Starteris su reduktoriumi 12V 3,2kW; CASE, FORD, NEW HOLLAND

  • Kodas: 123708553
    Kaina 150 
    Prekė išparduota.
    Susisiekite
    Gamintojas
    JUBANA
    Įtampa
    12V
    Galia (W)
    3,2kW
    Sukimosi kryptis
    Pagal laikrodžio rodyklę
    Dantų skaičius
    10
    Starterio tipas
    Su reduktoriumi

  • Starteris su reduktoriumi 12V 3,2kW; CASE, FORD, NEW HOLLAND - 123708553  

    • Itampa: 12 V
    • Galia: 3,2 kW
    • Sukimasis: CW / pagal laikrodžio rodyklę
    • Dantu skaicius: 10
    • Starterio tipas: OSGR
    • B+ (Terminalas 30): M8

    Pastabos: Starteris tinkamas naudoti FORD (NEW HOLLAND) varikliuose iki 6 litrų darbinio tūrio.

    Starteris gaminamas, norint užsisakyti kreipkitės – shop@jubana.lt 

     

    ATITIKMENYS:

    GAMINTOJAS GAMINTOJO NUMERIS
    AGCO C000900060200
    BOSCH 0001367006
    BOSCH 0001369015
    BOSCH 0001369020
    BOSCH 0001369023
    BOSCH 0986017510
    BOSCH EXCHANGE BX1751
    CARGO 112074
    DELCO REMY DRS7510
    DIXIE 260-69101
    DIXIE 260-69104
    DIXIE TS-6132
    DIXIE TS-6143
    ELSTOCK 25-2095
    FORD F0NN11000BA
    FORD F0NN11000CA
    HC-PARTS CS1126
    HELLA 8EA737621001
    JUBANA 123708553
    LESTER 18024
    LETRIKA 11.130.627
    LETRIKA 11.131.018
    LETRIKA 11.131.626
    LETRIKA AZJ3201
    LETRIKA AZJ3357
    LETRIKA AZJ3445
    LETRIKA IS0627
    LETRIKA IS1001
    LUCAS LRS01322
    MAGNETON 9142766
    MAHLE MS357
    MAHLE MS368
    NEW HOLLAND 3918688
    NEW HOLLAND 81866002
    NEW HOLLAND 82005342
    NEW HOLLAND 82007917
    NEW HOLLAND 82013922
    NEW HOLLAND 82015723
    NEW HOLLAND 82980885
    NEW HOLLAND 86628964
    NEW HOLLAND 89821291
    PIC 120-553
    PIC 182-208
    WAI 18024N
    WILSON 91-15-7073
    WILSON 91-15-7073N
    WILSON 91-23-6518
    WOOD-UK STR22105

     

    PRITAIKYMAI:

