Starteris su reduktoriumi 12V 2,8kW; CASE, FORD, NEW HOLLAND

  • Kraunamos nuotraukos
    Kodas: 123708131
    Kaina 136 
    Prekė išparduota.
    Susisiekite
    Gamintojas
    JUBANA
    Įtampa
    12V
    Galia (W)
    2,8kW
    Sukimosi kryptis
    Pagal laikrodžio rodyklę
    Dantų skaičius
    10
    Starterio tipas
    Su reduktoriumi

  • Starteris su reduktoriumi 12V 2,8kW; CASE, FORD, NEW HOLLAND - 123708131 

    • Itampa: 12 V
    • Galia: 2,8 kW
    • Sukimasis: CW / pagal laikrodžio rodyklę
    • Dantu skaicius: 10
    • Starterio tipas: OSGR
    • B+ (Terminalas 30): M8 

    Starteris gaminamas, norint užsisakyti kreipkitės – shop@jubana.lt 

     

    ATITIKMENYS:

    GAMINTOJAS GAMINTOJO NUMERIS
    JUBANA 123708131
    AGCO C000900060130
    BOSCH 0001362067
    BOSCH 0986022750
    BOSCH 9007044014
    BOSCH EXCHANGE BX2275
    CARGO 110462
    CASE K308650
    CLAAS 6005706633
    CNH K262761
    DELCO REMY DRS3197
    DELCO REMY DRS3197N
    DELCO REMY DRS3428
    DIXIE 260-62157
    DIXIE TS-4014
    DIXIE TS-4024
    DUCELLIER 538501
    ELSTOCK 25-0060
    ELSTOCK 25-0064
    ELSTOCK 25-0065
    FORD 702000150
    FORD 703F11000AA
    FORD 71YB11000AA
    FORD C6NF11000A
    FORD C7NN11000A
    FORD C7NN11000B
    FORD D1NN11000A
    FORD D2NN11000B
    FORD D4NN11000A
    FORD D4NN11000B
    FORD D7NN11000B
    FORD D8NN11000BA
    FORD D8NN11000CA
    FORD D8NN11000CB
    FORD D8NN11000CE
    FORD D8NN11000DA
    FORD D9NN11000AA
    FORD FONN11000CA
    HC-PARTS CS200
    HC-PARTS CS987
    HELLA 8EA726026001
    HELLA 8EA737236001
    HITACHI S13-61
    HITACHI S13-61A
    LESTER 16140
    LESTER 16606
    LESTER 16608
    LESTER 17294
    LESTER 17646
    LESTER 17655
    LESTER 19776
    LETRIKA 11.130.579
    LETRIKA 11.130.624
    LETRIKA AZJ3182
    LETRIKA AZJ3198
    LETRIKA IS0579
    LETRIKA IS0624
    LUCAS 23669
    LUCAS 26147
    LUCAS 26189
    LUCAS 26211
    LUCAS 26227
    LUCAS 26291
    LUCAS 26338
    LUCAS 26339
    LUCAS 26364
    LUCAS 26379
    LUCAS 26395
    LUCAS 26925
    LUCAS 27500
    LUCAS 27528
    LUCAS 27569
    LUCAS 26147A
    LUCAS 26147H
    LUCAS 26211A
    LUCAS 26211D
    LUCAS 26211E
    LUCAS 26211H
    LUCAS 26211L
    LUCAS 26211N
    LUCAS 26211Q
    LUCAS 26211T
    LUCAS 26211U
    LUCAS 26338A
    LUCAS 26338B
    LUCAS 26338D
    LUCAS 26338F
    LUCAS 26339A
    LUCAS 26339B
    LUCAS 26339D
    LUCAS 26339E
    LUCAS 26339F
    LUCAS 26339H
    LUCAS 26364A
    LUCAS 26364B
    LUCAS 26364D
    LUCAS 26364E
    LUCAS 26364F
    LUCAS 26379H
    LUCAS 26395A
    LUCAS 26395B
    LUCAS 26395D
    LUCAS 26395E
    LUCAS 26395F
    LUCAS 27426D
    LUCAS 27426E
    LUCAS 27500B
    LUCAS 27500D
    LUCAS 27500E
    LUCAS 27500L
    LUCAS 27528A
    LUCAS 27528B
    LUCAS 27528D
    LUCAS 27569A
    LUCAS 27569B
    LUCAS 27569E
    LUCAS LRS00115
    LUCAS LRS00129
    LUCAS LRS00134
    LUCAS LRS00212
    LUCAS LRS00230
    LUCAS LRS00552
    MAGNETI MARELLI 63227569
    MAGNETI MARELLI MSN202
    MAGNETON 9142765
    MAHLE MS228
    MAHLE MS346
    NEW HOLLAND 83943890
    NEW HOLLAND 83949348
    NEW HOLLAND 83981923
    PRESTOLITE 20500115
    PRESTOLITE 20500212
    PRESTOLITE 20500552
    WAI 16606R
    WAI 16608R
    WILSON 91-17-8862
    WILSON 91-17-8862N
    WILSON 91-17-8872
    WILSON 91-17-8882
    WILSON 91-17-8882N
    WILSON 91-23-6546
    WILSON 91-25-1051
    WOOD-UK STR25012
    WOOD-UK STR25031

