIKA 11.131.793
    LETRIKA 11.131.942
    LETRIKA 11.131.947
    LETRIKA 11.131.956
    LETRIKA 11.131.963
    LETRIKA 11.131.989
    LETRIKA 11.132.036
    LETRIKA 11.132.050
    LETRIKA 11.132.151
    LETRIKA 11.132.159
    LETRIKA 11.132.168
    LETRIKA AZE4150
    LETRIKA AZE4156
    LETRIKA AZE4170
    LETRIKA AZE4173
    LETRIKA AZE4175
    LETRIKA AZE4197
    LETRIKA AZE4201
    LETRIKA AZE4204
    LETRIKA AZE4206
    LETRIKA AZE4215
    LETRIKA AZE4220
    LETRIKA AZE4221
    LETRIKA AZE4237
    LETRIKA AZE4244
    LETRIKA AZE4250
    LETRIKA IS1185
    LETRIKA IS1201
    LETRIKA IS1378
    LUCAS 26271
    LUCAS 26295
    LUCAS 26358
    LUCAS 26410
    LUCAS 27529
    LUCAS 27541
    LUCAS 27559
    LUCAS 27565
    LUCAS 27568
    LUCAS 27578
    LUCAS 27590
    LUCAS 27598
    LUCAS 27599
    LUCAS 27610
    LUCAS 27627
    LUCAS 26295A
    LUCAS 26295B
    LUCAS 26295D
    LUCAS 26295E
    LUCAS 26295F
    LUCAS 26358A
    LUCAS 26358D
    LUCAS 27559B
    LUCAS 27565B90
    LUCAS 27565D
    LUCAS 27565E
    LUCAS 27565F
    LUCAS 27565J
    LUCAS 27568A
    LUCAS 27568D
    LUCAS 27572B
    LUCAS 27578A
    LUCAS 27578B
    LUCAS 27578D
    LUCAS 27590A
    LUCAS 27590B
    LUCAS 27599A
    LUCAS 27599B
    LUCAS 27608A
    LUCAS 27627A
    LUCAS 27627B
    LUCAS LRS00162
    LUCAS LRS00173
    LUCAS LRS00232
    LUCAS LRS00306
    LUCAS LRS00519
    LUCAS LRS00969
    LUCAS LRS01624
    LUCAS LRS02477
    LUCAS NSB531
    LUCAS NSB540
    LUCAS S5027
    LUCAS S5036
    MAGNETI MARELLI 54293280
    MAGNETI MARELLI 63216817
    MAGNETI MARELLI 63226323
    MAGNETI MARELLI 63226345
    MAGNETI MARELLI 63226405
    MAGNETI MARELLI 63226406
    MAGNETI MARELLI 63226410
    MAGNETI MARELLI 63227477
    MAGNETI MARELLI 63227479
    MAGNETI MARELLI 63227510
    MAGNETI MARELLI 63227515
    MAGNETI MARELLI 63227523
    MAGNETI MARELLI 63227539
    MAGNETI MARELLI 63227541
    MAGNETI MARELLI 63227565
    MAGNETI MARELLI 63227568
    MAGNETI MARELLI 63227590
    MAGNETI MARELLI 63227598
    MAGNETI MARELLI 63227602
    MAGNETI MARELLI 63280041
    MAGNETI MARELLI MSN178
    MAGNETI MARELLI MSN199
    MAGNETI MARELLI MSN8041
    MAGNETI MARELLI MT68S
    MAHLE MS3
    MAHLE MS395
    MAHLE MS399
    MASSEY FERGUSON 1691806R1
    MASSEY FERGUSON 1860093M2
    MASSEY FERGUSON 1868285R3
    MASSEY FERGUSON 1868287T
    MASSEY FERGUSON 2873002T
    MASSEY FERGUSON 2873006T
    MASSEY FERGUSON 3516094M1
    MASSEY FERGUSON 3519400M92
    MASSEY FERGUSON 3539390M91
    MASSEY FERGUSON 3542185M92
    MASSEY FERGUSON 3597372M2
    MASSEY FERGUSON 3763362M91
    MASSEY FERGUSON 3930506R1
    MASSEY FERGUSON 3930509R1
    McCORMICK 388187A2
    McCORMICK 388187A3
    MWM 74203
    PERKINS 2873002
    PERKINS 2873003
    PERKINS 2873004
    PERKINS 3586849
    PERKINS 2378A029
    PERKINS 26410R
    PERKINS 2873A029
    PERKINS 2873A031
    PERKINS 2873A032
    PERKINS 2873B055
    PERKINS 2873B057
    PERKINS 2873B072
    PERKINS 2873K405
    PERKINS 2873K624
    PERKINS 2873K625
    PERKINS 2873K626
    PERKINS 2873K634
    PERKINS 3181A032
    PERKINS 3873K627