    GAMINTOJAS TRANSPORTO PRIEMONĖ TIPAS VARIKLIS DATA
    CASE TRACTOR 1394 4-219;4-cyl; 3,6-L 1983-1988
    CASE TRACTOR 1412 4-219;4-cyl; 3,6-L 1980-1989
    CASE TRACTOR 1490 4-219;4-cyl; 3,6-L 1980-1983
    CASE TRACTOR 1494 4-219;4-cyl; 3,6-L 1980-1989
    CASE TRACTOR 1594 6-329; 6-cyl; 5,4-L 1983-1988
    CASE TRACTOR 1690 6-329; 6-cyl; 5,4-L 1980-1983
    CASE TRACTOR 1410A 4-219;4-cyl; 3,6-L 1980-1989
    CASE BACKHOE LOADER 580F Construction King 4-cyl  
    CASE TRENCHER DH7 4-219;4-cyl; 3,6-L 1979-1982
    CASE WINDROWER WDX1101 New Holland 2001-
    CASE WINDROWER WDX901 New Holland 2001-
    FORD BACKHOE LOADER 755 4-268; 4-cyl; 4,4-L 1979-1984
    FORD TRACTOR 5030 4-268; 4-cyl; 4,4-L 1992-1998
    FORD TRACTOR 5600 4-256; 4-cyl; 4,2-L 1975-1981
    FORD TRACTOR 5610 4-256; 4-cyl; 4,2-L 1981-1993
    FORD TRACTOR 5640 4-268; 4-cyl; 4,4-L 1991-1998
    FORD TRACTOR 5900 4-256; 4-cyl; 4,2-L 1985-1993
    FORD TRACTOR 6600 4-256; 4-cyl; 4,2-L 1975-1981
    FORD TRACTOR 6610 4-268; 4-cyl; 4,4-L 1982-1992
    FORD TRACTOR 6640 4-304; 4-cyl; 5,0-L 1991-1998
    FORD TRACTOR 6700 4-256; 4-cyl; 4,2-L 1975-1981
    FORD TRACTOR 6710 4-256; 4-cyl; 4,2-L 1982-1985
    FORD TRACTOR 7600 4-256; 4-cyl; 4,2-L 1975-1981
    FORD TRACTOR 7700 4-256; 4-cyl; 4,2-L 1975-1981
    FORD TRACTOR 7710 4-268; 4-cyl; 4,4-L 1982-1991
    FORD TRACTOR 7740 4-304; 4-cyl; 5,0-L 1991-1997
    FORD TRACTOR 7840 4-304; 4-cyl; 5,0-L 1991-1998
    FORD TRACTOR 9030 4-268; 4-cyl; 4,4-L 1990-1998
    FORD BACKHOE LOADER 555C 4-256; 4-cyl; 4,2-L 1989-1991
    FORD BACKHOE LOADER 555D 4-268; 4-cyl; 4,4-L 1992-1997
    FORD BACKHOE LOADER 555E 4-268; 4-cyl; 4,4-L 1996-1998
    FORD TRACTOR 5610S 4-268; 4-cyl; 4,4-L 1993-1996
    FORD TRACTOR 5640SL 4-268; 4-cyl; 4,4-L 1994-1997
    FORD TRACTOR 5640SLE 4-268; 4-cyl; 4,4-L 1994-1997
    FORD BACKHOE LOADER 575D 4-268; 4-cyl; 4,4-L 1992-1997
    FORD BACKHOE LOADER 575E 4-304; 4-cyl; 5,0-L 1996-1998
    FORD BACKHOE LOADER 655A 4-256; 4-cyl; 4,2-L 1985-1988
    FORD BACKHOE LOADER 655C 4-268; 4-cyl; 4,4-L 1989-1991
    FORD BACKHOE LOADER 655C 4-268; 4-cyl; 4,4-L 1992-
    FORD BACKHOE LOADER 655D 4-268; 4-cyl; 4,4-L 1992-1997
    FORD BACKHOE LOADER 655E 4-304; 4-cyl; 5,0-L 1996-1997
    FORD TRACTOR 6610S 4-304; 4-cyl; 5,0-L 1994-2003
    FORD TRACTOR 6640SL 4-304; 4-cyl; 5,0-L 1994-1997
    FORD TRACTOR 6640SLE 4-304; 4-cyl; 5,0-L 1994-1997
    FORD BACKHOE LOADER 675D 4-268; 4-cyl; 4,4-L 1992-1997
    FORD BACKHOE LOADER 675E 4-304; 4-cyl; 5,0-L 1996-1998
    FORD BACKHOE LOADER 755A 4-268; 4-cyl; 4,4-L 1984-1986
    FORD TRACTOR 7740SL 4-304; 4-cyl; 5,0-L 1994-1997
    FORD TRACTOR 7740SLE 4-304; 4-cyl; 5,0-L 1994-1997
    FORD TRACTOR A62 4-256; 4-cyl; 4,2-L 1974-1984
    NEW HOLLAND WINDROWER 2550   1998-
    NEW HOLLAND TRACTOR 5030 4-268; 4-cyl; 4,4-L 1992-1998
    NEW HOLLAND TRACTOR 5610 4-268; 4-cyl; 4,4-L 1982-1993
    NEW HOLLAND TRACTOR 5640 4-268; 4-cyl; 4,4-L 1991-1998
    NEW HOLLAND TRACTOR 6530 4-268; 4-cyl; 4,4-L 1992-1997
    NEW HOLLAND TRACTOR 6610 4-268; 4-cyl; 4,4-L 1982-1993
    NEW HOLLAND TRACTOR 6640 4-304; 4-cyl; 5,0-L 1991-1998
    NEW HOLLAND TRACTOR 7010 4-304; 4-cyl; 5,0-L 1996-2000
    NEW HOLLAND TRACTOR 7610 4-268; 4-cyl; 4,4-L 1982-1992
    NEW HOLLAND TRACTOR 7710 4-268; 4-cyl; 4,4-L 1982-1990
    NEW HOLLAND TRACTOR 7740 4-304; 4-cyl; 5,0-L 1991-1998
    NEW HOLLAND TRACTOR 9030 4-268; 4-cyl; 4,4-L 1990-1997
    NEW HOLLAND TRACTOR 5610S 4-304; 4-cyl; 5,0-L 1994-2000
    NEW HOLLAND TRACTOR 6530HC 4-268; 4-cyl; 4,4-L 1992-1997
    NEW HOLLAND TRACTOR 6610S 4-304; 4-cyl; 5,0-L 1994-2000
    NEW HOLLAND TRACTOR 7610S 4-304; 4-cyl; 5,0-L 1994-2000
    NEW HOLLAND GRADER FG65   1999-
    NEW HOLLAND WINDROWER HW300   1998-2004
    NEW HOLLAND WINDROWER HW320   1998-2004
    NEW HOLLAND BACKHOE LOADER LB110 4-304; 4-cyl; 5,0-L 2000-
    NEW HOLLAND BACKHOE LOADER LB115 4WS   1998-
    NEW HOLLAND BACKHOE LOADER LB115.B 4WS   2000-
    NEW HOLLAND BACKHOE LOADER LB75.B 4-304; 4-cyl; 5,0-L 2001-
    NEW HOLLAND BACKHOE LOADER LB90 4-304; 4-cyl; 5,0-L 2000-
    NEW HOLLAND BACKHOE LOADER LB95   2000-
    NEW HOLLAND GRADER RG100 4-304; 4-cyl; 5,0-L 2000-
    NEW HOLLAND GRADER RG80 4-268; 4-cyl; 4,4-L 2000-
    NEW HOLLAND GRADER RG80 4-304; 4-cyl; 5,0-L 2000-2001
    NEW HOLLAND TRACTOR TB100 4-304; 4-cyl; 5,0-L 2003-
    NEW HOLLAND TRACTOR TB110 4-304; 4-cyl; 5,0-L 2003-
    NEW HOLLAND TRACTOR TB80 4-268; 4-cyl; 4,4-L 2003-
    NEW HOLLAND TRACTOR TB85 4-268; 4-cyl; 4,4-L 2003-
    NEW HOLLAND TRACTOR TB90 4-304; 4-cyl; 5,0-L 2003-
    NEW HOLLAND TRACTOR TS100 4-304; 4-cyl; 5,0-L 1998-2003
    NEW HOLLAND TRACTOR TS110 4-304; 4-cyl; 5,0-L 1998-2003
    NEW HOLLAND TRACTOR TS90 4-304; 4-cyl; 5,0-L 1998-2003
  • Prenumeruok naujienlaiškį

    Informacija