Generatorius 14V 90A; AUDI, FORD, SEAT, SKODA, VW

  • Generatorius 14V 90A; AUDI, FORD, SEAT, SKODA, VW

    Kodas: 143701068
    Kaina 118 
    Šią prekę turime sandėlyje.
    Likutis: 20+ vnt.
    Į krepšelį 
    Gamintojas
    JUBANA
    Sukimosi kryptis
    Pagal laikrodžio rodyklę
    Įtampa
    14V
    Srovės stiprumas
    90A
  •  

    Generatorius 14V 90A; AUDI, FORD, SEAT, SKODA, VW  - 143701068  

    Įtampa: 14V
    Srovės stiprumas: 90A
    Sukimasis: CW
    Skriemulio tipas: 6GS 

     

    ATITIKMENYS:

     

    GAMINTOJAS GAMINTOJO NUMERIS
    BOSCH 0124325001
    BOSCH 0124325012
    BOSCH 0124325073
    BOSCH 0124325088
    BOSCH 0124325101
    BOSCH 0124325131
    BOSCH 0124325149
    BOSCH 0986041490
    BOSCH 0986047250
    CARGO 112079
    DELCO REMY DRB1490
    ELSTOCK 28-2985
    FORD 1100711
    FORD 1253623
    FORD 98VW10300CA
    HC-PARTS CA1446IR
    HELLA 8EL737644001
    JUBANA 143701068
    LESTER 13851
    LETRIKA 11.203.312
    LETRIKA AAK5543
    LETRIKA IA1146
    LUCAS LRB00474
    MAGNETON 9517413
    PRESTOLITE 20110474
    RS 1011-126RS
    VALEO 437400
    VALEO 440230
    VALEO 2542245
    VALEO SG9B015
    VALEO SG9B078
    VW (VOLKSWAGEN) 045903023
    VW (VOLKSWAGEN) 074903026
    VW (VOLKSWAGEN) 038903018P
    VW (VOLKSWAGEN) 038903023L
    VW (VOLKSWAGEN) 038903023R
    VW (VOLKSWAGEN) 038903024A
    VW (VOLKSWAGEN) 038903024D
    VW (VOLKSWAGEN) 045903023E
    VW (VOLKSWAGEN) 045903023EX
    WAI 13851N
    WILSON 90-15-6565

     

    PRITAIKYMAI: 

     

