Starteris JUBANA 12V 3,2 kW; MMZ

  • Kraunamos nuotraukos
    Kodas: 123708031
    Kaina 94 
    Šią prekę turime sandėlyje.
    Į krepšelį 
    Įtampa
    12V
    Galia (W)
    3,2kW
    Sukimosi kryptis
    Pagal laikrodžio rodyklę
    Dantų skaičius
    10
    Starterio tipas
    Su reduktoriumi
  • Starteris JUBANA 12V 3,2 kW; MMZ  - 123708031

    • Itampa: 12 V
    • Galia: 3,2 kW
    • Sukimasis: CW
    • Dantu skaicius: 10
    • Starterio tipas: OSGR
    • B+ (Terminalas 30): M10  

    PRITAIKYMAI:

    GAMINTOJAS GAMINTOJO NUMERIS
    ADI DEM1237
    BATE 74.3708
    BATE CT142M-3708000
    BELARUS 920001103
    BELARUS 2403708000
    BELARUS 24063708000
    BELARUS 24073708000
    BELARUS 24173708000
    BELARUS 37003084088
    BELARUS CT212A
    BELARUS ST222A370800001
    CARGO 112488
    CARGO 113431
    ELTRA 64013708
    IAT SCT142M
    JUBANA 123708031
    LESTER 18545
    LESTER 18546
    LETRIKA 11.130.436
    LETRIKA 11.130.685
    LETRIKA 11.131.139
    LETRIKA AZJ3124
    LETRIKA AZJ3229
    LETRIKA AZJ3385
    LETRIKA IS0436
    LETRIKA IS0685
    MAGNETON 9142780
    MAGNETON 9162780
    MAGNETON 443115142780
    MAHLE MS185
    PIC 105-247
    PIC 182-115
    PIC 199-101
    WILSON 91-36-8502
    WOOD-UK STR60408
    WOOD-UK STR61400
    ZIT 24.3708
    ZIT 64.3708
    ZIT CT222A