    PRESTOLITE 860715
    PRESTOLITE 20500969
    PRESTOLITE 35259300
    PRESTOLITE 35260950
    PRESTOLITE 35263300
    RENAULT AGRICULTURE 6005003154
    RENAULT AGRICULTURE 6005021272
    RENAULT AGRICULTURE 6005700081
    RENAULT AGRICULTURE 7700011850
    RENAULT AGRICULTURE 7701031686
    URSUS 7017954M1
    VALEO D11E137
    VALEO D11E154
    WAI 18940N
    WOOD-UK STR60623

     

    PRITAIKYMAI:

    GAMINTOJAS TRANSPORTO PRIEMONĖ TIPAS VARIKLIS DATA
    BOBCAT TELEHANDLER T2256 1104D-44TA; 4-cyl; 4,4-L -
    BOBCAT TELEHANDLER T2566 1104D-44TA; 4-cyl; 4,4-L -
    BOBCAT TELEHANDLER T35100 1104D-44TA; 4-cyl; 4,4-L -
    BOBCAT TELEHANDLER T35100L 1104D-44TA; 4-cyl; 4,4-L -
    BOBCAT TELEHANDLER T35100SL 1104D-44TA; 4-cyl; 4,4-L -
    BOBCAT TELEHANDLER T35120 1104D-44TA; 4-cyl; 4,4-L -
    BOBCAT TELEHANDLER T35120L 1104D-44TA; 4-cyl; 4,4-L -
    BOBCAT TELEHANDLER T35120SL 1104D-44TA; 4-cyl; 4,4-L -
    BOBCAT TELEHANDLER T35120SL MP 1104D-44TA; 4-cyl; 4,4-L -
    BOBCAT TELEHANDLER T3571 1104D-44TA; 4-cyl; 4,4-L -
    BOBCAT TELEHANDLER T3571L 1104D-44TA; 4-cyl; 4,4-L -
    BOBCAT TELEHANDLER T40140 1104D-44TA; 4-cyl; 4,4-L -
    BOBCAT TELEHANDLER T40170 1104D-44TA; 4-cyl; 4,4-L -
    BOBCAT SKID STEER LOADER TL360 1104D-44TA; 4-cyl; 4,4-L -
    BOBCAT TELEHANDLER TL360 1104D-44TA; 4-cyl; 4,4-L -
    BOBCAT TELEHANDLER TL470 1104D-44TA; 4-cyl; 4,4-L -
    BOBCAT TELEHANDLER TL470HF 1104D-E44TA; 4-cyl; 4,4-L 2012-
    BOBCAT TELEHANDLER TL470HP 1104D-E44TA; 4-cyl; 4,4-L -
    BOBCAT TELEHANDLER TR40250 1104D-E44TA; 4-cyl; 4,4-L -
    BOBCAT TELEHANDLER TR45190 1104D-E44TA; 4-cyl; 4,4-L -
    BOBCAT TELEHANDLER TR50210 1104D-E44TA; 4-cyl; 4,4-L -
    CASE TRACTOR 1394 4-cyl; 3,6-L 1984-1988
    CASE TRACTOR 1494 4-cyl; 3,6-L 1983-1988
    CASE TRACTOR 1594 6-cyl; 5,4-L 1985-1988
    CASE TRACTOR 1690 6-cyl; 5,4-L 1984-1988
    CASE TRACTOR 1694 6-cyl; 5,4-L 1985-1988
    CASE TRACTOR C100 1004-40T; 4-cyl; 4-L 1998-2002
    CASE TRACTOR C70 1004-42; 4-cyl; 4,2-L 1998-2002
    CASE TRACTOR C80 1004-40T; 4-cyl; 4-L 1998-2002
    CASE TRACTOR C90 1004-40T; 4-cyl; 4-L 1998-2002
    CASE TRACTOR CX100 1004-40T; 4-cyl; 4-L 1998-2002
    CASE TRACTOR CX70 1004-42; 4-cyl; 4,2-L 1998-2002
    CASE TRACTOR CX80 1004-40T; 4-cyl; 4-L 1998-2002
    CASE TRACTOR CX90 1004-40T; 4-cyl; 4-L 1998-2002
    CASE TRACTOR Maxxum MX100 6.359; 6-cyl; 5,9-L 1997-1999
    CASE TRACTOR Maxxum MX110 6.359; 6-cyl; 5,9-L 1997-1999
    CASE TRACTOR MC100 Perkins 4TWG -
    CASE TRACTOR MC70 Perkins 4-cyl -
    CASE TRACTOR MC80 Perkins 4-cyl -
    CASE TRACTOR MC90 Perkins 4TWG -
    ERKUNT TRACTOR ArmaTrac 1004 1104-44TA; 4-cyl; 4,4-L 2012-
    ERKUNT TRACTOR ArmaTrac 1104 1104-44TA; 4-cyl; 4,4-L 2012-
    ERKUNT TRACTOR ArmaTrac 1504 E 1104D-44TA; 4-cyl; 4,4-L -
    ERKUNT TRACTOR ArmaTrac 602 E 1104A-44; 4-cyl; 4,4-L -
    ERKUNT TRACTOR ArmaTrac 604 E 1104A-44; 4-cyl; 4,4-L -
    ERKUNT TRACTOR ArmaTrac 702 1104A-44; 4-cyl; 4,4-L -
    ERKUNT TRACTOR ArmaTrac 702 E 1104A-44; 4-cyl; 4,4-L -
    ERKUNT TRACTOR ArmaTrac 704 1104A-44; 4-cyl; 4,4-L -
