Starteris JUBANA 12V 3,2kW; CASE, MF, VALTRA, ZETOR

  • Kodas: 123708508
    Kaina 156 
    Šią prekę turime sandėlyje.
    Į krepšelį 
    Gamintojas
    JUBANA
    Įtampa
    12V
    Galia (W)
    3,2kW
    Sukimosi kryptis
    Pagal laikrodžio rodyklę
    Dantų skaičius
    11
    Starterio tipas
    Su reduktoriumi

  • Starteris su reduktoriumi 12V 3,2kW; CASE, MF, VALTRA, ZETOR - 123708508

    • Itampa: 12 V
    • Galia: 3,2 kW
    • Sukimasis: CW / pagal laikrodžio rodyklę
    • Dantu skaicius: 11
    • Starterio tipas: OSGR / su reduktoriumi
    • B+ (Terminalas 30): M10  

    Starteris gaminamas, norint užsisakyti kreipkitės – shop@jubana.lt 

     

    ATITIKMENYS:

    GAMINTOJAS GAMINTOJO NUMERIS
    AGCO C000900060010
    BOSCH 0001358007
    BOSCH 0001358021
    BOSCH 0001358050
    BOSCH 0001359026
    BOSCH 0001359047
    BOSCH 0001359107
    BOSCH 0001362052
    BOSCH 0001367067
    BOSCH 0986013691
    BOSCH BX1369
    BOSCH EJD3/12AR4
    BOSCH EJD3/12BR4
    CARGO 110545
    CARGO 111791
    CLAAS 6005706615
    DELCO REMY 19024281
    DELCO REMY 19024841
    DIXIE 260-62112
    DIXIE 260-67129
    DIXIE TS-6001
    DYNAMO M114
    ELMOT 806001000.0
    ELMOT 806006000.0
    ELMOT 806010000.0
    ELMOT 845000.0
    ELMOT 854000.0
    ELMOT 866000.1
    ELMOT R11
    ELMOT R11.01
    ELMOT R11.06
    ELMOT R11.10
    ELMOT R11A
    ELMOT R11F
    ELMOT R11N
    ELSTOCK 25-0177
    ELSTOCK 25-0430
    ELSTOCK 25-2141
    HC-PARTS CS1121
    HC-PARTS CS944
    HELLA 8EA737089001
    HELLA 8EA737583001
    JUBANA 123708508
    LESTER 17258
    LESTER 18480
    LESTER 19740
    LETRIKA 11.130.179
    LETRIKA 11.130.376
    LETRIKA 11.130.414
    LETRIKA 11.131.746
    LETRIKA 11.132.101
    LETRIKA 11.132.169
    LETRIKA AZE4168
    LETRIKA AZE4230
    LETRIKA AZE4251
    LETRIKA AZJ3119
    LETRIKA AZJ3525
    LETRIKA AZJ3599
    LETRIKA IS0179
    LETRIKA IS1303
    LUCAS 26284A
    LUCAS 26284B
    LUCAS 26284E
    LUCAS LRS01031
    LUCAS LRS01088
    LUCAS LRS01338
    MAGNETI MARELLI 63227512
    MAGNETI MARELLI MSN190
    MAGNETON 9144722
    MAGNETON 447115144722
    MAHLE MS184
    MAHLE MS235
    PIC 105-209
    PIC 120-561
    PIC 120-561A
    PIC 120-561B
    PIC 120-561C
    PIC 120-6102
    PIC 120-6102A
    PIC 180-395
    PIC 182-135
    PRESTOLITE 20500147
    SISU 836673289
    SISU 836673353
    SISU V836673353
    VALMET 835331592
    VALTRA VPF7264
    VALTRA DO BRASIL 83646400
    WILSON 91-23-6500
    WILSON 91-36-9500
    WOOD-UK STR50172
    ZETOR 976111
    ZETOR 976116
    ZETOR 976117
    ZETOR 69185771

     

    PRITAIKYMAI:

