Starteris JUBANA 12V 4,2kW; CASE, CHALLENGER, MF, VALTRA

  • Kraunamos nuotraukos
    Kodas: 123708301
    Kaina 224 
    Šią prekę turime sandėlyje.
    Į krepšelį 
    Gamintojas
    JUBANA
    Įtampa
    12V
    Galia (W)
    4,2kW
    Sukimosi kryptis
    Pagal laikrodžio rodyklę
    Dantų skaičius
    11
    Starterio tipas
    Su planetariniu reduktoriumi

  • Starteris su planetariniu reduktoriumi 12V 4,2kW; CASE, CHALLENGER, MF, VALTRA - 123708301

    • Itampa: 12 V
    • Galia: 4,2 kW
    • Sukimasis: CW / pagal laikrodžio rodyklę
    • Dantu skaicius: 11
    • Starterio tipas: PLGR / su planetariniu reduktoriumi
    • B+ (Terminalas 30): M10  

    Starteris gaminamas, norint užsisakyti kreipkitės – shop@jubana.lt 

     

    ATITIKMENYS:

    GAMINTOJAS GAMINTOJO NUMERIS
    AGCO 569018D1
    AGCO V836866817
    AGCO V836873457
    BOSCH 0001260025
    BOSCH 0001260026
    CARGO 113570
    CASE 47111575
    CASE 84284540
    DELCO REMY DRS0569
    DIXIE 260-26102
    ELSTOCK 25-4033
    HESSTON 836873290
    JUBANA 123708301
    LETRIKA 11.130.836
    LETRIKA 11.131.542
    LETRIKA 11.131.727
    LETRIKA 11.131.968
    LETRIKA 11.132.174
    LETRIKA 11.132.356
    LETRIKA 11.132.359
    LETRIKA AZF4141
    LETRIKA AZF4190
    LETRIKA AZF4261
    LETRIKA AZF4320
    LETRIKA AZF4369
    LETRIKA AZF4370
    LETRIKA AZF4513
    LETRIKA IS0836
    LUCAS LRS02361
    MAHLE MS175
    NEW HOLLAND 87693781
    NEW HOLLAND 87751000
    NEW HOLLAND 162000090722
    PRESTOLITE 35259360
    SISU 836673290
    SISU 836866817
    SISU 836873088
    SISU 836873457
    VALTRA (VALMET) 83646500
    VALTRA (VALMET) 89732200
    VALTRA (VALMET) VPF7263
    WOOD-UK STR50592

     

    PRITAIKYMAI:
     