    GAMINTOJAS TRANSPORTO PRIEMONĖ TIPAS VARIKLIS DATA
    AUDI PASSENGER CAR A3 1.9 TDI AGR; 4-cyl; 1.9-L 1998-2000
    AUDI PASSENGER CAR A3 1.9 TDI AHF; 4-cyl; 1.9-L 1998-2000
    AUDI PASSENGER CAR A3 1.9 TDI ALH; 4-cyl; 1.9-L 1998-2000
    AUDI PASSENGER CAR A3 1.9 TDI ASZ; 4-cyl; 1.9-L 2000-2003
    AUDI PASSENGER CAR A3 1.9 TDI ATD; 4-cyl; 1.9-L 2000-2003
    AUDI PASSENGER CAR Allroad 4x4 BAU; 6-cyl; 2.5-L 2005-2006
    AUDI PASSENGER CAR TT 1.8 T BVR; 4-cyl; 1.8-L 2005-2006
    FORD PASSENGER CAR Galaxy I 1.9 TDI AFN; 4-cyl; 1.9-L 1999-2000
    FORD PASSENGER CAR Galaxy I 1.9 TDI AHU; 4-cyl; 1.9-L 1999-2000
    FORD PASSENGER CAR Galaxy I 1.9 TDI ANU; 4-cyl; 1.9-L 1999-2000
    FORD PASSENGER CAR Galaxy I 1.9 TDI AVG; 4-cyl; 1.9-L 1999-2000
    FORD PASSENGER CAR Galaxy II 1.9 TDI ANU; 4-cyl; 1.9-L 2000-2006
    FORD PASSENGER CAR Galaxy II 1.9 TDI ASZ; 4-cyl; 1.9-L 2000-2006
    FORD PASSENGER CAR Galaxy II 1.9 TDI AUY; 4-cyl; 1.9-L 2000-2006
    FORD PASSENGER CAR Galaxy II 1.9 TDI BTB; 4-cyl; 1.9-L 2000-2006
    SEAT PASSENGER CAR Alhambra 1.8 T AJH; 4-cyl; 1.8-L 1998-2000
    SEAT PASSENGER CAR Alhambra 1.9 TDI AFN; 4-cyl; 1.9-L 1998-2000
    SEAT PASSENGER CAR Alhambra 1.9 TDI ANU; 4-cyl; 1.9-L 2000-2008
    SEAT PASSENGER CAR Alhambra 1.9 TDI ASZ; 4-cyl; 1.9-L 2002-2006
    SEAT PASSENGER CAR Alhambra 1.9 TDI AUY; 4-cyl; 1.9-L 2000-2008
    SEAT PASSENGER CAR Alhambra 1.9 TDI BVK; 4-cyl; 1.9-L 2000-2008
    SEAT PASSENGER CAR Alhambra 1.9 TDI 4-Motion AUY; 4-cyl; 1.9-L 2000-
    SEAT PASSENGER CAR Cordoba I 1.7 SDI AKW; 4-cyl; 1.7-L 1997-1999
    SEAT PASSENGER CAR Cordoba I 1.9 SDI AEY; 4-cyl; 1.9-L 1997-1999
    SEAT PASSENGER CAR Cordoba I 1.9 SDI AGP; 4-cyl; 1.9-L 1999-2002
    SEAT PASSENGER CAR Cordoba I 1.9 SDI AGP; 4-cyl; 1.9-L 1999-2002
    SEAT PASSENGER CAR Cordoba I 1.9 SDI AQM; 4-cyl; 1.9-L 1999-2002
    SEAT PASSENGER CAR Cordoba I 1.9 SDI AQM; 4-cyl; 1.9-L 1999-2002
    SEAT PASSENGER CAR Cordoba I 1.9 TDI AGR; 4-cyl; 1.9-L 1999-2002
    SEAT PASSENGER CAR Cordoba I 1.9 TDI ALH; 4-cyl; 1.9-L 1999-2002
    SEAT PASSENGER CAR Cordoba I 1.9 TDI ASK; 4-cyl; 1.9-L 1999-2002
    SEAT PASSENGER CAR Cordoba I 1.9 TDI ASV; 4-cyl; 1.9-L 1999-2002
    SEAT PASSENGER CAR Cordoba II 1.9 SDI ASY; 4-cyl; 1.9-L 2002-2005
    SEAT PASSENGER CAR Ibiza II 1.9 TDI AGR; 4-cyl; 1.9-L 1999-2002
    SEAT PASSENGER CAR Ibiza II 1.9 TDI ALH; 4-cyl; 1.9-L 1999-2002
    SEAT PASSENGER CAR Ibiza III 1.9 TDI ASZ; 4-cyl; 1.9-L 2002-2005
    SEAT PASSENGER CAR Ibiza III 1.9 TDI Cupra R BPX; 4-cyl; 1.9-L 2004-2005
    SEAT PASSENGER CAR Ibiza IV 1.9 TDI BLS; 4-cyl; 1.9-L 2008-
