Automobiliniai telefono laikikliai

 •  

  Automobiliniai telefonų laikikliai internetu

  Kokybiškas telefono laikiklis automobiliui yra puikus priedas bet kuriai transporto priemonei, kurioje nėra įmontuotos navigacijos sistemos ar specialios vietos telefonui. Laikiklis suteikia saugų ir paprastą būdą vairuotojui paskambinti, naudotis patogiai navigacija ar, jei laikiklis su beviele pakrovimo parinktimi, pasikrauti telefoną kelyje.
  Elektroninėje parduotuvėje jubana.lt galite įsigyti kokybiškus tvirtus telefono laikiklius su bevieliu įkrovikliu, kurie ne tik stabiliai laikys Jūsų telefoną kelionės metu, bet ir leis jį saugiai vartyti 360 laipsnių kampu. Mūsų universalūs automobiliniai telefonų laikikliai nustebins savo kaina ir funkcionalumu. Išbandykite ir įsitikinkite tuo patys!

  GPS navigacija

  GPS navigacija naudojasi daug vairuotojų, tačiau ne visi turi ar nori investuoti į automobilį su įdiegta navigacine sistema. Pasirenkamas pigesnis variantas – naudotis telefone esančią GPS sistema. Kad būtų saugu naudotis navigacine sistema ir nereikėtų rankoje laikyti telefono, būtina įsigyti stabilų telefono laikiklį, kuris turi galimybę horizontaliai ar vertikaliai paversti telefono ekraną. Automobiliniai telefonų laikikliai leidžia lengvai sekti navigacinės sistemos instrukcijas retkarčiais užmetant akį į ekrane rodomą maršrutą.

  Bendravimas telefonu

  Daugelyje naujų transporto priemonių yra įdiegta Bluetooth funkcija, kuri leidžia naudojantis laisvųjų rankų įranga saugiai bendrauti telefonu vairuojant. Automobilio telefono laikiklis pritvirtins telefoną gerai matomoje vietoje ir leis saugiai juo naudotis.

  Muzikos klausymasis

  Radijo stotys ne visada leidžia Jūsų mėgiamą muziką? Įsigykite telefono laikiklį, įsijunkite savo mėgstamą muziką ar audio knygą ir leiskitės į kelionę. O jei nerimaujate, kad muzikos klausymasis iškraus Jūsų telefoną – pasirinkite laikiklį su bevieliu įkrovimu.

   

  Kaip išsirinkti tinkamą telefono laikiklį automobiliui?

  Tobulas Jums telefonų laikiklis bus tas, kuris patenkins visus Jūsų poreikius ir tiks Jūsų telefonui!

  Dydis

  Pirmas ir svarbiausias parametras į kurį reikia atkreipti dėmesį perkant tobulą laikiklį. Jei Jūsų telefonas yra nestandartinio dydžio, lyginant su šiuo metu populiariausiais telefonų modeliais, tuomet itin atidžiai lyginkite laikiklio ir telefono išmatavimus. Daugelis laikiklių gaminami tokio dydžio, kad talpintų 60-70 mm pločio telefonus. Renkantis telefono laikiklį, būtinai įsitikinkite, kad yra nurodyti laikiklio vidiniai (plotis) išmatavimai, o ne išoriniai.

  Funkcionalumas

  Šiuo metu rinkoje yra laikiklių su beviele krovimo galimybe, Bluetooth sąsaja ar GPS navigacija, besivartančių 360 laipsnių kampu, aromatizuotų ir kt. Todėl prieš perkant telefono laikiklį rekomenduojame įsivertinti savo lūkesčius ir kokias galimybes turi Jūsų telefonas.

  Saugumas

  Kokybiškas (ir saugus) telefonų laikiklis mašinai turi tvirtai prisitvirtinti prie paviršiaus ir esant bet kokiai automobilio vibracijai tvirtai išsilaikyti. Juk nesinorėtų pervažiavus per duobę gaudyti telefoną nukritusį po kėdę.

  Rinkdamiesi savo telefonui tinkamą laikiklį būtinai įvertinkite ar laikiklį bus galima tvirtai primontuoti prie automobilio oro kondicionieriaus grotelių ir ar telefoną bus galima tvirtai įstatyti į laikiklį.

  Jei telefono laikiklis perkamas atlikti telefono įkrovimo funkciją – tuomet turi būti papildomos apsaugos, kurios užtikrins, kad telefonas neperkais bei netinkama elektros įtampa ar srovė nesugadins Jūsų telefono. Jubana.lt parduotuvėje rasite automobilinius laikiklius su specialiais ventiliatoriais, kurie apsaugos Jūsų techniką nuo perkaitimo ir su specialia apsauga nuo per didelės įtampos ar srovės.

  Dizainas

  Telefono laikiklio stilius ne ką mažiau svarbus parametras. Daiktai, kurie nemalonūs liesti ar negražūs akiai dažnai ilgai netarnauja arba būna greitai padėti į daiktadėžę. Būtinai išsirinkite tokį laikiklį, kuris tiks prie Jūsų automobilio interjero. Mūsų internetinėje parduotuvėje galima rasti įvairaus dizaino ir spalvų (juodų, sidabrinių, auksinių) telefono laikiklių už puikią kainą.
    

 • Prenumeruok naujienlaiškį

  Informacija