Starteris JUBANA 12V 3,2kW; CASE, JCB, LANDINI, MF, PERKINS

  • Kraunamos nuotraukos
    Kodas: 123708525
    Kaina 156 
    Šią prekę turime sandėlyje.
    Į krepšelį 
    Gamintojas
    JUBANA
    Įtampa
    12V
    Galia (W)
    3,2kW
    Sukimosi kryptis
    Pagal laikrodžio rodyklę
    Dantų skaičius
    10
    Starterio tipas
    Su reduktoriumi

  • Starteris su reduktoriumi 12V 3,2kW; BOBCAT, CASE, JCB, LANDINI, MF, PERKINS - 123708525

    • Itampa: 12 V
    • Galia: 3,2 kW
    • Sukimasis: CW / pagal laikrodžio rodyklę
    • Dantu skaicius: 10
    • Starterio tipas: OSGR / su reduktoriumi
    • B+ (Terminalas 30): M8  

    Pastaba: starteris tinkamas naudoti PERKINS varikliuose iki 6 litrų darbinio tūrio.

    Starteris gaminamas, norint užsisakyti kreipkitės – shop@jubana.lt 

     

    ATITIKMENYS:

    GAMINTOJAS GAMINTOJO NUMERIS
    AGCO 836667507
    AGCO 3542190M92
    AGCO 3784889M1
    AGCO 3823621M93
    AGCO 3823621M94
    BOSCH 0001367069
    BOSCH 0986018151
    BOSCH 0986023510
    CARGO 110464
    CARGO 110615
    CARGO 113534
    CARGO 114387
    CASE 234986A1
    CASE 388186A2
    CATERPILLAR 2253148
    CATERPILLAR 3575202
    CLAAS 11445780
    CNH 73327998
    DELCO REMY 19083001
    DELCO REMY DRS0066
    DELCO REMY DRS3289
    DELCO REMY DRS3425
    DIXIE 260-62147
    DIXIE 266-30101
    DIXIE TS-4029
    DIXIE TS-6208
    ELSTOCK 25-0201
    ELSTOCK 25-0334
    ELSTOCK 25-3377
    HC-PARTS CS693
    HC-PARTS CS703
    HC-PARTS CS949
    HELLA 8EA730209001
    HELLA 8EA730219001
    JCB 71440158
    JCB 714/29300R
    JCB 714/40158
    JCB 71429300R
    JUBANA 123708525
    LANDINI 3551773M91
    LANDINI 3648190M91
    LANDINI 3648190M92
    LESTER 17644
    LESTER 17649
    LESTER 18261
    LESTER 18479
    LESTER 19867
    LETRIKA 11.130.795
    LETRIKA 11.130.808
    LETRIKA 11.130.875
    LETRIKA 11.131.219
    LETRIKA 11.131.606
    LETRIKA 11.131.780
    LETRIKA 11.131.946
    LETRIKA 11.131.964
    LETRIKA 11.132.035
    LETRIKA 11.132.160
    LETRIKA 11.132.344
    LETRIKA AZE4151
    LETRIKA AZE4172
    LETRIKA AZE4199
    LETRIKA AZE4207
    LETRIKA AZE4219
    LETRIKA AZE4245
    LETRIKA AZE4276
    LETRIKA AZJ3306
    LETRIKA AZJ3324
    LETRIKA AZJ3331
    LETRIKA AZJ3403
    LETRIKA IS0795
    LETRIKA IS0808
    LETRIKA IS0875
    LETRIKA IS1068
    LETRIKA IS1195
    LETRIKA IS1377
    LISTER PETER 272905
    LISTER PETER 20231963
    LISTER PETER 20234960
    LISTER PETER 20234963
    LUCAS 26286
    LUCAS 26294
    LUCAS 26357
    LUCAS 26369
    LUCAS 27419
    LUCAS 27502
    LUCAS 27518
    LUCAS 27520
    LUCAS 27524
    LUCAS 27570
    LUCAS 27585