    ERKUNT TRACTOR ArmaTrac 704 E 1104A-44; 4-cyl; 73HP -
    ERKUNT TRACTOR ArmaTrac 704 E+ 1104D-44TA; 4-cyl; 4,4-L -
    ERKUNT TRACTOR ArmaTrac 802 1104D-44T; 4-cyl; 4,4-L -
    ERKUNT TRACTOR ArmaTrac 804 1104D-44T; 4-cyl; 4,4-L -
    ERKUNT TRACTOR ArmaTrac 804.4 E 1104D-44TA; 4-cyl; 4,4-L -
    ERKUNT TRACTOR ArmaTrac 804.4 Lux 1104D-44TA; 4-cyl; 4,4-L -
    ERKUNT TRACTOR ArmaTrac 852 1104D-44; 4-cyl; 4,4-L -
    ERKUNT TRACTOR ArmaTrac 852 E 1104A-44; 4-cyl; 4,4-L -
    ERKUNT TRACTOR ArmaTrac 854 1104D-44; 4-cyl; 4,4-L -
    ERKUNT TRACTOR ArmaTrac 854 E 1104A-44; 4-cyl; 4,4-L -
    ERKUNT TRACTOR ArmaTrac 854 E+ 1104D-44TA; 4-cyl; 4,4-L -
    ERKUNT TRACTOR ArmaTrac 904 E 1104-44TA; 4-cyl; 4,4-L -
    ERKUNT TRACTOR ArmaTrac 904 E 1104D-44TA; 4-cyl; 4,4-L -
    FARMTRAC TRACTOR 675 1104D-44T; 4-cyl; 4,4-L -
    FARMTRAC TRACTOR 675 DT 1104D-44T; 4-cyl; 4,4-L -
    FARMTRAC TRACTOR 685 DT 1104D-44T; 4-cyl; 4,4-L -
    FARMTRAC TRACTOR 690 DT 1104D-44T; 4-cyl; 4,4-L -
    FARMTRAC TRACTOR 7100 DT 1104DT-44T; 4-cyl; 4,4-L -
    FARMTRAC TRACTOR 7110 DT 1104D-44TA; 4-cyl; 4,4-L -
    FERMEC BACKHOE LOADER 750 1004-4; 4-cyl; 4-L -
    FERMEC BACKHOE LOADER 760 1004-4T; 4-cyl; 4-L -
    FERMEC BACKHOE LOADER 860 1004-4T; 4-cyl; 4-L -
    FERMEC BACKHOE LOADER 865 1004-4T; 4-cyl; 4-L -
    FERMEC BACKHOE LOADER 960 1004-4T; 4-cyl; 4-L -
    FERMEC LOADER 965 1004.4; 4-cyl; 4-L 1998-
    FERMEC BACKHOE LOADER 965 1004-4T; 4-cyl; 4-L -
    FERMEC BACKHOE LOADER 640B 1004-42; 4-cyl; 4,2-L 1999-
    FERMEC BACKHOE LOADER 650B 1004-40T; 4-cyl; 4-L 1999-
    HATTAT TRACTOR 290 1104A-44; 4-cyl; 4,4-L -
    HATTAT TRACTOR 240S 1103D-33; 3-cyl; 3,3-L -
    HATTAT TRACTOR A080 1103D-33TA; 3-cyl; 3,3-L -
    HATTAT TRACTOR A100 1104D-44TA; 4-cyl; 4,4-L -
    HATTAT TRACTOR A110 1104D-44TA; 4-cyl; 4,4-L -
    HATTAT TRACTOR A55B 1103D-33; 3-cyl; 3,3-L -
    HATTAT TRACTOR A55C 1103D-33; 3-cyl; 3,3-L -
    HATTAT TRACTOR A60B 1103D-33TA; 3-cyl; 3,3-L -
    HATTAT TRACTOR A60C 1103D-33TA; 3-cyl; 3,3-L -
    HATTAT TRACTOR A65B 1103D-33TA; 3-cyl; 3,3-L -
    HATTAT TRACTOR A65C 1103D-33TA; 3-cyl; 3,3-L -
    HATTAT TRACTOR A70 1103D-33TA; 3-cyl; 3,3-L -
    HATTAT TRACTOR A80 1103D-33TA; 3-cyl; 3,3-L -
    HATTAT TRACTOR A80B 1103D-33TA; 3-cyl; 3,3-L -
    HATTAT TRACTOR A90 1104D-44TA; 4-cyl; 4,4-L -
    JCB LOADER 407 1004.4; 4-cyl; 4-L 1996-
    JCB LOADER 408 1004.4; 4-cyl; 4-L 1988-1993
    JCB LOADER 409 1004.4; 4-cyl; 4-L 1993-1996
    JCB LOADER 410 4.236; 4-cyl; 3,9-L 1982-1994
    JCB LOADER 411 1004.4; 4-cyl; 4-L 1994-
    JCB LOADER 412 4.236; 4-cyl; 3,9-L 1985-1994
    JCB LOADER 415 T4.236; 4-cyl; 3,9-L 1985-1994
    JCB LOADER 416 1004.4; 4-cyl; 4-L 1994-
    JCB LOADER 520 4.236; 4-cyl; 3,9-L 1982-1989
    JCB LOADER 525 4.236; 4-cyl; 3,9-L 1982-1989
    JCB LOADER 530 4.236; 4-cyl; 3,9-L 1987-1991
    JCB LOADER 540 4.236; 4-cyl; 3,9-L 1987-1994
    JCB EXCAVATOR 806 4.248; 4-cyl; 4,1-L 1973-1985
    JCB EXCAVATOR 811 6.354; 6-cyl; 5,8-L 1985-1988
    JCB EXCAVATOR 812 6.354; 6-cyl; 5,8-L 1985-1990
    JCB EXCAVATOR 814 6.354; 6-cyl; 5,8-L 1985-1990
    JCB FORKLIFT 926 4.243 / 1004; 4-cyl 1989-1998