     

    PRITAIKYMAI:

    GAMINTOJAS TRANSPORTO PRIEMONĖ TIPAS VARIKLIS DATA
    CASE TRACTOR 1394 4-219;4-cyl; 3,6-L 1983-1988
    CASE TRACTOR 1412 4-219;4-cyl; 3,6-L 1980-1989
    CASE TRACTOR 1490 4-219;4-cyl; 3,6-L 1980-1983
    CASE TRACTOR 1494 4-219;4-cyl; 3,6-L 1980-1989
    CASE TRACTOR 1410A 4-219;4-cyl; 3,6-L 1980-1989
    CASE BACKHOE LOADER 580F Construction King 4-cyl  
    CASE TRENCHER DH7 4-219;4-cyl; 3,6-L 1979-1982
    FORD TRACTOR 231 3-158; 3-cyl; 2,6-L 1975-1981
    FORD TRACTOR 340 3-175; 3-cyl; 2,9-L 1979-1981
    FORD BACKHOE LOADER 445 3-183; 3-cyl; 3,0-L 1979-1981
    FORD BACKHOE LOADER 455 3-183; 3-cyl; 3,0-L 1987-1988
    FORD TRACTOR 531 3-201; 3-cyl; 3,3-L 1975-1981
    FORD BACKHOE LOADER 545 3-201; 3-cyl; 3,3-L 1979-1983
    FORD BACKHOE LOADER 555 3-201; 3-cyl; 3,3-L 1978-1984
    FORD TRACTOR 2310 3-158; 3-cyl; 2,6-L 1982-1983
    FORD TRACTOR 2610 3-175; 3-cyl; 2,9-L 1981-1983
    FORD TRACTOR 2810 3-158; 3-cyl; 2,6-L 1984-1990
    FORD TRACTOR 2910 3-175; 3-cyl; 2,9-L 1983-1990
    FORD TRACTOR 3230 3-192; 3-cyl; 3,1-L 1990-1993
    FORD TRACTOR 3430 3-192; 3-cyl; 3,1-L 1990-1998
    FORD TRACTOR 3430 3-192; 3-cyl; 3,1-L 1990-1998
    FORD TRACTOR 3500 3-175; 3-cyl; 2,9-L 1965-1981
    FORD TRACTOR 3600 3-175; 3-cyl; 2,9-L 1975-1981
    FORD TRACTOR 3610 3-192; 3-cyl; 3,1-L 1981-1983
    FORD TRACTOR 3900 3-192; 3-cyl; 3,1-L 1975-1981
    FORD TRACTOR 3910 3-192; 3-cyl; 3,1-L 1983-1990
    FORD TRACTOR 3930 3-201; 3-cyl; 3,3-L 1992-1999
    FORD TRACTOR 4100 3-183; 3-cyl; 3,0-L 1965-1981
    FORD TRACTOR 4110 3-201; 3-cyl; 3,3-L 1981-1990
    FORD TRACTOR 4600 3-201; 3-cyl; 3,3-L 1975-1981
    FORD TRACTOR 4610 3-201; 3-cyl; 3,3-L 1981-1990
    FORD TRACTOR 4630 3-201; 3-cyl; 3,3-L 1992-1999
    FORD TRACTOR 4830 3-201; 3-cyl; 3,3-L 1992-1994
    FORD TRACTOR 250C 3-192; 3-cyl; 3,1-L 1990-1994
    FORD TRACTOR 260C 3-cyl 1990-1994
    FORD TRACTOR 340A 3-175; 3-cyl; 2,9-L 1981-1984
    FORD TRACTOR 340B 3-175; 3-cyl; 2,9-L 1981-1984
    FORD TRACTOR 345C 3-192; 3-cyl; 3,1-L 1989-1992
    FORD TRACTOR 345D 3-201; 3-cyl; 3,3-L 1992-1997
    FORD TRACTOR 3910H 3-192; 3-cyl; 3,1-L 1980-1983
    FORD TRACTOR 3930H 3-201; 3-cyl; 3,3-L 1992-1997
    FORD LOADER 445A 3-183; 3-cyl; 3,0-L 1984-1988
    FORD LOADER 445C 3-183; 3-cyl; 3,0-L 1989-1992
    FORD LOADER 445D 3-183; 3-cyl; 3,0-L 1992-1998
    FORD BACKHOE LOADER 455C 3-201; 3-cyl; 3,3-L 1989-1992