    SEAT PASSENGER CAR Ibiza IV 1.9 TDI BMT; 4-cyl; 1.9-L 2008-
    SEAT PASSENGER CAR Ibiza IV 1.9 TDI BXJ; 4-cyl; 1.9-L 2008-
    SEAT PASSENGER CAR Inca 1.9 TDI ALH; 4-cyl; 1.9-L 1996-
    SEAT PASSENGER CAR Leon I 1.9 SDI AQM; 4-cyl; 1.9-L 1999-2002
    SEAT PASSENGER CAR Leon I 1.9 TDI AGR; 4-cyl; 1.9-L 1999-2002
    SEAT PASSENGER CAR Leon I 1.9 TDI AHF; 4-cyl; 1.9-L 1999-2002
    SEAT PASSENGER CAR Leon I 1.9 TDI AXR; 4-cyl; 1.9-L 2005-2006
    SEAT PASSENGER CAR Leon I 2.8 AUE; 4-cyl; 1.9-L 2000-2004
    SEAT PASSENGER CAR Leon I 2.8 BDE; 4-cyl; 1.9-L 2000-2004
    SEAT PASSENGER CAR Toledo II 1.9 SDI AQM; 4-cyl; 1.9-L 1999-2004
    SEAT PASSENGER CAR Toledo II 1.9 TDI AGR; 4-cyl; 1.9-L 1999-2004
    SEAT PASSENGER CAR Toledo II 1.9 TDI AHF; 4-cyl; 1.9-L 1999-2004
    SEAT PASSENGER CAR Toledo II 1.9 TDI ALH; 4-cyl; 1.9-L 1999-2004
    SEAT PASSENGER CAR Toledo II 1.9 TDI ASZ; 4-cyl; 1.9-L 2003-2004
    SEAT PASSENGER CAR Toledo II 2.3 V5 AGZ; 5-cyl; 2.3-L 1999-2000
    SKODA PASSENGER CAR Fabia I 1.9 SDI ASY; 4-cyl; 1.9-L 1999-
    SKODA PASSENGER CAR Fabia I 1.9 TDI ATD; 4-cyl; 1.9-L 1999-
    SKODA PASSENGER CAR Fabia I 1.9 TDI RS ASZ; 4-cyl; 1.9-L 2003-
    SKODA PASSENGER CAR Fabia I 1.9 TDI RS BLT; 4-cyl; 1.9-L 2003-
    SKODA PASSENGER CAR Fabia II 1.9 TDI BLS; 4-cyl; 1.9-L 2007-2010
    SKODA PASSENGER CAR Octavia I 1.9 SDI AGP; 4-cyl; 1.9-L 1998-2000
    SKODA PASSENGER CAR Octavia I 1.9 TDI AGR; 4-cyl; 1.9-L 1998-2004
    SKODA PASSENGER CAR Octavia I 1.9 TDI ASZ; 4-cyl; 1.9-L 2000-2004
    SKODA PASSENGER CAR Octavia I 1.9 TDI ATD; 4-cyl; 1.9-L 2000-2004
    SKODA PASSENGER CAR Octavia I 1.9 TDI AXR; 4-cyl; 1.9-L 2005-
    SKODA PASSENGER CAR Octavia I 1.9 TDI 4x4 AGR; 4-cyl; 1.9-L 1996-2000
    SKODA PASSENGER CAR Roomster 1.9 TDI AXR; 4-cyl; 1.9-L 2006-2010
    SKODA PASSENGER CAR Roomster 1.9 TDI BLS; 4-cyl; 1.9-L 2006-2010
    SKODA PASSENGER CAR Roomster 1.9 TDI BSW; 4-cyl; 1.9-L 2006-2010
    SKODA PASSENGER CAR Roomster 1.9 TDI BSW; 4-cyl; 1.9-L 2006-2010
    VW VOLKSWAGEN PASSENGER CAR Bora 1.9 SDI AGP; 4-cyl; 1.9-L 1998-2005
    VW VOLKSWAGEN PASSENGER CAR Bora 1.9 SDI AQM; 4-cyl; 1.9-L 1998-2005
    VW VOLKSWAGEN PASSENGER CAR Bora 1.9 TDI AGR; 4-cyl; 1.9-L 1998-2005
    VW VOLKSWAGEN PASSENGER CAR Bora 1.9 TDI AHF; 4-cyl; 1.9-L 1998-2005
    VW VOLKSWAGEN PASSENGER CAR Bora 1.9 TDI AJM; 4-cyl; 1.9-L 1998-2000
    VW VOLKSWAGEN PASSENGER CAR Bora 1.9 TDI ALH; 4-cyl; 1.9-L 1998-2005
    VW VOLKSWAGEN PASSENGER CAR Bora 1.9 TDI ARL; 4-cyl; 1.9-L 2000-2005
    VW VOLKSWAGEN PASSENGER CAR Bora 1.9 TDI ASZ; 4-cyl; 1.9-L 2001-2005
    VW VOLKSWAGEN PASSENGER CAR Bora 1.9 TDI ATD; 4-cyl; 1.9-L 2000-2005
