Starteris JUBANA 12V 2,7 kW; MMZ, T-40, T-25, T-16

  • Kraunamos nuotraukos
    Kodas: 123708001
    Kaina 85 
    Šią prekę turime sandėlyje.
    Į krepšelį 
    Gamintojas
    JUBANA
    Įtampa
    12V
    Galia (W)
    2,7kW
    Sukimosi kryptis
    Pagal laikrodžio rodyklę
    Dantų skaičius
    10
    Starterio tipas
    Su reduktoriumi
  • Starteris su reduktoriumi 12V 2,7 kW; MMZ, T-40, T-25, T-16 - 123708001

    • Įtampa: 12 V
    • Galia: 2,7 kW
    • Sukimasis: CW
    • Dantų skaičius: 10
    • Starterio tipas: OSGR
    • B+ (Terminalas 30): M10  

    Pastaba: Starteris skirtas transporto priemonėms su MMZ 2, 3 ir 4 cilindrų varikliams.

     

    ATITIKMENYS:

    ADI DEM1237
    BATE 74.3708
    BATE CT142M-3708000
    BELARUS 920001103
    BELARUS 2403708000
    BELARUS 24063708000
    BELARUS 24073708000
    BELARUS 24173708000
    BELARUS 37003084088
    BELARUS CT212A
    BELARUS ST222A370800001
    CARGO 112488
    CARGO 113431
    ELTRA 64013708
    IAT SCT142M
    JUBANA 123708001
    LESTER 18545
    LESTER 18546
    LETRIKA 11.130.436
    LETRIKA 11.130.685
    LETRIKA 11.131.139
    LETRIKA AZJ3124
    LETRIKA AZJ3229
    LETRIKA AZJ3385
    LETRIKA IS0436
    LETRIKA IS0685
    MAGNETON 9142780
    MAGNETON 443115142780
    MAHLE MS185
    PIC 105-247
    PIC 182-115
    PIC 199-101
    WILSON 91-36-8502
    WOOD-UK STR60408
    WOOD-UK STR61400
    ZIT 24.3708
    ZIT 64.3708
    ZIT CT222A

     

    PRITAIKYMAI: 