    JCB FORKLIFT 930 4.243 / 1004; 4-cyl 1986-1998
    JCB FORKLIFT 940 4.243 / 1004; 4-cyl 1992-1998
    JCB LOADER 1400 4.236; 4-cyl; 3,9-L 1985-1991
    JCB LOADER 1500 4.236; 4-cyl; 3,9-L 1985-1991
    JCB LOADER 1700 4.236; 4-cyl; 3,9-L 1985-1991
    JCB LOADER 3CX Sitemaster 4.236; 4-cyl; 3,9-L 1985-1991
    JCB LOADER 1400B 4.236; 4-cyl; 3,9-L 1985-1991
    JCB LOADER 1500B 4.236; 4-cyl; 3,9-L 1985-1991
    JCB LOADER 1600B 4.236; 4-cyl; 3,9-L 1987-1993
    JCB LOADER 1700B 4.236; 4-cyl; 3,9-L 1985-1991
    JCB BACKHOE LOADER 2CX 1004.4; 4-cyl; 4-L 1992-
    JCB LOADER 2DX 1004.4; 4-cyl; 4-L 1995-
    JCB LOADER 3C 4.236; 4-cyl; 3,9-L 1976-
    JCB LOADER 3C1400 4.236; 4-cyl; 3,9-L 1980-1985
    JCB LOADER 3C1550 4.236; 4-cyl; 3,9-L 1980-1985
    JCB LOADER 3D 4.236; 4-cyl; 3,9-L 1981-
    JCB LOADER 3D1700 4.236; 4-cyl; 3,9-L 1980-1985
    JCB LOADER 412S 1004.4; 4-cyl; 4-L 1995-
    JCB LOADER 4CN 4.236; 4-cyl; 3,9-L 1980-1985
    JCB LOADER 505-19 1004.4; 4-cyl; 4-L 1990-
    JCB LOADER 505-19 4.236; 4-cyl; 3,9-L 1990-
    JCB LOADALL 506-36 4.236 / 1004; 4-cyl 1990-
    JCB LOADALL 506B 4.236 / 1004; 4-cyl 1990-
    JCB LOADALL 508-40 4.236 / 1004; 4-cyl 1990-
    JCB LOADALL 510-40 4.236 / 1004; 4-cyl 1990-
    JCB LOADER 520M 4.236; 4-cyl; 3,9-L 1986-1997
    JCB LOADER 525B 4.236; 4-cyl; 3,9-L 1982-1989
    JCB LOADER 530B 4.236; 4-cyl; 3,9-L 1987-1991
    JCB LOADER 540B 4.236; 4-cyl; 3,9-L 1987-1997
    JCB LOADALL 550-22 4.236 / 1004; 4-cyl 1990-
    JCB EXCAVATOR 805BT 4.236; 4-cyl; 3,9-L 1982-1988
    JCB EXCAVATOR 806B 4.248; 4-cyl; 4,1-L 1973-1985
    JCB EXCAVATOR 806C 4.248; 4-cyl; 4,1-L 1982-
    LANDINI TRACTOR 65 A4.236; 4-cyl; 3,9-L 1992-2000
    LANDINI TRACTOR 75 A4.236; 4-cyl; 3,9-L 1992-2000
    LANDINI TRACTOR 85 A4.248; 4-cyl; 4,1-L 1992-2000
    LANDINI TRACTOR 95 AT4.236; 4-cyl; 3,9-L 1992-2000
    LANDINI TRACTOR 6550 A4.236; 4-cyl; 3,9-L 1978-1987
    LANDINI TRACTOR 6560 A4.236; 4-cyl; 3,9-L -
    LANDINI TRACTOR 6860 A4.236; 4-cyl; 3,9-L 1988-2000
    LANDINI TRACTOR 6880 A4.236; 4-cyl; 3,9-L 1987-1997
    LANDINI TRACTOR 7550 A4.236; 4-cyl; 3,9-L 1978-1987
    LANDINI TRACTOR 7560 A4.236; 4-cyl; 3,9-L -
    LANDINI TRACTOR 7860 A4.236; 4-cyl; 3,9-L 1988-2000
    LANDINI TRACTOR 7880 A4.236; 4-cyl; 3,9-L 1987-2000
    LANDINI TRACTOR 8550 A4.248; 4-cyl; 4,1-L 1978-1987
    LANDINI TRACTOR 8560 A4.248; 4-cyl; 4,1-L 1988-1995
    LANDINI TRACTOR 8860 A4.248; 4-cyl; 4,1-L 1988-2000
    LANDINI TRACTOR 8880 A4.248; 4-cyl; 4,1-L 1987-2000
    LANDINI TRACTOR 9080 AT4.236C; 4-cyl; 3,9-L 1993-2000
    LANDINI TRACTOR 9880 AT4.236; 4-cyl; 3,9-L 1987-2000
    LANDINI TRACTOR 12500 A6.354.4; 6-cyl; 5,8-L 1978-1990
    LANDINI TRACTOR 13000 A6.354.4; 6-cyl; 5,8-L 1984-1995
    LANDINI TRACTOR 14500 AT6.354.4; 6-cyl; 5,8-L 1978-1990
    LANDINI TRACTOR 10000S A6.354.4; 6-cyl; 5,8-L 1978-1990
    LANDINI TRACTOR Atlantis 100 1004-40T; 4-cyl; 4-L 2001-2003
    LANDINI TRACTOR Atlas 100 1004-40T; 4-cyl; 4-L 1999-2001
    LANDINI TRACTOR Atlas 70 1004-40; 4-cyl; 4-L 1999-2001
    LANDINI TRACTOR Atlas 80 1004-42; 4-cyl; 4,2-L 1999-2001