    GAMINTOJAS TRANSPORTO PRIEMONĖ TIPAS VARIKLIS DATA
    AGCO ENGINE 44CTA 4-cyl; 4,4-L -
    AGCO ENGINE 49CTA 4-cyl; 4,9-L -
    CASE TRACTOR CS105 PRO 44DTA; 4-cyl; 4,4-L 2008-2011
    CASE TRACTOR CS110 420.85; 4-cyl; 4,4-L 1997-2003
    CASE TRACTOR CS120 420.85; 4-cyl; 4,4-L 1997-2003
    CASE TRACTOR CS130 420.85; 4-cyl; 4,4-L 1997-2003
    CASE TRACTOR CS150 420.85; 4-cyl; 4,4-L 1997-2003
    CASE TRACTOR CS78 420.81; 4-cyl; 4,4-L 1994-2003
    CASE TRACTOR CS80 PRO 44DT; 4-cyl; 4,4-L 2007-2008
    CASE TRACTOR CS85 PRO 44DTA; 4-cyl; 4,4-L 2008-2011
    CASE TRACTOR CS86 420.82; 4-cyl; 4,4-L 1995-2003
    CASE TRACTOR CS94 420.83; 4-cyl; 4,4-L 1994-2004
    CASE TRACTOR CS95 PRO 44DTA; 4-cyl; 4,4-L 2008-2011
    CHALLENGER SPRAYER RG635B 49CTA; 4-cyl; 4,9-L -
    CHALLENGER WINDROWER WR9740 49CTA; 4-cyl; 4,9-L -
    CLAAS HARVESTER Consul 4.236; 4-cyl; 3,9-L 1966-1974
    CLAAS HARVESTER Consul 4.236; 4-cyl; 3,9-L 1977-1993
    CLAAS HARVESTER Corsar 4.236; 4-cyl; 3,9-L 1973-1974
    CLAAS HARVESTER Cosmos 4.236; 4-cyl; 3,9-L 1966-1972
    CLAAS HARVESTER Dominator 48 4.236; 4-cyl; 3,9-L 1979-1993
    CLAAS HARVESTER Dominator 56 4.236; 4-cyl; 3,9-L 1979-1993
    CLAAS HARVESTER Dominator 66 6.354; 6-cyl; 5,8-L 1980-1993
    CLAAS HARVESTER Europa 4.236; 4-cyl; 3,9-L 1966-1972
    CLAAS CHOPPER Jaguar 60SF 6.354; 6-cyl; 5,8-L 1974-
    CLAAS HARVESTER Mercator 50 4.236; 4-cyl; 3,9-L 1973-1974
    CLAAS HARVESTER Mercator 60 6.354; 6-cyl; 5,8-L 1973-1974
    CLAAS HARVESTER Mercator 60 6.354; 6-cyl; 5,8-L 1981-1993
    CLAAS HARVESTER Mercator 70 6.354; 6-cyl; 5,8-L 1973-1974
    CLAAS HARVESTER Mercator 75 6.354; 6-cyl; 5,8-L 1974-
    CLAAS HARVESTER Mercator 75 6.354; 6-cyl; 5,8-L 1981-1993
    CLAAS HARVESTER Mercator 75R 6.354; 6-cyl; 5,8-L 1974-
    CLAAS HARVESTER Mercator 75R 6.354; 6-cyl; 5,8-L 1981-1993
    CLAAS HARVESTER Mercur 4.236; 4-cyl; 3,9-L 1966-1972
    CLAAS HARVESTER Senator 6.354; 6-cyl; 5,8-L 1966-1972
    CRYSTAL TRACTOR TRACTOR Orion 13 Sisu; 4-cyl; 4,4-L -
    HESSTON WINDROWER WR9735 49CTA; 4-cyl; 4,9-L -
    HESSTON WINDROWER WR9740 49CTA; 4-cyl; 4,9-L -
    HESSTON WINDROWER WR9760 49CTA; 4-cyl; 4,9-L -
    HESSTON WINDROWER WR9860 49CTA; 4-cyl; 4,9-L -
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 4292 420DS; 4-cyl; 4,4-L 2009-