    GAMINTOJAS TRANSPORTO PRIEMONĖ TIPAS VARIKLIS DATA
    BELARUS TRACTOR 90 D-243.1; 4-cyl; 4,75-L -
    BELARUS TRACTOR 92 D-243.1; 4-cyl; 4,75-L -
    BELARUS TRACTOR 500 D-60; 4-cyl; 65HP 1979-1991
    BELARUS TRACTOR 505 D-60; 4-cyl; 65HP 1979-1991
    BELARUS TRACTOR 520 D-242; 4-cyl; 4,75-L -
    BELARUS TRACTOR 522 D-242; 4-cyl; 4,75-L -
    BELARUS TRACTOR 525 D-60; 4-cyl; 65HP 1979-1991
    BELARUS TRACTOR 530 D-244; 4-cyl; 4,75-L 1994-1996
    BELARUS TRACTOR 532 D-244; 4-cyl; 4,75-L 1994-1996
    BELARUS TRACTOR 560 D-60; 4-cyl; 65HP 1994-1996
    BELARUS TRACTOR 562 D-60; 4-cyl; 65HP 1992-1996
    BELARUS TRACTOR 570 D-242; 4-cyl; 4,75-L -
    BELARUS TRACTOR 572 D-242; 4-cyl; 4,75-L -
    BELARUS TRACTOR 590 D-242; 4-cyl; 4,75-L -
    BELARUS TRACTOR 592 D-242; 4-cyl; 4,75-L -
    BELARUS TRACTOR 820 D-243; 4-cyl; 4,75-L 1977-1996
    BELARUS TRACTOR 822 D-243; 4-cyl; 4,75-L 1977-1996
    BELARUS TRACTOR 826 D-243; 4-cyl; 4,75-L -
    BELARUS TRACTOR 890 D-245.5; 4-cyl; 4,75-L -
    BELARUS TRACTOR 892 D-245.5; 4-cyl; 4,75-L -
    BELARUS TRACTOR 900 D-243; 4-cyl; 4,75-L 1977-1996
    BELARUS TRACTOR 902 4-cyl; 100HP 1977-1996
    BELARUS TRACTOR 905 4-cyl; 100HP 1977-1996
    BELARUS TRACTOR 920 D-243; 4-cyl; 4,75-L 1977-1996
    BELARUS TRACTOR 922 D-245.5; 4-cyl; 4,75-L -
    BELARUS TRACTOR 925 4-cyl; 100HP 1977-1996
    BELARUS TRACTOR 950 D-245.5; 4-cyl; 4,75-L -
    BELARUS TRACTOR 952 D-245.5; 4-cyl; 4,75-L -
    BELARUS TRACTOR 1005 D-245; 4-cyl; 4,75-L -
    BELARUS TRACTOR 1021 D-245; 4-cyl; 4,75-L -
    BELARUS TRACTOR 1025 D-245; 4-cyl; 4,75-L -
    BELARUS TRACTOR 5111 4-cyl; 100HP -
    BELARUS TRACTOR 5145 4-cyl; 100HP -
    BELARUS TRACTOR 1021.3 D-245S2; 4-cyl; 4,75-L 2007-
    BELARUS TRACTOR 1025.4 D-245 S3B; 4-cyl; 4,75-L 2013-
    BELARUS TRACTOR 1025.4-10/91 D-245S3A; 4-cyl; 4,75-L -
    BELARUS TRACTOR 1025.4T D-245S2; 4-cyl; 4,75-L 2008-
    BELARUS TRACTOR 1025XL D-245; 4-cyl; 4,75-L -
    BELARUS TRACTOR 1220.3 D-245.252; 4-cyl; 4,75-L -
    BELARUS TRACTOR 1220.4 D-245.2S3; 4-cyl; 4,75-L -
    BELARUS TRACTOR 510E D-244; 4-cyl; 4,75-L -
    BELARUS TRACTOR 512E D-244; 4-cyl; 4,75-L -
    BELARUS TRACTOR 550E D-244; 4-cyl; 4,75-L -
    BELARUS TRACTOR 552E D-244; 4-cyl; 4,75-L -
    BELARUS TRACTOR 800M D-243; 4-cyl; 4,75-L 1979-1996
    BELARUS TRACTOR 80X D-243; 4-cyl; 4,75-L -
    BELARUS TRACTOR 82.1 D-243; 4-cyl; 4,75-L -
    BELARUS TRACTOR 82.3 D-243C; 4-cyl; 4,75-L -
    BELARUS TRACTOR 82.3-23/12 D-243C; 4-cyl; 4,75-L -
    BELARUS TRACTOR 820R D-243; 4-cyl; 4,75-L -
    BELARUS TRACTOR 892.2 D-245.5; 4-cyl; 4,75-L -
    BELARUS TRACTOR 900S D-243; 4-cyl; 4,75-L -
    BELARUS TRACTOR 920.3 D-245.43 S3A; 4-cyl; 4,75-L -
    BELARUS TRACTOR 920.3-70 D-245.43 S3A; 4-cyl; 4,75-L -
    BELARUS TRACTOR 920.3A D-245; 4-cyl; 4,75-L -
