Generatorius 14V 150A; FENDT, JOHN DEERE

  • Kraunamos nuotraukos
    Kodas: 143701095
    Kaina 140 
    Šią prekę turime sandėlyje.
    Į krepšelį 
    Gamintojas
    JUBANA
    Įtampa
    14V
    Srovės stiprumas
    150 A
    Sukimosi kryptis
    Pagal laikrodžio rodyklę
  •  

    Generatorius 14V 150A; FENDT, JOHN DEERE - 143701095 

    Įtampa: 14V
    Srovės stiprumas: 150A
    Sukimasis: CW
    Skriemulio tipas: W/P
     

    ATITIKMENYS:

    GAMINTOJAS GAMINTOJO NUMERIS
    AGCO C000900010620
    AGCO C718901010010
    BOSCH 0123510060
    BOSCH 0123510074
    BOSCH 0123512502
    BOSCH 0123520015
    BOSCH 0123520030
    BOSCH 0124615041
    BOSCH 0124615053
    BOSCH 0986043130
    CARGO 112196
    CARGO 115987
    CASE 87452821
    DAF 1340893
    DELCO REMY DRB3130
    DEUTZ AG (KHD) 01180758
    ELSTOCK 28-4585
    FENDT F934900010040
    FENDT G515900010100
    FIAT AGRI 73327991
    HC-PARTS CA1480IR
    HELLA 8EL737704001
    JUBANA 143701095
    LESTER 12675
    LETRIKA 11.203.119
    LETRIKA 11.203.860
    LETRIKA 11.204.149
    LETRIKA AAN5136
    LETRIKA AAN5308
    LETRIKA AAN5761
    LETRIKA IA1057
    LUCAS LRA02138
    MAHLE MG3
    MAN 51261017221
    MAN 51261017251
    MERCEDES BENZ 0101541502
    MERCEDES BENZ A0101541502
    SAME 294396100
    SAME 294396500

     

    PRITAIKYMAI:

    GAMINTOJAS TRANSPORTO PRIEMONĖ TIPAS VARIKLIS DATA
    FENDT TRACTOR Farmer 308 LS TD226-4; 4-cyl; 4.2-L 1980-1990
    FENDT TRACTOR Farmer 308 LSA TD226-B4; 4-cyl; 4.2-L 1989-
    FENDT TRACTOR Farmer 309 C 4-cyl; 3.2-L 1997-2003
    FENDT TRACTOR Farmer 309 LS TD226-4; 4-cyl; 4.2-L 1989-
    FENDT TRACTOR Farmer 310 LS TD226-4; 4-cyl; 4.2-L 1984-1996
    FENDT TRACTOR Farmer 311 LSA D226B-6; 6-cyl; 6.2-L 1991-
    FENDT TRACTOR Farmer 311LS D226B-6; 6-cyl; 6.2-L 1991-
    FENDT TRACTOR Farmer 312 LSA D226B-6; 6-cyl; 6.2-L 1991-
    FENDT TRACTOR Favorit 510 C TD226B-4; 4-cyl; 4.2-L 1993-1999
    FENDT TRACTOR Favorit 510CA TD226B-4; 4-cyl; 4.2-L 1993-1999
    FENDT TRACTOR Favorit 711 Vario BF6M2013; 6-cyl; 5.7-L 1998-2003
    FENDT TRACTOR Favorit 712 Vario BF6M2013C; 6-cyl; 5.7-L 1998-2003
    FENDT TRACTOR Favorit 714 Vario BF6M2013C; 6-cyl; 5.7-L 1998-2003
    FENDT TRACTOR Favorit 716 Vario BF6M2013C; 6-cyl; 5.7-L 1998-2003
    FENDT TRACTOR Favorit 816 D0826LE; 6-cyl; 6.9-L 1993-2003
    FENDT TRACTOR Favorit 818 D0826...; 6-cyl; 6.9-L 1993-2003
    FENDT TRACTOR Favorit 822 D0826...; 6-cyl; 6.9-L 1993-2003
    FENDT TRACTOR Favorit 824 D0826...; 6-cyl; 6.9-L 1993-2003
    FENDT TRACTOR Favorit 916 Vario D0826LE; 6-cyl; 6.9-L 1996-1999
    FENDT TRACTOR Favorit 920 Vario D0826LE; 6-cyl; 6.9-L 1997-2002
    FENDT TRACTOR Favorit 924 Vario D0826...; 6-cyl; 6.9-L 1997-2002
    FENDT TRACTOR Favorit 926 Vario D0826...; 6-cyl; 6.9-L 1996-2002
    JOHN DEERE TRACTOR 6100 4045; 4-cyl; 4.5-L 1992-1997
    JOHN DEERE TRACTOR 6110 4045T; 4-cyl; 4.5-L 1998-2001
    JOHN DEERE TRACTOR 6210 4045T; 4-cyl; 4.5-L 1999-2002
    JOHN DEERE TRACTOR 6215 4045T; 4-cyl; 4.5-L 2002-2005
    JOHN DEERE TRACTOR 6310 4045T; 4-cyl; 4.5-L 1999-2002
    JOHN DEERE TRACTOR 6320 4045HL...; 4-cyl; 4.5-L 2002-2005
    JOHN DEERE TRACTOR 6410 4045T; 4-cyl; 4.5-L 1999-2002
    JOHN DEERE TRACTOR 6100 L 4045; 4-cyl; 4.5-L 1992-1997
    JOHN DEERE TRACTOR 6110 L 4045T; 4-cyl; 4.5-L 1998-2001
    JOHN DEERE TRACTOR 6210 L 4045T; 4-cyl; 4.5-L 1999-2002
    JOHN DEERE TRACTOR 6310 L 4045T; 4-cyl; 4.5-L 1999-2002
    JOHN DEERE TRACTOR 6410 L 4045T; 4-cyl; 4.5-L 1999-2002
    JOHN DEERE TRACTOR 6410 S 4045T; 4-cyl; 4.5-L 1999-2002
  • Prenumeruok naujienlaiškį

    Informacija