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 4297 420DS; 4-cyl; 4,4-L 2009-
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 4299 420DSA; 4-cyl; 4,4-L 2009-
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 460 XTRA 420DS; 4-cyl; 4,4-L 2011-
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 460 XTRA 44DTA; 4-cyl; 4,4-L 2009-
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 470 XTRA 420DS; 4-cyl; 4,4-L 2011-
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 470 XTRA 44DTA; 4-cyl; 4,4-L 2009-
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 480 XTRA 420DS; 4-cyl; 4,4-L 2011-
    MASSEY FERGUSON TRACTOR 480 XTRA 44DTA; 4-cyl; 4,4-L 2009-
    MCCORMICK TELEHANDLER TELE-TRAC 44CWA-2V; 4-cyl; 4,4-L -
    SAMPO ROSENLEW HARVESTER 410 411BL; 4-cyl; 4,2-L 1974-1979
    SAMPO ROSENLEW HARVESTER 3065L 44DT; 4-cyl; 4,4-L -
    SAMPO ROSENLEW FOREST HARVESTER SR1046X 44DT; 4-cyl; 4,4-L -
    SAMPO ROSENLEW HARVESTER SR3045C 44DT; 4-cyl; 4,4-L -
    SAMPO ROSENLEW HARVESTER SR3085L 44DT; 4-cyl; 4,4-L -
    VALTRA (VALMET) TRACTOR 655 D44D7; 4-cyl; 4,4-L 1988-1991
    VALTRA (VALMET) TRACTOR 665 420D; 4-cyl; 4,4-L 1992-1997
    VALTRA (VALMET) TRACTOR 702 411B; 4-cyl; 4,2-L 1972-1980
    VALTRA (VALMET) TRACTOR 702 411BS; 4-cyl; 4,2-L 1972-1980
    VALTRA (VALMET) TRACTOR 703 411C; 4-cyl; 4,4-L -
    VALTRA (VALMET) TRACTOR 705 TD44DS7; 4-cyl; 4,4-L 1982-1991
    VALTRA (VALMET) TRACTOR 712 411B; 4-cyl; 4,2-L -
    VALTRA (VALMET) TRACTOR 755 411CS; 4-cyl; 4,4-L 1989-1991
    VALTRA (VALMET) TRACTOR 800 420D; 4-cyl; 4,4-L 1997-2001
    VALTRA (VALMET) TRACTOR 802 411CS; 4-cyl; 4,4-L 1980-1983
    VALTRA (VALMET) TRACTOR 803 411CS; 4-cyl; 4,4-L -
    VALTRA (VALMET) TRACTOR 805 TD44DS8; 4-cyl; 4,4-L 1982-1991
    VALTRA (VALMET) TRACTOR 855 TD44DS8; 4-cyl; 4,4-L 1989-1991
    VALTRA (VALMET) TRACTOR 900 420DS; 4-cyl; 4,4-L 1997-2002
    VALTRA (VALMET) TRACTOR 902 411CS; 4-cyl; 4,4-L -
    VALTRA (VALMET) TRACTOR 903 411CS9; 4-cyl; 4,4-L 1979-1983
    VALTRA (VALMET) TRACTOR 912 411CS; 4-cyl; 4,4-L -
    VALTRA (VALMET) TRACTOR 1102 411BS; 4-cyl; 4,2-L 1973-1980
    VALTRA (VALMET) TRACTOR 1203 411...; 4-cyl; 4,2-L 1980-1983
    VALTRA (VALMET) TRACTOR 6000 420...; 4-cyl; 4,4-L 1993-1996