    LUCAS 27588
    LUCAS 27592
    LUCAS 27596
    LUCAS 27607
    LUCAS 26294A
    LUCAS 26294D
    LUCAS 26294N
    LUCAS 26357A
    LUCAS 26357B
    LUCAS 26357D
    LUCAS 26357H
    LUCAS 26369D
    LUCAS 27419A
    LUCAS 27419D
    LUCAS 27476A
    LUCAS 27476D
    LUCAS 27502B
    LUCAS 27502E
    LUCAS 27518B
    LUCAS 27518E
    LUCAS 27518F
    LUCAS 27518H
    LUCAS 27518J
    LUCAS 27570B
    LUCAS 27570F
    LUCAS 27585A
    LUCAS 27588A
    LUCAS 27596A
    LUCAS 27607A
    LUCAS LRS00124
    LUCAS LRS00155
    LUCAS LRS00161
    LUCAS LRS00195
    LUCAS LRS00968
    LUCAS LRS02598
    LUCAS NSB524
    MAGNETI MARELLI 54293284
    MAGNETI MARELLI 63227419
    MAGNETI MARELLI 63227478
    MAGNETI MARELLI 63227486
    MAGNETI MARELLI 63227518
    MAGNETI MARELLI 63227520
    MAGNETI MARELLI 63227585
    MAGNETI MARELLI 63227588
    MAGNETI MARELLI 63227592
    MAGNETI MARELLI 63227596
    MAGNETI MARELLI 63229357
    MAGNETI MARELLI 63296357
    MAGNETI MARELLI 943226294
    MAGNETI MARELLI 943226329
    MAGNETI MARELLI 943226348
    MAGNETI MARELLI 943226357
    MAGNETI MARELLI 943226359
    MAGNETI MARELLI 943226366
    MAGNETI MARELLI 943226369
    MAGNETI MARELLI 943227502
    MAGNETI MARELLI 943227518
    MAGNETI MARELLI 943227520
    MAGNETI MARELLI 943227524
    MAGNETI MARELLI 943227570
    MAGNETI MARELLI 943227572
    MAGNETI MARELLI 943252075
    MAGNETI MARELLI 943252076
    MAGNETI MARELLI MSN180
    MAGNETI MARELLI MSN181
    MAGNETI MARELLI MSN191
    MAGNETI MARELLI MSN8040
    MAHLE MS142
    MAHLE MS21
    MAHLE MS289
    MAHLE MS307
    MAHLE MS314
    MAHLE MS333
    MANITOU 745011
    MASSEY FERGUSON 1446802M91
    MASSEY FERGUSON 1447732R1
    MASSEY FERGUSON 3581576M01A
    MASSEY FERGUSON 3581576M02A
    MASSEY FERGUSON 3581576M1
    MASSEY FERGUSON 3581576M3
    MASSEY FERGUSON 3581576R1
    MASSEY FERGUSON 3930508R1
    McCORMICK 388186A1
    McCORMICK 388186A3
    PERKINS 2873126
    PERKINS 2873153
    PERKINS 3586847
    PERKINS 37701400
    PERKINS 1447732MI
    PERKINS 2873001T
    PERKINS 2873A001
    PERKINS 2873A001R
    PERKINS 2873A016
    PERKINS 2873A030
    PERKINS 2873A102
    PERKINS 2873A105
    PERKINS 2873B056
    PERKINS 2873B056R
    PERKINS 2873B071
    PERKINS 3581576MI
    PIC 102-260
    PIC 180-313
    PIC 180-313A
    PIC 182-184
    PIC 182-227
    PRESTOLITE 860714
    PRESTOLITE 20500155
    PRESTOLITE 20500968
    PRESTOLITE 66925089S
    WAI 17649N
    WILSON 91-17-8879
    WILSON 91-17-8897
    WILSON 91-23-6521
    WILSON 91-23-6548
    WILSON 91-23-6548N
    WOOD-UK STR25016
    WOOD-UK STR52055
    WOOD-UK STR60617

     

    PRITAIKYMAI:

    GAMINTOJAS TRANSPORTO PRIEMONĖ TIPAS VARIKLIS DATA
    ATLAS COPCO GENERATOR QAS 100 1004C-44TA G2; 4-cyl; 4,4-L -
    ATLAS COPCO GENERATOR QAS 60 1104C-44T G3; 4-cyl; 4,4-L -
    ATLAS COPCO GENERATOR QAS 80 1104C-44T AG1; 4-cyl; 4,4-L -
    CASE TRACTOR C50 903.27; 3-cyl; 2,7-L 1998-2002
    CASE TRACTOR C60 903.27T; 3-cyl; 2,7-L 1998-2002
    CASE TRACTOR CS68 320.80; 3-cyl; 3,3-L 1994-2004
    CASE TRACTOR CS75 320.81; 3-cyl; 3,3-L 1994-2004
    CASE TRACTOR CX50 903.27; 3-cyl; 2,7-L 1998-2002
    CASE TRACTOR CX60 903.27T; 3-cyl; 2,7-L 1998-2002
    HY-MAC EXCAVATOR 590 6.354; 6-cyl; 5,8-L -
    HY-MAC EXCAVATOR 595 6-cyl; 5,8-L -
    HY-MAC EXCAVATOR 596 6-cyl; 5,8-L -
    HY-MAC EXCAVATOR 690 6-cyl; 5,8-L -
    HY-MAC EXCAVATOR 580C 6-cyl; 5,8-L -
    JCB LOADER 430 6-cyl; 5,8-L 1983-
    JCB EXCAVATOR 811 6.354; 6-cyl; 5,8-L 1985-
    JCB EXCAVATOR 812 6.354; 6-cyl; 5,8-L 1985-
    JCB EXCAVATOR 814 6.354; 6-cyl; 5,8-L 1985-
    JCB EXCAVATOR 817 6.354; 6-cyl; 5,8-L 1985-1988
    JCB EXCAVATOR 818 6.354; 6-cyl; 5,8-L 1985-1990
    JCB EXCAVATOR 820 6.354; 6-cyl; 5,8-L 1985-1990
    JCB BACKHOE LOADER 3CX-4 4.236; 4-cyl; 3,9-L 1994-
    JCB LOADER 420 TU 6.354; 6-cyl; 5,8-L 1982-1991
    JCB BACKHOE LOADER 4CX 4-cyl; 4-L -
    JCB TRACTOR Fastrac 1115 1000-6HR1; 6-cyl; 6-L 1995-1997
    JCB TRACTOR Fastrac 125 1000-6T; 6-cyl; 6-L 1991-1993
    JCB TRACTOR Fastrac 135 1000-6HR5; 6-cyl; 6-L 1993-1997
    JCB TRACTOR Fastrac 145 1000-6T; 6-cyl; 6-L 1991-1993
    JCB TRACTOR Fastrac 155 1000-6T4; 4-cyl; 6-L 1993-1997
    LANDINI TRACTOR Blizzard 1004-42; 4-cyl; 4,2-L -
    LANDINI TRACTOR Frutteto 1004-42; 4-cyl; 4,2-L -
    LANDINI TRACTOR Legend 115 1006-6HR3; 6-cyl; 6-L 1993-2001
    LANDINI TRACTOR Legend 120 1006-60T; 6-cyl; 6-L 2001-2003
    LANDINI TRACTOR Legend 130 1006-60T; 6-cyl; 6-L 1993-2003
    LANDINI TRACTOR Legend 140 1006-60T; 6-cyl; 6-L 2001-2003
    LANDINI TRACTOR Legend 145 1006-6THR; 6-cyl; 6-L 1993-2001
    LANDINI TRACTOR Legend 160 1006-6TW; 6-cyl; 6-L 2001-2003
    LANDINI TRACTOR Legend 165 1006-6THR; 6-cyl; 6-L 1997-2001
    LANDINI TRACTOR Legend 180 1006-60TA; 6-cyl; 6-L 2001-2003
    LANDINI TRACTOR Mini 1004-42; 4-cyl; 4,2-L -
    LANDINI TRACTOR Mythos 110 1006-60; 6-cyl; 6-L 1999-2005
    LANDINI TRACTOR Serie 60 1004-40T; 4-cyl; 4-L -
    LANDINI TRACTOR Serie 80 1004-40T; 4-cyl; 4-L -
    LANDINI TRACTOR Trekker 110 1004-40T; 4-cyl; 4-L -
    LANDINI TRACTOR Trekker 90F 1004-40T; 4-cyl; 4-L -
    LANDINI TRACTOR Vigneto 1004-42; 4-cyl; 4,2-L -
    LAVERDA HARVESTER Various models Perkins -
    LISTER PETTER ENGINE Various models - -
    MANITOU TELEHANDLER MLT 626 1004-4; 4-cyl -
    MANITOU TELEHANDLER MLT 628 1004-4; 4-cyl -
    MANITOU TELEHANDLER MLT 725 1004-4; 4-cyl -
    MANITOU ROTATING TELEHANDLER MRT 1440 1104D-44T; 4-cyl; 4,4-L -
    MANITOU TELEHANDLER MT 928-4 1004-4; 4-cyl -
    MANITOU TELEHANDLER MT 930 1004-4; 4-cyl -
    MASSEY FERGUSON CRAWLER TRACTOR 200 Perkins -
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 1200 A6.354; 6-cyl; 5,8-L 1973-1980
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 3085 1006-6; 6-cyl; 6-L 1992-1993
