Starteris su reduktoriumi 12V 2,8kW; PERKINS, MASSEY FERGUSON

  • Kraunamos nuotraukos
    Kodas: 123708200
    Kaina 136 
    Prekė išparduota.
    Susisiekite
    Gamintojas
    JUBANA
    Įtampa
    12V
    Galia (W)
    2,8kW
    Sukimosi kryptis
    Pagal laikrodžio rodyklę
    Dantų skaičius
    10
    Starterio tipas
    Su reduktoriumi

  • Starteris su reduktoriumi 12V 2,8kW; PERKINS, MASSEY FERGUSON - 123708200 

    • Itampa: 12 V
    • Galia: 2,8 kW
    • Sukimasis: CW / pagal laikrodžio rodyklę
    • Dantu skaicius: 10
    • Starterio tipas: OSGR
    • B+ (Terminalas 30): M8 

    Starteris gaminamas, norint užsisakyti kreipkitės – shop@jubana.lt 

     

    ATITIKMENYS: 
     

    GAMINTOJAS GAMINTOJO NUMERIS
    AGCO C000900060090
    BOSCH 0001362020
    BOSCH 0001362093
    BOSCH 0986018151
    CARGO 110443
    CLAAS 6005706629
    CNH 73328002
    DELCO REMY DRS3289
    DELCO REMY DRS3336
    ELSTOCK 25-0201
    ELSTOCK 25-0334
    ELSTOCK 25-1400
    HC-PARTS CS693
    HC-PARTS CS703
    HELLA 8EA730209001
    HELLA 8EA730219001
    HITACHI S12-84
    JUBANA 123708200
    LESTER 17644
    LESTER 17649
    LETRIKA 11.130.526
    LETRIKA AZJ3151
    LETRIKA IS0526
    LUCAS 26148
    LUCAS 26199
    LUCAS 26283
    LUCAS 26375
    LUCAS 26422
    LUCAS 27417
    LUCAS 27435
    LUCAS 27478
    LUCAS 27518
    LUCAS 27520
    LUCAS 27570
    LUCAS 27588
    LUCAS 26148A
    LUCAS 26283A
    LUCAS 26283H
    LUCAS 26283J
    LUCAS 27417A
    LUCAS 27417B
    LUCAS 27417D
    LUCAS 27417E
    LUCAS 27478A
    LUCAS 27478B
    LUCAS LRS00124
    LUCAS LRS00161
    LUCAS LRS00195
    LUCAS LRS00968
    LUCAS LRS02045
    LUCAS NSB503
    LUCAS NSB524
    MAGNETI MARELLI 54293284
    MAGNETI MARELLI 63227478
    MAGNETI MARELLI 63227486
    MAGNETI MARELLI 63227518
    MAGNETI MARELLI 63227520
    MAGNETI MARELLI 63227585
    MAGNETI MARELLI 63227588
    MAGNETI MARELLI 63227596
    MAGNETI MARELLI 63296357
    MAGNETI MARELLI 943226294
    MAGNETI MARELLI 943226329
    MAGNETI MARELLI 943226348
    MAGNETI MARELLI 943226357
    MAGNETI MARELLI 943226359
    MAGNETI MARELLI 943226366
    MAGNETI MARELLI 943226369
    MAGNETI MARELLI 943227502
    MAGNETI MARELLI 943227518
    MAGNETI MARELLI 943227520
    MAGNETI MARELLI 943227524
    MAGNETI MARELLI 943227570
    MAGNETI MARELLI 943227572
    MAGNETI MARELLI 943252075
    MAGNETI MARELLI 943252076
    MAGNETI MARELLI MSN180
    MAGNETI MARELLI MSN191
    MAHLE MS347
    MASSEY FERGUSON 1446802M91
    MASSEY FERGUSON 1447732R1
    MASSEY FERGUSON 3581576M1
    MASSEY FERGUSON 3581576R1
    PERKINS 2873121
    PERKINS 2873141
    PERKINS 37701400
    PERKINS 1447732MI
    PERKINS 2873001T
    PERKINS 2873121T
    PERKINS 2873A001
    PERKINS 2873A010
    PERKINS 2873A030
    PERKINS 2873A102
    PERKINS 2873B056
    PERKINS 2873B071
    PERKINS 3581576MI
    PIC 180-361
    PRESTOLITE 20500124
    WOOD-UK STR25023
    WILSON 91-17-8888
    WILSON 91-17-8888N

     

    PRITAIKYMAI:

    GAMINTOJAS TRANSPORTO PRIEMONĖ TIPAS VARIKLIS DATA
    MASSEY FERGUSON TRACTOR Various models Perkins; 4-cyl -
    PERKINS ENGINE 1004-4 4-cyl; 4-L -
    PERKINS ENGINE 1004-4HR 4-cyl; 4-L -
    PERKINS ENGINE 1004-4T 4-cyl; 4-L -
    PERKINS ENGINE 1103-C33T 3-cyl; 3,3-L -
    PERKINS ENGINE 1104D-44T 4-cyl; 4,4-L -
    PERKINS ENGINE 1104D-E44T 4-cyl; 4,4-L -
    PERKINS ENGINE 1104D-E44TA 4-cyl; 4,4-L -
    PERKINS ENGINE 4.236 4-cyl; 3,9-L -
    PERKINS ENGINE 4.248 4-cyl; 4,1-L -
    PERKINS ENGINE 903.27 3-cyl; 2,7-L -
    PERKINS ENGINE 903.27T 3-cyl; 2,7-L -
  • Alternatyvios prekės

  • Prenumeruok naujienlaiškį

    Informacija