    VALTRA (VALMET) TRACTOR 6200 44DT; 4-cyl; 4,4-L 1996-2000
    VALTRA (VALMET) TRACTOR 6250 44DT; 4-cyl; 4,4-L -
    VALTRA (VALMET) TRACTOR 6300 420DS; 4-cyl; 4,4-L 1991-1998
    VALTRA (VALMET) TRACTOR 6300 44DT; 4-cyl; 4,4-L 1991-
    VALTRA (VALMET) TRACTOR 6350 44DT; 4-cyl; 4,4-L -
    VALTRA (VALMET) TRACTOR 6400 420DS; 4-cyl; 4,4-L 1991-1994
    VALTRA (VALMET) TRACTOR 6400 420DW; 4-cyl; 4,4-L 1994-2000
    VALTRA (VALMET) TRACTOR 6400 420DWRE; 4-cyl; 4,4-L -
    VALTRA (VALMET) TRACTOR 6400 44ET; 4-cyl; 4,4-L -
    VALTRA (VALMET) TRACTOR 6550 44ET; 4-cyl; 4,4-L 1998-
    VALTRA (VALMET) TRACTOR 6600 420DS; 4-cyl; 4,4-L 1991-1998
    VALTRA (VALMET) TRACTOR 6850 44EWI; 4-cyl; 4,4-L 1998-
    VALTRA (VALMET) TRACTOR A85 420DSRE; 4-cyl; 4,4-L 2002-2004
    VALTRA (VALMET) TRACTOR A85 44DTA; 4-cyl; 4,4-L -
    VALTRA (VALMET) TRACTOR A95 420DSRE; 4-cyl; 4,4-L 2002-2004
    VALTRA (VALMET) TRACTOR A95 44DT; 4-cyl; 4,4-L 2002-2004
    VALTRA (VALMET) TRACTOR A95 44DTA; 4-cyl; 4,4-L -
    VALTRA (VALMET) TRACTOR N101 44CTA; 4-cyl; 4,4-L -
    VALTRA (VALMET) TRACTOR N101 44DTA; 4-cyl; 4,4-L -
    VALTRA (VALMET) TRACTOR N103.4 44AWI; 4-cyl; 4,4-L -
    VALTRA (VALMET) TRACTOR N111 44CWA; 4-cyl; 4,4-L -
    VALTRA (VALMET) TRACTOR N111 44DTA; 4-cyl; 4,4-L -
    VALTRA (VALMET) TRACTOR N111 44EWA; 4-cyl; 4,4-L -
    VALTRA (VALMET) TRACTOR N113 44AWI; 4-cyl; 4,4-L -
    VALTRA (VALMET) TRACTOR N121 44CWA; 4-cyl; 4,4-L -
    VALTRA (VALMET) TRACTOR N123 44AWI; 4-cyl; 4,4-L -
    VALTRA (VALMET) TRACTOR N123 49AWI; 4-cyl; 4,9-L -
    VALTRA (VALMET) TRACTOR N141 49CWA; 4-cyl; 4,4-L -
    VALTRA (VALMET) TRACTOR N143 49AWI; 4-cyl; 4,9-L -
    VALTRA (VALMET) TRACTOR N163 49AWI; 4-cyl; 4,9-L -
    VALTRA (VALMET) TRACTOR N82 44DTA; 4-cyl; 4,4-L -
    VALTRA (VALMET) TRACTOR N91 44DT; 4-cyl; 4,4-L -
    VALTRA (VALMET) TRACTOR N91 44DTA; 4-cyl; 4,4-L -
    VALTRA (VALMET) TRACTOR N92 44DTA; 4-cyl; 4,4-L -
    VALTRA (VALMET) TRACTOR X100 420DWRE; 4-cyl; 4,4-L 1999-
    VALTRA (VALMET) TRACTOR X110 420DWRE; 4-cyl; 4,4-L 1999-
    VALTRA (VALMET) TRACTOR X120 420DWRIE; 4-cyl; 4,4-L 1999-
    VALTRA DO BRASIL TRACTOR A750L 420D; 4-cyl; 4,4-L 2009-
    VALTRA DO BRASIL TRACTOR A950 420DS; 4-cyl; 4,4-L 2009-
    VALTRA DO BRASIL TRACTOR A990 420DS; 4-cyl; 4,4-L 2009-