    VW VOLKSWAGEN PASSENGER CAR Bora 1.9 TDI AXR; 4-cyl; 1.9-L 2001-2005
    VW VOLKSWAGEN PASSENGER CAR Bora 1.9 TDI 4-motion AJM; 4-cyl; 1.9-L 1998-2000
    VW VOLKSWAGEN PASSENGER CAR Bora 1.9 TDI 4-motion ARL; 4-cyl; 1.9-L 2000-2005
    VW VOLKSWAGEN PASSENGER CAR Bora 1.9 TDI 4-motion ASZ; 4-cyl; 1.9-L 2001-2005
    VW VOLKSWAGEN PASSENGER CAR Bora 1.9 TDI 4-motion ATD; 4-cyl; 1.9-L 2000-2005
    VW VOLKSWAGEN PASSENGER CAR Bora 2.3 V5 AGZ; 5-cyl; 2.3-L 1998-2001
    VW VOLKSWAGEN PASSENGER CAR Bora 2.3 V5 AQN; 5-cyl; 2.3-L 2000-2005
    VW VOLKSWAGEN PASSENGER CAR Bora 2.3 V5 4-Motion AGZ; 5-cyl; 2.3-L 1998-2001
    VW VOLKSWAGEN PASSENGER CAR Bora 2.3 V5 4-Motion AQN; 5-cyl; 2.3-L 2000-2005
    VW VOLKSWAGEN PASSENGER CAR Bora 2.8 V6 AQP; 6-cyl; 2.8-L 1999-2000
    VW VOLKSWAGEN PASSENGER CAR Bora 2.8 V6 4-Motion AQP; 6-cyl; 2.8-L 1999-2000
    VW VOLKSWAGEN PASSENGER CAR Bora 2.8 V6 4-Motion AUE; 6-cyl; 2.8-L 2000-2001
    VW VOLKSWAGEN PASSENGER CAR Bora 2.8 V6 4-Motion BDE; 6-cyl; 2.8-L 2001-2005
    VW VOLKSWAGEN PASSENGER CAR California T5 1.9 TD AXB; 4-cyl; 1.9-L 2003-2009
    VW VOLKSWAGEN PASSENGER CAR California T5 1.9 TD AXC; 4-cyl; 1.9-L 2003-2009
    VW VOLKSWAGEN PASSENGER CAR California T5 1.9 TD BRR 4-cyl; 1.9-L 2006-
    VW VOLKSWAGEN PASSENGER CAR California T5 1.9 TD BRS 4-cyl; 1.9-L 2006-
    VW VOLKSWAGEN PASSENGER CAR Caravelle T5 1.9 TDI AXB; 4-cyl; 1.9-L 2003-
    VW VOLKSWAGEN PASSENGER CAR Caravelle T5 1.9 TDI AXC; 4-cyl; 1.9-L 2003-
    VW VOLKSWAGEN PASSENGER CAR Caravelle T5 1.9 TDI BRR; 4-cyl; 1.9-L 2006-
    VW VOLKSWAGEN PASSENGER CAR Caravelle T5 1.9 TDI BRS; 4-cyl; 1.9-L 2006-
    VW VOLKSWAGEN PASSENGER CAR Golf IV 1.9 SDI AGP; 4-cyl; 1.9-L 1998-
    VW VOLKSWAGEN PASSENGER CAR Golf IV 1.9 SDI AQM; 4-cyl; 1.9-L 1998-
    VW VOLKSWAGEN PASSENGER CAR Golf IV 1.9 TDI AGR; 4-cyl; 1.9-L 1998-2004
    VW VOLKSWAGEN PASSENGER CAR Golf IV 1.9 TDI AHF; 4-cyl; 1.9-L 1998-2005
    VW VOLKSWAGEN PASSENGER CAR Golf IV 1.9 TDI AJM; 4-cyl; 1.9-L 1999-2001
    VW VOLKSWAGEN PASSENGER CAR Golf IV 1.9 TDI ALH; 4-cyl; 1.9-L 1998-2004
    VW VOLKSWAGEN PASSENGER CAR Golf IV 1.9 TDI ARL; 4-cyl; 1.9-L 2000-2005
    VW VOLKSWAGEN PASSENGER CAR Golf IV 1.9 TDI ASZ; 4-cyl; 1.9-L 2001-2004
    VW VOLKSWAGEN PASSENGER CAR Golf IV 1.9 TDI ATD; 4-cyl; 1.9-L 2000-2004
    VW VOLKSWAGEN PASSENGER CAR Golf IV 1.9 TDI AXR; 4-cyl; 1.9-L 2000-2004
    VW VOLKSWAGEN PASSENGER CAR Golf IV 1.9 TDI 4-Motion AGR; 4-cyl; 1.9-L 1998-2002
    VW VOLKSWAGEN PASSENGER CAR Golf IV 1.9 TDI 4-Motion ARL; 4-cyl; 1.9-L 2000-2005
    VW VOLKSWAGEN PASSENGER CAR Golf IV 1.9 TDI 4-Motion ATD; 4-cyl; 1.9-L 2000-2005