    BELARUS TRACTOR 920.4-10/91 D-245.43 S3A; 4-cyl; 4,75-L -
    BELARUS TRACTOR 921.3 D-245.5S2; 4-cyl; 4,75-L -
    BELARUS TRACTOR 922.3 D-245.5S2; 4-cyl; 4,75-L -
    BELARUS TRACTOR 925.3 D-245.5S2; 4-cyl; 4,75-L -
    BELARUS TRACTOR 925.4 D-245S3A; 4-cyl; 4,75-L -
    BELARUS TRACTOR 950S D-243; 4-cyl; 4,75-L -
    BELARUS TRACTOR 952.2 D-242; 4-cyl; 4,75-L -
    BELARUS TRACTOR 952.2 D-245.5; 4-cyl; 4,75-L -
    BELARUS TRACTOR 952.2-70 D-245.5; 4-cyl; 4,75-L -
    BELARUS TRACTOR 952.4-10/91 D-245.43 S3A; 4-cyl; 4,75-L -
    BELARUS TRACTOR 952S D-243; 4-cyl; 4,75-L -
    BELARUS TRACTOR 952XL D-243; 4-cyl; 4,75-L -
    FARMER TRACTOR F-10244C1 D-245; 4-cyl; 4,75-L -
    FARMER TRACTOR F-8244C2 D-243; 4-cyl; 4,75-L -
    GAZ TRUCK 3309 D-245.7-165; 4-cyl; 4,75-L -
    GAZ TRUCK 3309 D-245.7-628; 4-cyl; 4,75-L -
    GAZ TRUCK 33081 D-245.7-628; 4-cyl; 4,75-L -
    GAZ TRUCK 3937-210   -
    LTZ (LIPECKY TRACTOR) TRACTOR LTZ-55 D-144; 4-cyl; 4,15-L -
    LTZ (LIPECKY TRACTOR) TRACTOR LTZ-55A D-144; 4-cyl; 4,15-L -
    LTZ (LIPECKY TRACTOR) TRACTOR LTZ-55AH D-144; 4-cyl; 4,15-L -
    LTZ (LIPECKY TRACTOR) TRACTOR LTZ-60 D-144; 4-cyl; 4,15-L -
    LTZ (LIPECKY TRACTOR) TRACTOR LTZ-60A D-144; 4-cyl; 4,15-L -
    LTZ (LIPECKY TRACTOR) TRACTOR LTZ-60AH D-144; 4-cyl; 4,15-L -
    LTZ (LIPECKY TRACTOR) TRACTOR T-40A D-144; 4-cyl; 4,15-L -
    MMZ ENGINE D-242 4-cyl; 4,75-L -
    MMZ ENGINE D-243 4-cyl; 4,75-L -
    MMZ ENGINE D-244 4-cyl; 4,75-L -
    MMZ ENGINE D-245 4-cyl; 4,75-L -
    MMZ ENGINE D-245.5 4-cyl; 4,75-L -
    PAZ BUS 3205-07 D-245.7; 4-cyl; 4,75-L -
    PAZ BUS 32051-07 D-245.7; 4-cyl; 4,75-L -
    PAZ BUS 32053-07 D-245.7; 4-cyl; 4,75-L -
    PAZ BUS 32054-07 D-245.7; 4-cyl; 4,75-L -
    PRONAR TRACTOR 82A D-243; 4-cyl; 4,75-L -
    PRONAR TRACTOR 82SA D-243; 4-cyl; 4,75-L -
    PRONAR TRACTOR ZUBRON 2048A-WP D-130; 3-cyl; 3,12-L -
    VTZ (VLADIMIRSKY TRACTOR) TRACTOR 2027 D-120; 2-cyl; 2,08-L -
    VTZ (VLADIMIRSKY TRACTOR) TRACTOR 2032 D-120; 2-cyl; 2,08-L -
    VTZ (VLADIMIRSKY TRACTOR) TRACTOR 2048 D-130; 3-cyl; 3,12-L -
    VTZ (VLADIMIRSKY TRACTOR) TRACTOR 2032-10 D-120; 2-cyl; 2,08-L -
    VTZ (VLADIMIRSKY TRACTOR) TRACTOR 2032A D-120; 2-cyl; 2,08-L -
    VTZ (VLADIMIRSKY TRACTOR) TRACTOR T-30 D-120; 2-cyl; 2,08-L -
    VTZ (VLADIMIRSKY TRACTOR) TRACTOR T-30-69 D-120; 2-cyl; 2,08-L -
    VTZ (VLADIMIRSKY TRACTOR) TRACTOR T-30-70 D-120; 2-cyl; 2,08-L -
    VTZ (VLADIMIRSKY TRACTOR) TRACTOR T-30A D-120; 2-cyl; 2,08-L -
    VTZ (VLADIMIRSKY TRACTOR) TRACTOR Т-25A D-120; 2-cyl; 2,08-L -
    XTZ (HARKOVSKY TRACTOR) TRACTOR 2511 D-120; 2-cyl; 2,08-L -
    XTZ (HARKOVSKY TRACTOR) TRACTOR T-45 D-130; 3-cyl; 3,12-L -
    XTZ (HARKOVSKY TRACTOR) TRACTOR Т-25 D21A1; 2-cyl; 2,08-L -
  • Prenumeruok naujienlaiškį

    Informacija