Starteris su planetariniu reduktoriumi 12V 4,2kW; CASE, FORD, NEW HOLLAND

  • Kraunamos nuotraukos
    Kodas: 123708314
    Kaina 224 
    Šią prekę turime sandėlyje.
    Į krepšelį 
    Įtampa
    12V
    Galia (W)
    4,2kW
    Sukimosi kryptis
    Pagal laikrodžio rodyklę
    Dantų skaičius
    10
    Starterio tipas
    Su planetariniu reduktoriumi

  • Starteris su planetariniu reduktoriumi 12V 4,2kW; CASE, FORD, NEW HOLLAND - 123708314 

    • Įtampa: 12 V
    • Galia: 4,2 kW
    • Sukimasis: CW / pagal laikrodžio rodyklę
    • Dantų skaičius: 10
    • Starterio tipas: PLGR
    • B+ (Terminalas 30): M8

    Starteris gaminamas, norint užsisakyti kreipkitės – shop@jubana.lt  

    ATITIKMENYS:

    GAMINTOJAS GAMINTOJO NUMERIS
    BOSCH 0001369200
    BOSCH 0001369201
    CARGO 113968
    CARGO 115391
    CLAAS 11327170
    DELCO REMY 19024213
    DELCO REMY 19024266
    DELCO REMY DRS0985
    DIXIE 260-23124
    DIXIE 260-69109
    ELSTOCK 25-2448
    ELSTOCK 25-3166
    FORD F0NN7H022BA
    FORD F0NN7HO22BA
    FORD F1NN11000AA
    JUBANA 123708314
    LESTER 18034
    LESTER 19653
    LETRIKA 11.130.659
    LETRIKA 11.130.785
    LETRIKA 11.131.027
    LETRIKA 11.131.430
    LETRIKA 11.131.573
    LETRIKA 11.131.705
    LETRIKA AZF4115
    LETRIKA AZF4146
    LETRIKA AZF4183
    LETRIKA AZF4511
    LETRIKA AZF4539
    LETRIKA AZJ3212
    LETRIKA IS0659
    LETRIKA IS1016
    LETRIKA IS1158
    LUCAS LRS01498
    LUCAS LRS01637
    MAHLE MS25
    MAHLE MS268
    MAHLE MS291
    NEW HOLLAND 81868126
    NEW HOLLAND 82005343
    NEW HOLLAND 82013134
    NEW HOLLAND 82013923
    NEW HOLLAND 82014160
    NEW HOLLAND 82021372
    NEW HOLLAND 84036631
    NEW HOLLAND 87318759
    NEW HOLLAND 87653221
    NEW HOLLAND 87755550
    PIC 120-549
    PIC 182-207
    PIC 182-450
    PRESTOLITE 35261445
    PRESTOLITE 35262480
    WILSON 91-15-7065
    WILSON 91-23-6519
    WILSON 91-23-6522
    WOOD-UK STR60685

     

    PRITAIKYMAI:

    GAMINTOJAS TRANSPORTO PRIEMONĖ TIPAS VARIKLIS DATA
    CASE TRACTOR MXM120 6-456; 6-cyl; 7,5-L 2002-
    CASE TRACTOR MXM130 6-456; 6-cyl; 7,5-L 2002-
    CASE TRACTOR MXM140 6-456; 6-cyl; 7,5-L 2002-
    CASE TRACTOR MXM155 6-456; 6-cyl; 7,5-L 2002-
    CASE TRACTOR MXM175 6-456; 6-cyl; 7,5-L 2002-
    CASE TRACTOR MXM190 6-456; 6-cyl; 7,5-L 2002-
    FORD TRACTOR 7810 6-401; 6-cyl; 6,6-L 1978-1991
    FORD TRACTOR 7840 6-401; 6-cyl; 6,6-L 1992-1997
    FORD TRACTOR 8210 6-401; 6-cyl; 6,6-L 1982-1991
    FORD TRACTOR 8240 6-456; 6-cyl; 7,5-L 1992-1997
    FORD TRACTOR 8340 6-456; 6-cyl; 7,5-L 1992-1998
    FORD TRACTOR 8530 6-401; 6-cyl; 6,6-L 1990-1993
    FORD TRACTOR 8630 6-401; 6-cyl; 6,6-L 1990-1993
    FORD TRACTOR 8730 6-401; 6-cyl; 6,6-L 1990-1993
    FORD TRACTOR 8830 6-401; 6-cyl; 6,6-L 1990-1993
    FORD TRACTOR 7840SL 6-401; 6-cyl; 6,6-L 1994-1997
    FORD TRACTOR 7840SLE 6-401; 6-cyl; 6,6-L 1994-1997
    FORD TRACTOR 8240SL 6-456; 6-cyl; 7,5-L 1994-1997
    FORD TRACTOR 8240SLE 6-456; 6-cyl; 7,5-L 1994-1997
    FORD TRACTOR 8340SL 6-456; 6-cyl; 7,5-L 1994-1997
    FORD TRACTOR 8340SLE 6-456; 6-cyl; 7,5-L 1994-1997
    FORD TRACTOR A64 6-401; 6-cyl; 6,6-L 1974-1984
    FORD TRACTOR TW-10 6-401; 6-cyl; 6,6-L 1983-1989
    FORD TRACTOR TW-1164 County 6-401; 6-cyl; 6,6-L 1979-1983
    FORD TRACTOR TW-1184 County 6-401; 6-cyl; 6,6-L -
    FORD TRACTOR TW-15 6-401; 6-cyl; 6,6-L 1983-1989
    FORD TRACTOR TW-20 6-401; 6-cyl; 6,6-L 1979-1983
    FORD TRACTOR TW-25 6-401; 6-cyl; 6,6-L 1979-1989
    FORD TRACTOR TW-30 6-401; 6-cyl; 6,6-L 1979-1983
    FORD TRACTOR TW-35 6-401; 6-cyl; 6,6-L 1979-1989
    FORD TRACTOR TW-5 6-401; 6-cyl; 6,6-L 1983-1989
    NEW HOLLAND TRACTOR 7810 6-401; 6-cyl; 6,6-L 1980-1990
    NEW HOLLAND TRACTOR 7840 6-401; 6-cyl; 6,6-L 1991-1996
    NEW HOLLAND TRACTOR 8160 6-456; 6-cyl; 7,5-L 1996-1998
    NEW HOLLAND TRACTOR 8210 6-401; 6-cyl; 6,6-L 1985-1991
    NEW HOLLAND TRACTOR 8240 6-456; 6-cyl; 7,5-L 1992-1997
    NEW HOLLAND TRACTOR 8260 6-456; 6-cyl; 7,5-L 1996-1998
    NEW HOLLAND TRACTOR 8340 6-456; 6-cyl; 7,5-L 1992-1997
    NEW HOLLAND TRACTOR 8360 6-456; 6-cyl; 7,5-L 1996-1998
    NEW HOLLAND TRACTOR 8530 6-401; 6-cyl; 6,6-L 1990-1993
    NEW HOLLAND TRACTOR 8560 6-456; 6-cyl; 7,5-L 1996-1998
    NEW HOLLAND TRACTOR 8630 6-401; 6-cyl; 6,6-L 1990-1993
    NEW HOLLAND TRACTOR 8730 6-401; 6-cyl; 6,6-L 1990-1993
    NEW HOLLAND TRACTOR 8830 6-401; 6-cyl; 6,6-L 1990-1993
    NEW HOLLAND TRACTOR M100 6-456; 6-cyl; 7,5-L 1996-1998
    NEW HOLLAND TRACTOR M115 6-456; 6-cyl; 7,5-L 1996-1998
    NEW HOLLAND TRACTOR M135 6-456; 6-cyl; 7,5-L 1996-1998
    NEW HOLLAND TRACTOR M160 6-456; 6-cyl; 7,5-L 1996-1998
    NEW HOLLAND TRACTOR TB120 6-456; 6-cyl; 7,5-L 2003-
    NEW HOLLAND HARVESTER TC54 NH675T; 6-cyl; 7,5-L  
    NEW HOLLAND HARVESTER TC56 NH675CD; 6-cyl; 7,5-L  
    NEW HOLLAND HARVESTER TC56 NH675HJ; 6-cyl; 7,5-L  
    NEW HOLLAND HARVESTER TC56 NH675T; 6-cyl; 7,5-L  
    NEW HOLLAND HARVESTER TC56 NH675TA; 6-cyl; 7,5-L  
    NEW HOLLAND TRACTOR TM115 6-456; 6-cyl; 7,5-L 2000-2002
    NEW HOLLAND TRACTOR TM120 6-456; 6-cyl; 7,5-L 2002-2007
    NEW HOLLAND TRACTOR TM125 6-456; 6-cyl; 7,5-L 2000-2002
    NEW HOLLAND TRACTOR TM130 6-456; 6-cyl; 7,5-L 2002-2007
    NEW HOLLAND TRACTOR TM135 6-456; 6-cyl; 7,5-L 2000-2002
    NEW HOLLAND TRACTOR TM140 6-456; 6-cyl; 7,5-L 2002-2007
    NEW HOLLAND TRACTOR TM150 6-456; 6-cyl; 7,5-L 2000-2002
    NEW HOLLAND TRACTOR TM155 6-456; 6-cyl; 7,5-L 2002-2007
    NEW HOLLAND TRACTOR TM165 6-456; 6-cyl; 7,5-L 2000-2002
    NEW HOLLAND TRACTOR TM175 6-456; 6-cyl; 7,5-L 2002-2007
    NEW HOLLAND TRACTOR TM190 6-456; 6-cyl; 7,5-L 2002-2007
    NEW HOLLAND TRACTOR TS115 6-456; 6-cyl; 7,5-L 1998-2003
    NEW HOLLAND TRACTOR TV140 6-456; 6-cyl; 7,5-L 1998-2002
    NEW HOLLAND TRACTOR TV145 6-456; 6-cyl; 7,5-L 2004-2008
  • Alternatyvios prekės

    Kaina 136 
    Prekė išparduota. Susisiekite
    Kaina 150 
    Prekė išparduota. Susisiekite
  • Prenumeruok naujienlaiškį

    Informacija