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 3095 1006-6; 6-cyl; 6-L 1990-1995
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 3115 1006-6; 6-cyl; 6-L 1990-1993
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 3125 1006-6; 6-cyl; 6-L 1990-1995
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 3635 1006-6T; 6-cyl; 6-L 1990-1995
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 3645 1006-6T; 6-cyl; 6-L 1990-1995
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 3655 1006-6TWG; 6-cyl; 6-L 1990-1995
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 4445 44DTA; 4-cyl; 4,4-L 2006-2011
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 4455 44DTA; 4-cyl; 4,4-L 2006-2011
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 5470 44CTA; 4-cyl; 4,4-L 2005-2013
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 5480 49CTA; 4-cyl; 4,9-L 2008-2013
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 5611 44AWI; 4-cyl; 4,4-L 2013-
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 5612 44AWI; 4-cyl; 4,4-L 2013-
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 5613 44AWI; 4-cyl; 4,4-L 2013-
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 6160 1006-6; 6-cyl; 6-L 1995-1997
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 6170 1006-6; 6-cyl; 6-L 1995-1998
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 6180 1006-6T; 6-cyl; 6-L 1995-1998
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 6190 1006.6T; 6-cyl; 6-L 1996-1999
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 6260 1006-60NA; 6-cyl; 6-L 1999-2003
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 6270 1006-60T; 6-cyl; 6-L 1999-2003
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 6280 1006-60T; 6-cyl; 6-L 1999-2003
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 6290 1006-60T; 6-cyl; 6-L 1999-2003
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 6460 1104C-E44TA; 4-cyl; 4,4-L 2003-2007
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 6460 44CTA; 4-cyl; 4,4-L 2007-2012
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 6465 1106C-E60TA; 6-cyl; 6-L 2004-2012
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 6470 44CTA; 4-cyl; 4,4-L 2007-2013
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 6480 1106C-E60TA; 6-cyl; 6-L 2004-2012
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 8110 1006-6T; 6-cyl; 6-L 1995-1999
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 8120 1006-6T; 6-cyl; 6-L 1995-1999
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 8130 1006-6T; 6-cyl; 6-L 1995-1999
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 8210 1006-60TW; 6-cyl; 6-L 1999-2003
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 8220 1006-60TW; 6-cyl; 6-L 1999-2003
    MASSEY FERGUSON CRAWLER TRACTOR 200B Perkins -
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 6612 Dyna-4 49AWI-4V; 4-cyl; 4,9-L 2013-2016
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 6613 Dyna-4 49AWI-4V; 4-cyl; 4,9-L 2013-2016
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 6613 Dyna-6 49AWI-4V; 4-cyl; 4,9-L 2013-2016
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 6614 Dyna-6 49AWI-4V; 4-cyl; 4,9-L 2013-2016