    LANDINI TRACTOR Atlas 90 1004-40T; 4-cyl; 4-L 1999-2001
    LANDINI TRACTOR C75 A4.236; 4-cyl; 3,9-L -
    LANDINI TRACTOR C85 A4.248; 4-cyl; 4,1-L -
    LANDINI TRACTOR C95 AT4.236; 4-cyl; 3,9-L -
    LANDINI TRACTOR CF6830 A4.236; 4-cyl; 3,9-L -
    LANDINI TRACTOR CF75 A4.236; 4-cyl; 3,9-L -
    LANDINI TRACTOR CF85 A4.248; 4-cyl; 4,1-L -
    LANDINI TRACTOR Frutteto RP50 1004-42; 4-cyl; 4,2-L -
    LANDINI TRACTOR Frutteto RT40 1004-42; 4-cyl; 4,2-L -
    LANDINI TRACTOR Ghibli 100 1004-40T; 4-cyl; 4-L 2000-2003
    LANDINI TRACTOR Ghibli 80 1004-42; 4-cyl; 4,2-L 2000-2003
    LANDINI TRACTOR Ghibli 90 1004-40T; 4-cyl; 4-L 2000-2003
    LANDINI TRACTOR Globus 65 1004-40; 4-cyl; 4-L 1999-2004
    LANDINI TRACTOR Globus 75 1004-42; 4-cyl; 4,2-L 1999-2001
    LANDINI TRACTOR Globus 80 1004-42; 4-cyl; 4,2-L 2001-2004
    LANDINI TRACTOR Mythos 100 1004-40T; 4-cyl; 4-L -
    LANDINI TRACTOR Mythos 90 1004-40T; 4-cyl; 4-L -
    LANDINI TRACTOR REX 100 1004-40T; 4-cyl; 4-L 2001-2005
    LANDINI TRACTOR REX 70 1004-40; 4-cyl; 4-L 2001-2016
    LANDINI TRACTOR REX 80 1004-42; 4-cyl; 4,2-L 2001-2016
    LANDINI TRACTOR REX 90 1004-40T; 4-cyl; 4-L 2001-2005
    LANDINI TRACTOR Vigneto RP00 1004-42; 4-cyl; 4,2-L -
    LANDINI TRACTOR Vigneto RT01 1004-42; 4-cyl; 4,2-L -
    MANITOU TELEHANDLER MHT 780 1104D-E44TA; 4-cyl; 4,4-L -
    MANITOU TELEHANDLER MHT 860 1104D-E44TA; 4-cyl; 4,4-L -
    MANITOU FORKLIFT MI 60 H 1104C-44 T; 4-cyl; 4,4-L -
    MANITOU FORKLIFT MI 70 H 1104C-44T; 4-cyl; 4,4-L -
    MANITOU TELEHANDLER MRT 1440 1104D-44T; 4-cyl; 4,4-L -
    MANITOU TELEHANDLER MRT 1640 1104D-44T; 4-cyl; 4,4-L -
    MANITOU TELEHANDLER MRT 1840 1104D-44T; 4-cyl; 4,4-L -
    MANITOU FORKLIFT MRT 1840 854E-E34TA; 4-cyl; 3,4-L -
    MANITOU FORKLIFT MSI 40 T 1104D-44T; 4-cyl; 4,4-L -
    MANITOU FORKLIFT MSI 50 T 1104D-44T; 4-cyl; 4,4-L -
    MANITOU TELEHANDLER MT 1135 854E-34TA; 4-cyl; 3,4-L -
    MANITOU TELEHANDLER MT 1135 H 854E-34TA; 4-cyl; 3,4-L -
    MANITOU TELEHANDLER MT 1135 HA 854E-34TA; 4-cyl; 3,4-L -
    MANITOU TELEHANDLER MT 1335 854E-34TA; 4-cyl; 3,4-L -
    MANITOU TELEHANDLER MT 1335 H 854E-34TA; 4-cyl; 3,4-L -
    MANITOU TELEHANDLER MT 1335 HA 854E-34TA; 4-cyl; 3,4-L -
    MANITOU TELEHANDLER MT 1440 854E-34TA; 4-cyl; 3,4-L -
    MANITOU TELEHANDLER MT 1440 A 854E-34TA; 4-cyl; 3,4-L -
    MANITOU TELEHANDLER MT 1440 H 854E-34TA; 4-cyl; 3,4-L -
    MANITOU TELEHANDLER MT 1440 HA 854E-34TA; 4-cyl; 3,4-L -
    MANITOU TELEHANDLER MT 1840 1104D-44TA; 4-cyl; 4,4-L -
    MANITOU TELEHANDLER MT 835 854E-E34TA; 4-cyl; 3,4-L -
    MANITOU TELEHANDLER MT 835 H 854E-E34TA; 4-cyl; 3,4-L -
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 86   -
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 174 A4.236; 4-cyl; 3,9-L 1973-1983
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 184 A4.236; 4-cyl; 3,9-L 1980-1983
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 194 A4.248; 4-cyl; 4,1-L 1980-1983
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 200   -
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 273 A4.236; 4-cyl; 3,9-L 1983-1987