    VW VOLKSWAGEN PASSENGER CAR Golf IV 2.3 V5 AGZ; 5-cyl; 2.3-L 1998-2001
    VW VOLKSWAGEN PASSENGER CAR Golf IV 2.3 V5 AQN; 5-cyl; 2.3-L 2000-2006
    VW VOLKSWAGEN PASSENGER CAR Golf IV 2.3 V5 4-Motion AGZ; 5-cyl; 2.3-L 1998-2001
    VW VOLKSWAGEN PASSENGER CAR Golf IV 2.3 V5 4-Motion AQN; 5-cyl; 2.3-L 1998-2001
    VW VOLKSWAGEN PASSENGER CAR Golf IV 2.8 4-Motion AQP; 6-cyl; 2.8-L 1999-2000
    VW VOLKSWAGEN PASSENGER CAR Golf IV 2.8 4-Motion AUE; 6-cyl; 2.8-L 2000-2001
    VW VOLKSWAGEN PASSENGER CAR Golf IV 2.8 4-Motion BDE; 6-cyl; 2.8-L 2001-
    VW VOLKSWAGEN PASSENGER CAR Golf IV 3.2 R32 3189ccm BFH 2002-2005
    VW VOLKSWAGEN PASSENGER CAR Multivan T5 1.9 TDI AXB; 4-cyl; 1.9-L 2003-
    VW VOLKSWAGEN PASSENGER CAR Multivan T5 1.9 TDI AXC; 4-cyl; 1.9-L 2003-
    VW VOLKSWAGEN PASSENGER CAR Multivan T5 1.9 TDI BRR; 4-cyl; 1.9-L 2006-
    VW VOLKSWAGEN PASSENGER CAR Multivan T5 1.9 TDI BRS; 4-cyl; 1.9-L 2006-
    VW VOLKSWAGEN PASSENGER CAR New Beetle 1.9 TDI AGR; 4-cyl; 1.9-L 1998-2004
    VW VOLKSWAGEN PASSENGER CAR New Beetle 1.9 TDI AGR; 4-cyl; 1.9-L 1998-
    VW VOLKSWAGEN PASSENGER CAR New Beetle 1.9 TDI ALH; 4-cyl; 1.9-L 1998-2004
    VW VOLKSWAGEN PASSENGER CAR New Beetle 1.9 TDI ALH; 4-cyl; 1.9-L 1998-
    VW VOLKSWAGEN PASSENGER CAR New Beetle 1.9 TDI AXR; 4-cyl; 1.9-L 1998-
    VW VOLKSWAGEN PASSENGER CAR New Beetle 1.9 TDI BEW; 4-cyl; 1.9-L 2003-2006
    VW VOLKSWAGEN PASSENGER CAR New Beetle 1.9 TDI BSW; 4-cyl; 1.9-L 1998-
    VW VOLKSWAGEN PASSENGER CAR Polo 1.9 SDI AGP; 4-cyl; 1.9-L 1999-
    VW VOLKSWAGEN PASSENGER CAR Polo 1.9 SDI AQM; 4-cyl; 1.9-L 1999-
    VW VOLKSWAGEN PASSENGER CAR Polo 1.9 SDI ASY; 4-cyl; 1.9-L 2005-
    VW VOLKSWAGEN PASSENGER CAR Polo 1.9 TDI AGR; 4-cyl; 1.9-L 1999-2001
    VW VOLKSWAGEN PASSENGER CAR Polo 1.9 TDI ALH; 4-cyl; 1.9-L 1999-2001
    VW VOLKSWAGEN PASSENGER CAR Polo 1.9 TDI ASV; 4-cyl; 1.9-L 1999-2001
    VW VOLKSWAGEN PASSENGER CAR Polo 1.9 TDI ASZ; 4-cyl; 1.9-L 2003-
    VW VOLKSWAGEN PASSENGER CAR Polo 1.9 TDI BLT; 4-cyl; 1.9-L 2003-
    VW VOLKSWAGEN PASSENGER CAR Sharan 1.9 TDI ANU; 4-cyl; 1.9-L 2000-
    VW VOLKSWAGEN PASSENGER CAR Sharan 1.9 TDI ASZ; 4-cyl; 1.9-L 2002-
    VW VOLKSWAGEN PASSENGER CAR Sharan 1.9 TDI AUY; 4-cyl; 1.9-L 2000-
    VW VOLKSWAGEN PASSENGER CAR Sharan 1.9 TDI 4-Motion AUY; 4-cyl; 1.9-L 2000-
    VW VOLKSWAGEN PASSENGER CAR Transporter T5 1.9 TDI AXB; 4-cyl; 1.9-L 2003-
    VW VOLKSWAGEN PASSENGER CAR Transporter T5 1.9 TDI BRR; 4-cyl; 1.9-L 2003-
    VW VOLKSWAGEN PASSENGER CAR Transporter T5 1.9 TDI BRS; 4-cyl; 1.9-L 2003-
  • Prenumeruok naujienlaiškį

    Informacija