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 6614 Dyna-VT 49AWI-4V; 4-cyl; 4,9-L 2013-2016
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 6615 Dyna-4 49AWI-4V; 4-cyl; 4,9-L 2013-2016
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 6615 Dyna-6 49AWI-4V; 4-cyl; 4,9-L 2013-2016
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 6615 Dyna-VT 49AWI-4V; 4-cyl; 4,9-L 2013-2016
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 6616 Dyna-6 49AWI-4V; 4-cyl; 4,9-L 2013-2016
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 6616 Dyna-VT 49AWI-4V; 4-cyl; 4,9-L 2013-2016
    MCCORMICK TRACTOR CX Series Perkins; 3-cyl; 2,7-L 2000-
    MCCORMICK TRACTOR CX Series Perkins; 4-cyl 2000-
    MCCORMICK TRACTOR CX50 Perkins; 3-cyl; 2,7-L 2000-2004
    MCCORMICK TRACTOR MTX Series 1006-60T; 6-cyl; 6-L 2000-
    MST BACKHOE LOADER M542 1104D-44T; 4-cyl; 4,4-L -
    MST BACKHOE LOADER M544 1104D-44T; 4-cyl; 4,4-L -
    MST TELEHANDLER ST 11.35 1104D-44T; 4-cyl; 4,4-L -
    MST TELEHANDLER ST 13.35 1104D-44T; 4-cyl; 4,4-L -
    MST TELEHANDLER ST 17.30 1104D-44T; 4-cyl; 4,4-L -
    MST TELEHANDLER ST 7.40 1104D-44T; 4-cyl; 4,4-L -
    MST TELEHANDLER ST 8.35 1104D-44T; 4-cyl; 4,4-L -
    MST TELEHANDLER ST 9.35 1104C-44T; 4-cyl; 4,4-L -
    MST TELEHANDLER ST 9.40 1104D-44T; 4-cyl; 4,4-L -
    PALAZZANI LOADER PL85 1104C-44TA; 4-cyl; 4,4-L 2001-2007
    PALAZZANI LOADER PT72 1104C-44T; 4-cyl; 4,4-L 2004-2009
    PALOAD BACKHOE LOADER PB90.3 1104C-44TA; 4-cyl; 4,4-L 2006-2014
    PERKINS ENGINE 1004-4 4-cyl; 4-L -
    PERKINS ENGINE 1004-4T 4-cyl; 4-L -
    PERKINS ENGINE 1006-60 6-cyl; 6-L -
    PERKINS ENGINE 1006-60T 6-cyl; 6-L -
    PERKINS ENGINE 1006-60TA 6-cyl; 6-L -
    PERKINS ENGINE 1006-60TW 6-cyl; 6-L -
    PERKINS ENGINE 1103-C33T 3-cyl; 3,3-L -
    PERKINS ENGINE 1104D-44T 4-cyl; 4,4-L -
    PERKINS ENGINE 1104D-E44T 4-cyl; 4,4-L -
    PERKINS ENGINE 1104D-E44TA 4-cyl; 4,4-L -
    PERKINS ENGINE 1106C-E60TA 6-cyl; 6-L -
    SAMPO ROSENLEW HARVESTER Various models Perkins; 4-cyl 1970-1990
    SANDERSON TELEHANDLER 5M-26 Teleporter 2   1987-
    SANDERSON TELEHANDLER 6-22 Teleporter 2   1987-
    SANDERSON TELEHANDLER 7-25 Teleporter 2   1992-
    SPRA COUPE SPRAYER 7450 1106C...; 6-cyl; 6-L 2005-
    SPRA COUPE SPRAYER 7650 1106C...; 6-cyl; 6-L 2005-
    TEREX BACKHOE LOADER 970 Elite 1104C-44T; 4-cyl; 4,4-L 2005-
    TEREX SKID STEER LOADER PT-100 1104D-44T; 4-cyl; 4,4-L  
    TEREX WHEEL LOADER TL160 1104C-44T; 4-cyl; 4,4-L -
    TEREX WHEEL LOADER TL160 1104C-44T; 4-cyl; 4,4-L -
    TEREX BACKHOE LOADER TLB840 1104D-44TA; 4-cyl; 4,4-L 1999-
    TEREX BACKHOE LOADER TLB890 1104D-44TA; 4-cyl; 4,4-L 1999-
    VENIERI BACKHOE LOADER 5.23 704-30; 4-cyl; 3-L -
    VENIERI BACKHOE LOADER 5.23 C 1004-4; 4-cyl; 4-L 1997-1999
    VENIERI BACKHOE LOADER 5.23 D 1004-42; 4-cyl; 4,2-L 2001-2005
    VENIERI BACKHOE LOADER 7.23 1004-4T; 4-cyl; 4-L 1994-1998
    VENIERI BACKHOE LOADER 7.23 B 1004-40T; 4-cyl; 4-L 1999-2005
    VENIERI LOADER 9.63 B 1104C-44T; 4-cyl; 4,4-L 2008-
    WACKER NEUSON LOADER WL 57 1104D-44T; 4-cyl; 4,4-L -
  • Prenumeruok naujienlaiškį

    Informacija