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 274 A4.236; 4-cyl; 3,9-L 1982-1987
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 283 A4.248; 4-cyl; 4,1-L 1985-1997
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 284 A4.236; 4-cyl; 3,9-L 1983-1987
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 285 A4.248; 4-cyl; 4,1-L 1974-1982
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 290 A4.248; 4-cyl; 4,1-L 1983-1986
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 292   -
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 293 A4.248; 4-cyl; 4,1-L 1983-1987
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 294 A4.248; 4-cyl; 4,1-L 1982-1987
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 365 A4.236; 4-cyl; 3,9-L 1988-1997
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 373 A4.236; 4-cyl; 3,9-L 1987-1994
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 374 A4.236; 4-cyl; 3,9-L 1989-1993
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 375 A4.236; 4-cyl; 3,9-L 1987-1997
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 377 A4.236; 4-cyl; 3,9-L 1987-1994
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 390 A4.248; 4-cyl; 4,1-L 1987-1997
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 394 A4.248; 4-cyl; 4,1-L 1989-1993
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 397 A4.248; 4-cyl; 4,1-L 1987-1994
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 450   -
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 675 A4.236; 4-cyl; 3,9-L 1982-1986
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 690 A4.248; 4-cyl; 4,1-L 1983-1986
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 3060 A4.248; 4-cyl; 4,1-L 1986-1992
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 3065 AT4.236; 4-cyl; 3,9-L 1988-
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 3070 AT4.236; 4-cyl; 3,9-L 1986-1992
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 3425 1103-C33T; 3-cyl; 3,3-L 2005-
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 3435 1104C-44; 4-cyl; 4,4-L 2005-
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 3445 1104C-44T; 4-cyl; 4,4-L 2005-
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 3455 1104C-44T; 4-cyl; 4,4-L 2005-
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 4200   -
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 4265   -
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 4275 1104A-44; 4-cyl; 4,4-L -
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 4283 1104-44T; 4-cyl; 4,4-L -
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 4290   -
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 5200   -
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 5300   -
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 6150 1004-4THR; 4-cyl; 4-L 1992-
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 174 S A4.236; 4-cyl; 3,9-L 1986-1989
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 184 F A4.236; 4-cyl; 3,9-L 1982-
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 184 S A4.236; 4-cyl; 3,9-L 1982-