    GAMINTOJAS TRANSPORTO PRIEMONĖ TIPAS VARIKLIS DATA
    CASE TRACTOR CVX 1135 620.89; 6-cyl; 6,6-L 2003-2007
    CASE TRACTOR CVX 1145 620...; 6-cyl; 6,6-L 2003-2007
    CASE TRACTOR CVX 1155 620...; 6-cyl; 6,6-L 2003-2007
    CASE TRACTOR CVX 1170 620...; 6-cyl; 6,6-L 2003-2007
    CASE TRACTOR CVX 1190 620...; 6-cyl; 6,6-L 2003-2005
    CASE TRACTOR CVX 1195 620...; 6-cyl; 6,6-L 2003-2005
    CASE TRACTOR CVX 120 620.84; 6-cyl; 6,6-L 2000-2003
    CASE TRACTOR CVX 130 620.82; 6-cyl; 6,6-L 2000-2003
    CASE TRACTOR CVX 140 620.60; 6-cyl; 6,6-L 2007-2009
    CASE TRACTOR CVX 150 620.83; 6-cyl; 6,6-L 2000-2003
    CASE TRACTOR CVX 160 620.62; 6-cyl; 6,6-L 2007-2009
    CASE TRACTOR CVX 170 620.90; 6-cyl; 6,6-L 2000-2003
    CASE TRACTOR CVX 175 620...; 6-cyl; 6,6-L 2007-
    CASE TRACTOR CVX 190 620...; 6-cyl; 6,6-L 2007-
    CASE TRACTOR CVX 195 620...; 6-cyl; 6,6-L 2007-
    CHALLENGER TERRA-GATOR 8333 84CTA; 6-cyl; 8,4-L -
    CHALLENGER HARVESTER 652C 84CTA; 6-cyl; 8,4-L -
    CHALLENGER HARVESTER 660B 84CTA; 6-cyl; 8,4-L -
    CHALLENGER HARVESTER 670B 84CTA; 6-cyl; 8,4-L -
    CHALLENGER TRACTOR MT665D 84CTA; 6-cyl; 8,4-L 2011-2013
    CHALLENGER TRACTOR MT685D 84CTA; 6-cyl; 8,4-L 2011-2013
    CHALLENGER TRACTOR MT745D 84CTA; 6-cyl; 8,4-L -
    CHALLENGER TRACTOR MT755D 84CTA; 6-cyl; 8,4-L 2012-2013
    CHALLENGER TRACTOR MT765D 84CTA; 6-cyl; 8,4-L 2012-2013
    CHALLENGER SPRAYER RG1100 84CTA; 6-cyl; 8,4-L -
    CHALLENGER SPRAYER RG1300 84CTA; 6-cyl; 8,4-L -
    CHALLENGER SPRAYER RG645B 74CTA; 6-cyl; 7,4-L -
    CHALLENGER SPRAYER RG655B 74CTA; 6-cyl; 7,4-L -
    CHALLENGER TERRA-GATOR TG845 84CTA; 6-cyl; 8,4-L -
    CRYSTAL TRACTOR TRACTOR Orion 16 Sisu Diesel -
    HESSTON WINDROWER WR9770 66CTA; 6-cyl; 6,6-L -
    HESSTON WINDROWER WR9870 66CTA; 6-cyl; 6,6-L -
    JCB FASTRAC 8280 84...; 6-cyl; 8,4-L -
    JCB FASTRAC 8310 84...; 6-cyl; 8,4-L -
    JCB FASTRAC 3200 Xtra 74AWF; 6-cyl; 7,4-L -
    JCB FASTRAC 3230 Xtra 74AWF; 6-cyl; 7,4-L -
    MASSEY FERGUSON HARVESTER 32 620DS; 6-cyl; 6,6-L 2008-
    MASSEY FERGUSON HARVESTER 34 Sisu Diesel 2008-
    MASSEY FERGUSON HARVESTER 5650 620DS; 6-cyl; 6,6-L 2008-
    SAMPO ROSENLEW FOREST HARVESTER SR1066 66ETA; 6-cyl; 6,6-L -
    VALTRA (VALMET) TRACTOR 905 D66D9; 6-cyl; 6,6-L 1984-1991
    VALTRA (VALMET) TRACTOR 6900 620DRE; 6-cyl; 6,6-L 1997-2000
    VALTRA (VALMET) TRACTOR 8050 620DS; 6-cyl; 6,6-L 1995-2001
    VALTRA (VALMET) TRACTOR 8050 620DSR; 6-cyl; 6,6-L 1995-2001
    VALTRA (VALMET) TRACTOR 8050 620DSRE; 6-cyl; 6,6-L 2001-2003
    VALTRA (VALMET) TRACTOR 8050 66EWA; 6-cyl; 6,6-L 2003-2004
    VALTRA (VALMET) TRACTOR 8100 620DS; 6-cyl; 6,6-L 1990-1996