    VALTRA DO BRASIL TRACTOR BH135i 420DSA; 4-cyl; 4,4-L -
    VALTRA DO BRASIL TRACTOR BM100 420DR; 4-cyl; 4,4-L -
    VALTRA DO BRASIL TRACTOR BM100 420DS; 4-cyl; 4,4-L 2008-
    VALTRA DO BRASIL TRACTOR BM110 420DS; 4-cyl; 4,4-L 2008-
    VALTRA DO BRASIL TRACTOR BM125i 420DSA; 4-cyl; 4,4-L 2008-
    ZETOR TRACTOR 4320 Z6201; 4-cyl; 3,5-L 1992-
    ZETOR TRACTOR 4320 Z6202; 4-cyl; 3,9-L 1992-
    ZETOR TRACTOR 4321 Z6201; 4-cyl; 3,5-L 1992-
    ZETOR TRACTOR 4321 Z6202; 4-cyl; 3,9-L 1992-
    ZETOR TRACTOR 4340 Z6201; 4-cyl; 3,5-L 1992-
    ZETOR TRACTOR 4340 Z6202; 4-cyl; 3,9-L 1992-
    ZETOR TRACTOR 4341 Z6202; 4-cyl; 3,9-L 1997-
    ZETOR TRACTOR 5320 Z7201; 4-cyl; 3,6-L 1992-
    ZETOR TRACTOR 5321 Z7202; 4-cyl; 3,9-L 1977-
    ZETOR TRACTOR 5340 Z7201; 4-cyl; 3,6-L 1992-
    ZETOR TRACTOR 5341 Z7202; 4-cyl; 3,9-L 1977-
    ZETOR TRACTOR 5911 Z5901; 4-cyl; 3,5-L 1978-1980
    ZETOR TRACTOR 5945 Z5901; 4-cyl; 3,5-L 1978-1980
    ZETOR TRACTOR 6011 Z6001; 4-cyl; 3,5-L 1980-1984
    ZETOR TRACTOR 6045 Z6001; 4-cyl; 3,5-L 1980-1984
    ZETOR TRACTOR 6211 Z6201; 4-cyl; 3,5-L 1984-1990
    ZETOR TRACTOR 6212 Z6201; 4-cyl; 3,5-L 1984-1990
    ZETOR TRACTOR 6245 Z6201; 4-cyl; 3,5-L 1984-1990
    ZETOR TRACTOR 6320 Z7701; 4-cyl; 3,9-L 1992-
    ZETOR TRACTOR 6321 Z7702; 4-cyl; 3,9-L 1977-
    ZETOR TRACTOR 6340 Z7701; 4-cyl; 3,9-L 1992-
    ZETOR TRACTOR 6341 Z7702; 4-cyl; 3,9-L 1977-
    ZETOR TRACTOR 6711 Z6701; 4-cyl; 3,5-L 1974-1977
    ZETOR TRACTOR 6718 Z6701; 4-cyl; 3,5-L 1974-1977
    ZETOR TRACTOR 6745 Z6701; 4-cyl; 3,5-L 1974-1977
    ZETOR TRACTOR 6748 Z6701; 4-cyl; 3,5-L 1974-1977
    ZETOR TRACTOR 6911 Z6901; 4-cyl; 3,6-L 1978-1980
    ZETOR TRACTOR 6918 Z6901; 4-cyl; 3,6-L 1978-1980
    ZETOR TRACTOR 6945 Z6901; 4-cyl; 3,6-L 1978-1980
    ZETOR TRACTOR 7011 Z7001; 4-cyl; 3,6-L 1980-1984
    ZETOR TRACTOR 7045 Z7001; 4-cyl; 3,6-L 1980-1984
    ZETOR TRACTOR 7211 Z7201; 4-cyl; 3,6-L 1984-1290
    ZETOR TRACTOR 7245 Z7201; 4-cyl; 3,6-L 1984-1990
    ZETOR TRACTOR 7321 Z7302; 4-cyl; 3,9-L 1997-
    ZETOR TRACTOR 7340 Z7301; 4-cyl; 3,9-L 1992-
    ZETOR TRACTOR 7341 Z7302; 4-cyl; 3,9-L 1997-
    ZETOR TRACTOR 7711 Z7701; 4-cyl; 3,9-L 1986-1990
    ZETOR TRACTOR 7745 Z7701; 4-cyl; 3,9-L 1986-1990
  • Prenumeruok naujienlaiškį

    Informacija