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 184-4 A4.236; 4-cyl; 3,9-L 1976-1981
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 274 C A4.236; 4-cyl; 3,9-L 1983-1987
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 274 S A4.236; 4-cyl; 3,9-L 1983-1987
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 274 SK A4.236; 4-cyl; 3,9-L 1983-1987
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 283 F A4.248; 4-cyl; 4,1-L -
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 284 S A4.236; 4-cyl; 3,9-L 1983-1987
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 284 SK A4.236; 4-cyl; 3,9-L 1983-1987
    MASSEY FERGUSON CRAWLER 294 C A4.248; 4-cyl; 4,1-L 1982-1987
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 294 S A4.248; 4-cyl; 4,1-L 1983-1987
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 294 SK A4.248; 4-cyl; 4,1-L 1983-1987
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 373 S A4.236; 4-cyl; 3,9-L 1987-1994
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 374 GE A4.236; 4-cyl; 3,9-L 1997-1999
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 374 S A4.236; 4-cyl; 3,9-L 1997-1999
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 374 V A4.236; 4-cyl; 3,9-L 1997-1999
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 390 T A4.236; 4-cyl; 3,9-L 1989-1997
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 394 GE A4.248; 4-cyl; 4,1-L 1997-1999
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 394 HC A4.248; 4-cyl; 4,1-L 1997-1999
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 394 S A4.248; 4-cyl; 4,1-L 1987-
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 397 T A4.236; 4-cyl; 3,9-L 1987-
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 50 E A4.248; 4-cyl; 4,1-L 1983-1994
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 50 H AD4.236; 4-cyl; 4,1-L 1984-1992
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 50 HX AD4.236; 4-cyl; 4,1-L 1984-1992
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 60 H 4.248; 4-cyl; 4,1-L 1986-1992
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 698T A4.236; 4-cyl; 3,9-L 1983-1987
    MCCORMICK TRACTOR CX100 1104D-44TA; 4-cyl; 4,4-L 2009-2011
    MCCORMICK TRACTOR CX110 1104D-44TA; 4-cyl; 4,4-L 2009-2011
    MCCORMICK TRACTOR CX70 1004-42; 4-cyl; 4,2-L 2000-2004
    MCCORMICK TRACTOR CX80 1004-4THR; 4-cyl; 4-L 2000-2004
    MCCORMICK TRACTOR CX90 1104D-44T; 4-cyl; 4,4-L 2009-2011
    MCCORMICK TRACTOR F100 XL 1004-40T; 4-cyl; 4-L 2002-2003
    MCCORMICK TRACTOR F80 GE 1004-42; 4-cyl; 4,2-L 2002-2008
    MCCORMICK TRACTOR F90 XL 1104D-44T; 4-cyl; 4,4-L 2002-2003
    MCCORMICK TRACTOR MC100 1004-4TWG; 4-cyl; 4-L 2000-2003
    MCCORMICK TRACTOR MC115 1104C-44T; 4-cyl; 4,4-L 2003-2007
    MCCORMICK TRACTOR MC125 1006-6T; 6-cyl; 6-L 2003-2007
    MCCORMICK TRACTOR MC80 1004-4T; 4-cyl; 4-L 2000-2003
    MCCORMICK TRACTOR MC90 1004-4TWG; 4-cyl; 4-L 2000-2003
    MCCORMICK TRACTOR MTX 3 Perkins 4/6 cyl -
    MCCORMICK TRACTOR MTX 4 Perkins 4/6 cyl -
    MCCORMICK TRACTOR MTX110 1006-6T; 6-cyl; 6-L 2000-2003