    FORD BACKHOE LOADER 455D 3-201; 3-cyl; 3,3-L 1992-1997
    FORD LOADER 540A 3-201; 3-cyl; 3,3-L 1981-1984
    FORD LOADER 540B 3-201; 3-cyl; 3,3-L 1984-1988
    FORD LOADER 545A 3-201; 3-cyl; 3,3-L 1984-1988
    FORD LOADER 545C 3-201; 3-cyl; 3,3-L 1989-1992
    FORD LOADER 545D 3-201; 3-cyl; 3,3-L 1992-1998
    FORD LOADER 54GB 3-201; 3-cyl; 3,3-L 1984-1988
    FORD BACKHOE LOADER 555A 3-201; 3-cyl; 3,3-L 1984-1985
    FORD BACKHOE LOADER 555B 3-201; 3-cyl; 3,3-L 1985-1988
    FORD BACKHOE LOADER 555C 3-201; 3-cyl; 3,3-L 1992-
    FORD TRACTOR VS414K   1988
    NEW HOLLAND TRACTOR 231 3 Cyl 1975-1981
    NEW HOLLAND TRACTOR 233 3-cyl 1975-1981
    NEW HOLLAND TRACTOR 234 3-cyl 1975-1983
    NEW HOLLAND TRACTOR 333 3-cyl 1975-1981
    NEW HOLLAND TRACTOR 334 3-cyl 1982-1983
    NEW HOLLAND TRACTOR 335 3-cyl 1975-1984
    NEW HOLLAND TRACTOR 340 3-175; 3-cyl; 2,9-L 1979-1988
    NEW HOLLAND TRACTOR 445 3-183; 3-cyl; 3,0-L 1978-1985
    NEW HOLLAND TRACTOR 531 3-201; 3-cyl; 3,3-L 1975-1981
    NEW HOLLAND WINDROWER 1499 Ford 1987-1992
    NEW HOLLAND TRACTOR 2310 3-158; 3-cyl; 2,6-L 1982-1983
    NEW HOLLAND TRACTOR 2600 3-cyl 1975-1981
    NEW HOLLAND TRACTOR 2610 3-175; 3-cyl; 2,9-L 1981-1983
    NEW HOLLAND TRACTOR 2810 3-158; 3-cyl; 2,6-L 1983-1990
    NEW HOLLAND TRACTOR 2910 3-175; 3-cyl; 2,9-L 1983-1990
    NEW HOLLAND TRACTOR 2970 3-175; 3-cyl; 2,9-L 1983-1990
    NEW HOLLAND TRACTOR 3230 3-192; 3-cyl; 3,1-L 1992-1993
    NEW HOLLAND TRACTOR 3430 3-192; 3-cyl; 3,1-L 1992-1998
    NEW HOLLAND TRACTOR 3500 3-cyl 1975-1981
    NEW HOLLAND TRACTOR 3600 3-175; 3-cyl; 2,9-L 1975-1981
    NEW HOLLAND TRACTOR 3610 3-192; 3-cyl; 3,1-L 1981-1983
    NEW HOLLAND TRACTOR 3900 3-192; 3-cyl; 3,1-L 1975-1981
    NEW HOLLAND TRACTOR 3910 3-192; 3-cyl; 3,1-L 1983-1990
    NEW HOLLAND TRACTOR 3930 3-192; 3-cyl; 3,1-L 1992-1999
    NEW HOLLAND TRACTOR 4100 3-183; 3-cyl; 3,0-L 1965-1981
    NEW HOLLAND TRACTOR 4110 3-201; 3-cyl; 3,3-L 1981-1990
    NEW HOLLAND TRACTOR 4130 3-201; 3-cyl; 3,3-L 1992-1999
    NEW HOLLAND TRACTOR 4600 3-201; 3-cyl; 3,3-L 1975-1981
    NEW HOLLAND TRACTOR 4610 3-201; 3-cyl; 3,3-L 1981-1990
    NEW HOLLAND TRACTOR 4630 3-192; 3-cyl; 3,1-L 1992-1999
    NEW HOLLAND TRACTOR 4830 3-201; 3-cyl; 3,3-L 1992-1994
    NEW HOLLAND TRACTOR 230A 3-cyl 1981-1983
    NEW HOLLAND TRACTOR 445A 3-192; 3-cyl; 3,1-L 1985-1988
    NEW HOLLAND TRACTOR 530A 3-201; 3-cyl; 3,3-L 1981-1983
  • Prenumeruok naujienlaiškį

    Informacija