    VALTRA (VALMET) TRACTOR 8150 620DS; 6-cyl; 6,6-L 1996-
    VALTRA (VALMET) TRACTOR 8400 620DS; 6-cyl; 6,6-L 1993-2004
    VALTRA (VALMET) TRACTOR 8450 620DW; 6-cyl; 6,6-L 1996-
    VALTRA (VALMET) TRACTOR 8550 634DS; 6-cyl 1996-
    VALTRA (VALMET) TRACTOR 8750 634DA; 6-cyl 1996-2002
    VALTRA (VALMET) TRACTOR 8750 634DS; 6-cyl 1996-1998
    VALTRA (VALMET) TRACTOR 8950 634DS; 6-cyl 1998-
    VALTRA (VALMET) TRACTOR S233 84AWI-4V; 6-cyl; 8,4-L -
    VALTRA (VALMET) TRACTOR S260 645ESBAE ; 6-cyl; 8,4-L 2001-2003
    VALTRA (VALMET) TRACTOR S263 84AWI-4V; 6-cyl; 8,4-L -
    VALTRA (VALMET) TRACTOR S280 84ETA; 6-cyl; 8,4-L 2003-2008
    VALTRA (VALMET) TRACTOR S293 84AWI-4V; 6-cyl; 8,4-L -
    VALTRA (VALMET) TRACTOR S323 84AWI-4V; 6-cyl; 8,4-L -
    VALTRA (VALMET) TRACTOR S353 84AWI-4V; 6-cyl; 8,4-L -
    VALTRA (VALMET) TRACTOR T120 620DSRE; 6-cyl; 6,6-L 2002-2004
    VALTRA (VALMET) TRACTOR T120 66ET; 6-cyl; 6,6-L 2004-2007
    VALTRA (VALMET) TRACTOR T121 66CTA-4V; 6-cyl; 6,6-L 2007-
    VALTRA (VALMET) TRACTOR T130 620DSRE; 6-cyl; 6,6-L 2002-
    VALTRA (VALMET) TRACTOR T131 66CTA-4V; 6-cyl; 6,6-L 2007-
    VALTRA (VALMET) TRACTOR T133 66AWI-4V; 6-cyl; 6,6-L -
    VALTRA (VALMET) TRACTOR T140 620DSRAE; 6-cyl; 6,6-L 2002-
    VALTRA (VALMET) TRACTOR T151 66CTA-4V; 6-cyl; 6,6-L 2007-
    VALTRA (VALMET) TRACTOR T153 66AWI-4V; 6-cyl; 6,6-L -
    VALTRA (VALMET) TRACTOR T160 620DSRAE; 6-cyl; 6,6-L 2002-2004
    VALTRA (VALMET) TRACTOR T161 66CTA-4V; 6-cyl; 6,6-L 2007-
    VALTRA (VALMET) TRACTOR T163 74AWI-4V; 6-cyl; 7,4-L -
    VALTRA (VALMET) TRACTOR T170 634DSRAE; 6-cyl; 7,4-L 2002-2004
    VALTRA (VALMET) TRACTOR T173 74AWI-4V; 6-cyl; 7,4-L -
    VALTRA (VALMET) TRACTOR T180 74ETA; 6-cyl; 7,4-L 2002-2004
    VALTRA (VALMET) TRACTOR T183 74AWI-4V; 6-cyl; 7,4-L -
    VALTRA (VALMET) TRACTOR T190 74ETA ; 6-cyl; 7,4-L 2002-2004
    VALTRA (VALMET) TRACTOR T191 74CTA-4V; 6-cyl; 7,4-L 2007-
    VALTRA (VALMET) TRACTOR T193 74AWI-4V; 6-cyl; 7,4-L -
    VALTRA (VALMET) TRACTOR T203 74AWI-4V; 6-cyl; 7,4-L -
    VALTRA (VALMET) TRACTOR T213 74AWI-4V; 6-cyl; 7,4-L -
    VALTRA DO BRASIL HARVESTER BC4500 620DSR; 6-cyl; 6,6-L 2008-
    VALTRA DO BRASIL HARVESTER BC4500R 620DSR; 6-cyl; 6,6-L -
    VALTRA DO BRASIL TRACTOR BH145 620DS; 6-cyl; 6,6-L 2008-
    VALTRA DO BRASIL TRACTOR BH165 620DS; 6-cyl; 6,6-L 2008-
    VALTRA DO BRASIL TRACTOR BH180 620DS; 6-cyl; 6,6-L 2010-
    VALTRA DO BRASIL TRACTOR BH185i 620DSA; 6-cyl; 6,6-L 2008-
    VALTRA DO BRASIL TRACTOR BH200 620DS; 6-cyl; 6,6-L -
    VALTRA DO BRASIL TRACTOR BH205i 620DSA; 6-cyl; 6,6-L 2008-
    VALTRA DO BRASIL TRACTOR BH210i 620DS; 6-cyl; 6,6-L -
  • Prenumeruok naujienlaiškį

    Informacija