    MCCORMICK TRACTOR MTX155 1006-60TWI; 6-cyl; 6-L 2000-2003
    MCCORMICK TRACTOR MTX175 1006-60TWI; 6-cyl; 6-L 2000-2003
    MCCORMICK TRACTOR T70 F   -
    MCCORMICK TRACTOR T80 1104D-44; 4-cyl; 4,4-L 2009-2013
    PERKINS ENGINE 3152 3-cyl; 2,5-L -
    PERKINS ENGINE 6354 6-cyl; 5,8-L -1998
    PERKINS ENGINE 1004-40 4-cyl; 4-L -
    PERKINS ENGINE 1004-40T 4-cyl; 4-L -
    PERKINS ENGINE 1004-42 4-cyl; 4,2-L -
    PERKINS ENGINE 1103D-33T 3-cyl; 3,3-L -
    PERKINS ENGINE 1103D-33TA 3-cyl; 3,3-L -
    PERKINS ENGINE 1104D-E44T 4-cyl; 4,4-L -
    PERKINS ENGINE 1104D-E44TA 4-cyl; 4,4-L -
    PERKINS ENGINE 4.203LH 4-cyl; 3,3-L -1998
    PERKINS ENGINE 854E-E34TA 4-cyl; 3,4-L -
    PERKINS ENGINE 854F-E34T 4-cyl; 3,4-L -
    PERKINS ENGINE A4.236 4-cyl; 3,9-L -
    PERKINS ENGINE A4.248 4-cyl; 4,1-L -
    PERKINS ENGINE A6.354.4 6-cyl; 5,8-L -
    PERKINS ENGINE AT6.354.4 6-cyl; 5,8-L -
    PERKINS ENGINE D3.152 3-cyl; 2,5-L -1998
    PERKINS ENGINE T4.236 4-cyl; 3,9-L -
    PERKINS ENGINE T4.248 4-cyl; 4,1-L -
    REDROCK TELEHANDLER TH300 Perkins 74.6 kW  
    RENAULT AGRICULTURE TRACTOR 70-12 SP 4.236; 4-cyl; 3,9-L -
    RENAULT AGRICULTURE TRACTOR 70-14 SP 4.236; 4-cyl; 3,9-L -
    RENAULT AGRICULTURE TRACTOR 70-32 PA/PE/PS/PX 4.236; 4-cyl; 3,9-L 1989-1993
    RENAULT AGRICULTURE TRACTOR 70-34 PA/PE/PS/PX 4.236; 4-cyl; 3,9-L 1989-1993
    RENAULT AGRICULTURE TRACTOR 80-12 SP 4.248; 4-cyl; 4,1-L -
    RENAULT AGRICULTURE TRACTOR 80-14 SP 4.248; 4-cyl; 4,1-L -
    RENAULT AGRICULTURE TRACTOR 80-32 PA/PE/PS/PX 4.248; 4-cyl; 4,1-L 1989-1993
    RENAULT AGRICULTURE TRACTOR 80-34 PA/PE/PS/PX 4.248; 4-cyl; 4,1-L 1989-1993
    RENAULT AGRICULTURE TRACTOR Ceres 75 4.236; 4-cyl; 3,9-L 1993-1995
    TEREX BACKHOE LOADER 860 Elite 1104D-44T; 4-cyl; 4,4-L 1999-
    TEREX BACKHOE LOADER 860SX 1104D-44T; 4-cyl; 4,4-L 1999-
    TEREX BACKHOE LOADER 880SX 1104D-44T; 4-cyl; 4,4-L 1999-
    TEREX BACKHOE LOADER 970 Elite 1104D-44T; 4-cyl; 4,4-L 1999-
    TEREX BACKHOE LOADER 980 Elite 1104D-44T; 4-cyl; 4,4-L 1999-
    TEREX BACKHOE LOADER TX60   1999-
    TEREX BACKHOE LOADER TX750 1004-40; 4-cyl; 4-L 1999-
    TEREX BACKHOE LOADER TX750 1004-42; 4-cyl; 4,2-L 1999-
    TEREX BACKHOE LOADER TX760 1004-40T; 4-cyl; 4-L 1999-
    TEREX BACKHOE LOADER TX760 1004-42; 4-cyl; 4,2-L 1999-
    TEREX BACKHOE LOADER TX760B 1104D-44T; 4-cyl; 4,4-L 1999-
    TEREX BACKHOE LOADER TX860 1004-40T; 4-cyl; 4-L 1999-
    TEREX BACKHOE LOADER TX860B 1104D-44T; 4-cyl; 4,4-L 1999-
    TEREX BACKHOE LOADER TX860SB 1004-40T; 4-cyl; 4-L 1999-
    TEREX BACKHOE LOADER TX870B 1104D-44T; 4-cyl; 4,4-L -
    TEREX BACKHOE LOADER TX880 Elite 1104D-44T; 4-cyl; 4,4-L -
    TEREX BACKHOE LOADER TX960 1004.4T; 4-cyl; 4-L 1999-
    TEREX BACKHOE LOADER TX965 1004.4T; 4-cyl; 4-L 1999-
    URSUS TRACTOR 4512 A4.236; 4-cyl; 3,9-L -
    URSUS TRACTOR 4514 A4.236; 4-cyl; 3,9-L -
    VOLVO BM TRACTOR BM2200 4.236; 4-cyl; 3,9-L -
    VOLVO BM TRACTOR BM2204 4.236; 4-cyl; 3,9-L -
    VOLVO BM TRACTOR BM2250 4.236; 4-cyl; 3,9-L -
    VOLVO BM TRACTOR BM2254 4.236; 4-cyl; 3,9-L -
    VOLVO BM TRACTOR BM500 4.236; 4-cyl; 3,9-L -